• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tříkolky vhodné na inline brusle. Poraďte

7. října 2009 
Omlouvám se, jestli už založené téma existuje, já ho nenašla. Byla bych ráda, kdybyste mi napsali vaše zkušenosti s kočárkama ozkoušenýma na bruslích. Díky
5. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jané slalom - funguje :grinning:
5. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
susedka má Xlandra Xrun a je spokojná, často bruslí aj s malou :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten xlander by pro nás byl dostupnější, i když jsem polský kočárek moc nechtěla (no trojkolku taky dřív ne :slight_smile: ) Mrzí mě, že třeba bumbleride indie nemá ruční brzdu :frowning2:
5. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdime s tfk joggster twistem a naprosta spokojenost. ale kdyz tak koukam kolem sebe, tak lidi jezdi se vsim moznym, jen aby mel rucni brzdu a predni kolecko/a se dala zaaretovat :wink:
6. říj 2009 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teresita, ten vypadá dobře, měli jste k tomu i hlubokou korbičku? Chtěla bych nejlíp i nějakou kombinaci.
6. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teutonia Spirit S3 a kámoška jezdí s Peg Perego Gt3
6. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chicco S3, taky myslim, ze hlavne rucni brzda a taky bacha na vysku, s bruslema uz se musim trochu hrbit a to mam 168cm :unamused:
6. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
innes em.je zatim v hluboke korbe. a rukojet se da zvednout relativne vysoko, coz je na brusle prima. tfk dela i primo sportovni trojkolku, ale tam je to predni kolecko napevno a to mi uz neprijde prakticke do mesta..
6. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teresita, já jsem právě koukala,radši bych chtěla s tím otočným. Můžu se tě zeptat jakjsi vysoká? Já mám právě 174cm, tak abych se na bruslích nehrbila, jak píšou holky.
6. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 176. prihodila jsem do alba bruslici fotecku. ta rukojet se da dat jeste i vys.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3372099&vReferer=
6. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jezdila s ABC Design 3TEC a teď jezdím s Mutsy 3 Rider a jde to také :wink: :sunglasses:
6. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teresita, díky, vypadá dobře
ještě přemýšlím o bebéconfort high trek
ducky, mutsy byl taky náš favorit, ale kvůli ceně jsmemuseli slevit :unamused: původně jsem trojkolku nechtěla, ale zas na bruslích jsem dost jezdila a po porodu by to mohl být vhodný pohyb :wink:
7. říj 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme jezdit s cyklovozíkem a je to supr :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek