Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

martuli
24. led 2009

Holky poprosim vas, jaky jste koupili do sportovniho kocarku fusak a nanoznik? Dela CONCORD specialni nebo se musi koupit nejaky univerzalni?

katka.21
24. led 2009

martuli - a to kde si pozerala kocik ze ta vynde tak lacno?

martuli
24. led 2009

V Teplicich prodejna u Kacenky

deina
24. led 2009

Concord nanoznik zvlast nevyraba, fusak ma - ten sa da dat aj do vanicky, aj do sportaku (ma tam diery na pasy), my ho pouzivame uz druhu zimu, ale pomaly z neho uz maly vyrastie.

martuli
25. led 2009

Takze myslis, ze kdyz mame mit mimi v kvetnu, tak fusak uzijeme aspon jednu zimu?

a_rianna
25. led 2009

No mne sa malý narodil v july a fusak mu je len tak tak. Buducu zimu musím kupovať nový. Ale Tomasko je vačšie babatko, doktroka mi vravela ked mal 4 mesiace že vyzera na 7 mesiacov 🙂 tak asi preto sa tam nezesti. do toho fusaka. Takže to zavisi od velkosti tvojho babatka. Ale myslim si, že jednu zimu by si ho určite vynosila. Alebo sprav tak ako niektore mamičky kupiš kočik a fusak kupiš z inej značky vačší. Aj tak sa dá 😅

deina
25. led 2009

Martuli, tazko povedat. Zatial ho nekupuj, v maji ho potrebovat nebudes a potom uvidis, aky vezmes - uz by ti mohol byt tento maly. Nas Misulo je predcasniatko, takze minulu zimu sa mi tam stracal 😀 a az teraz mu zacina byt mensi, ale este stale vpohode, zapnem ho tam.

deina
26. led 2009

Musim sa pochvalit, ako dopadla reklamacia - dnes mi volali, ze kocik je uz tu, opraveny. Reklamaciu sice neuznali, ale kocik opravili na naklady firmy, takze na vlastne naklady, parada. 😵 Tesim sa.

kuchy
29. led 2009

Ahojky, mám termín letos v červenci, už jsme byli rozhodnutí pro klasický hluboký houpák 🙂 . Než nám paní náhodou předvedla v prodejně concord 😲 ,chtěla jsem prostornou vaničku, pro vyžší pár lidí a hlavně né tříkolku. Manžel byl unešenený 😎 , jen se nám líbí ten z kolekce 2008,tak snad půjd ještě na jaře koupit,bale ta cena ☹ . Je opravdu tak dobrý???????,

klbikova
29. led 2009

ahojky kuchy, vidím že jsi z OL. můžu se tě zeptat kde v Ol ho mají. Jsem pro něho taky zatím rozhodnutá ale ráda bych si ho vyzkoušela pořádně "naživo"

kuchy
29. led 2009

klbikova: maji ho v OC haná v puntanele, oba typy. vypadá fakt dobře a hezky se s ním jezdí, jen ta cena, kolem 25 tis,teda i s autosedačkou. 😉

a_rianna
29. led 2009

no ja som s nim spokojna, lahko sa s nim manipuluje a aj ho vynasam po schodoch aj s tomim a tomo ma už cez 8 kg 🙂 a unesiem ho, neviem si predstaviť, ako by som nosila klasiku. Ja by som si ho kupila znovu, aj ked si myslím že cena je prehnana kludne by mohol byť aj o 5000 lacnejšíi 🙂.

moko123
29. led 2009

ahoj kočky ja tiež rozmyšlam na concordom len ma jemne odradza športova čast v 2009 nejde dat na ležanie a buda je prizipsovana o ležaciu čast čo sa mi zdá že ju tahá,, mate s tym niekto skusenost??? 😵 😵 😵
a čo sa týka 2008 tak buda sa mi moc nelubi nakolko je prisvitna čast.,,, neviem či za tie korunky stoji aby som s tej športovej časti nebola sklamaná a nemusela kupovat nový.,., hlboky využijeme v podstate cez zimu ,,
mate kto poradit,??

kajkas
29. led 2009

moko123 ahoj, my mame 08...a za tie peniaze ozaj nestoji, podvozok sa pocas zimy s hlbokou vanickou tak rozhrkal, ze nam cely vrzga, do kosika sa nic nezmesti... neviem, ja by som si ho druhykrat nekupila, aj ked som s nim zo zaciatku bola nadmieru spokojna 🙂.... teraz som pokukovala po Teutonii, ma novy model cosmo, skus sa pozriet aj na ten... 🙂

denisab32
29. led 2009

kajkas na vŕzganie pomôže kočík vyčistiť a premazať silikónovým sprejom...ale to cosmo by som brala aj ja 😉 , len najskôr by sme museli popracovať na 3-om 😀

moko123
29. led 2009

kajkas dik za tip kamoška už teutoniu objednala len mne sa vyzorovo lubil viacej concord,, nechcem total buginku,,,, neviem zatial nad teutoniou moc nerozmýšlam,, to asi skorej neonato ktory zatial nikde v predaji nemaju tak mame eštš času možno sa dočkame 😵

miskinadamko
30. led 2009

ahojte mate niekto uz aj concord fusion ale ten novy rok 2009?

