Valco snap 4 s pěnovýma nebo nafukovacíma kolama?

tinulla123
11. kvě 2017

Ahojky, silně zvažuju koupi sporťáku Valco snap 4, líbí se mi, že je opravdu lehoučký a přitom má nosnost 20kg. Akorát zvažuju kolečka. Nejradši bych šla do nafukovaček, ale nechce se mi za ten kočárek dávat tolik peněz, proto by mě zajímalo, zda máte někdo zkušenost s jízdou Valca jak s pěnovýma tak s nafukovacíma kolama, jestli je to opravdu rozdíl a jestli s těmi nafukovačkami dítě míň trpí v terénu nebo pěnovky stačí? Předem díky za odpověď.

linbrno
11. kvě 2017

Mám zkušenost s oběma typy kol. Koupili jsme původně s pěnovkama, ale nakonec jsme dokoupili nafukovačky. Co se týče jízdy, byl rozdíl dost poznat. Pěnovky skoro nic netlumí, takže jsou dobré tak akorát na ježdění po městě. Nerovné cesty, štěrk, kořeny, to je spíš pro nafukovačky. Hodně lidí řekne, že terén projede i s pěnovkama, ale osobně si myslím, že pro dítě to není tak pohodlné a taky docela trpí konstrukce kočárku, může něco rupnout, často odchází brzdy. Jinak s nafukovačkama už se dá sehnat i bazarový a upravit si ho doplňky na míru.

junkka
11. kvě 2017

Mame s nafukovackama a za me super, ale srovnani nemam. Jinak v obchode ho meli jen o 1000 draz nez penovky, coz už mi jako takovej rozdil neprislo 🙂

hanve
11. kvě 2017

Plne souhlasim s linbrno,je to rozdil. Jezdili jsme s penovkama nez nam prisli nafukovacky a musim rict,ze maly v terenu (lesni a polni cesty) dost drncal,s nafukovackama je to dost podstatny rozdil. Tech peněz navic mi neni ani trochu lito.

tinulla123
autor
12. kvě 2017

@junkka no kdyby to bylo jen o tisícovku dražší s těma nafukovačkama, tak asi tak neváhám, ale tedko je to dražší asi o 2 200 Kč ☹
ale jestli je to fakt takový rozdíl, jak píší holky, tak to asi investuju...

junkka
12. kvě 2017

@tinulla123 aha, tak to jsme mozna vychytali zrovna nejakou akci. Kazdopadne je fakt super, jsem spokojena. Uz ale ani radsi nepočítám, kolik me pak staly ty ruzny doplnky 😀

1miska
12. kvě 2017

Mame zkusenost s obojima, koupili jsme nafukovaci zvlast cca pred dvema lety asi za 2,500 :( ale nelituju, projedpu vsechno v lete alpy, v zime snih.... 🙂