michal_spuntik
30. led 2009

Ahoj, Concord Fusion je hezký nový, ale nevydrží tolik... jako všechny kočárky od Jané

martuli
1. únor 2009

Michale, cetla jsem od vas prispevky ne Teutoniich.
To byl nas favorit, ale ted se nam vice libi Concord Fusion, neznam nikoho, kdo by s nim mel problem.
Co presne se vam na tomto kocarku nelibi? Dneska vecer se budu urcite divat 😉

deina
1. únor 2009

Neviem, jazdim s nim uz druhu zimu a vazny problem sme nemali - az na to koliesko, no opravili ho rychlo. Skvele sa ovlada, musela som par dni jazdit inymi kocikmi a stary zlaty concord, strasne mi chybal. Co sa mi nepaci, je priesvitna strieska na sportovej casti (mam starsi typ, nie ten novy) - malemu slnko vadi a je mi luto, ze to nijako neporiesili (Jane napriklad predava taky kus latky, ktory sa tam da pripevnit - jednoduche, ale ucinne) a asi uz ani neporiesia, ked uz je nova kolekcia bez priesvitnej striesky.

Inak Cosmo sa paci aj mne, skoda, ze som o tom kociku nevedela skor. 😉

miskinadamko
2. únor 2009

deina ja mam ten novy model. mam ho len 2 dni 🙂 a zatial som spokojna, velmi sa mi paci ta strieska, ked sa uvolni da sa dokonca napolohovat aby nesvietilo slnko, alebo aby nefukal vietor. zatial som s kocikom velmi spokojna , dufam ze aj nadalej budem

laurinkam
2. únor 2009

Ahojte, chcela by som sa spýtať je tu niekto kto mal novonarodeniatko v mesiacoch máj, jún?
Pýtam sa preto, lebo sme aj mi s manželom boli pozrieť kočík Concord a predavačka nám tvrdila,
že keď sa bábo narodí na jar, nepotrebujeme vaničku, stačí len športová verizia a nejaká prenosný
látkový fusak. Budem rada ak sa mi k tomu vyjadríte. 🙂

laurinkam
2. únor 2009

sorry my s tvrdým y 😀 😀 😀

miskinadamko
2. únor 2009

to prve mi je spravne 😅 , ja si myslim ze je to na tebe ako sa rozhodnes, a podla mna nie len s concordom, je viacej tipov kocikov kde sa rozhodnu mamicky kupit si do sportovej casti fusakotasku. ale na druhej strane si myslim ze ta vanicka sa ti urcite zide lebo v semtebri na jesen a neskor na zimu budes mat este male babatko a urcite ju do toho cca pol roka vyuzijes a asi je v takýchto chladnejsich mesiacoch mat lepsie vanicku ako len nejaku prenosnu tasku

emamamamu
2. únor 2009

miskin ty si vzdykcy jedes v kocarcich, ktere se libi me...😀

miskinadamko
2. únor 2009

ema 😀 , inak gratulujem k tehuuuuu 😵

katyl
2. únor 2009

caute kocky,
ja som sa dlho neozyvala, pokazili sa nam obidva notebooky
ale aj tak som nemala cas, s malym babom, kym sme si nastavili rezim a ja som uz nebola taka unavena 🙂
este sice nemam fotky kociku, ale casom pridam.
Mam verziu Polar, cely set a moje skusenosti za tri mesiace su nasledovne:
Pouzivam vanicku Proton a vnej ma fusak Hug, teda original od Concordu
Maly je tam spokojny, fusak je skvely, ani v mrazoch som nedavala deku ani nic, len som ho dala do overalu, takeho flisoveho a rovno do fusaku a do vanicky.A bolo mu tam krasne teplucko.
Ale ako tak pozorujem, o chvilu mu bude vanicka mala. co by som predtym tazko verila. DAvam mu tak este mesiac....on bol velke babo. 4,25 kg a rychlo rastie..keby bolo leto tak sa tam zmesti, ale takto....Tak kto chcete vanicku Polar, o chvilu je k mani 😀 kludne mi dajte vediet do IP, urcite sa dohodneme

deina
2. únor 2009

Katyl, tak to musis mat riadneho dlhana. 🙂 Kolko ti meria?

My je naozaj s tvrdym "y". 😅

Laurinkam, ja by som aj tak kupila radsej vanicku ako fusakotasku - dieta je v nej lepsie chranene, mas ho obratene k sebe, ma tam viac miesta, mozes ju pouzit do auta ako autosedacku a sportovy kocik sa neda dat uplne do lahu, je tam mierny uhol.

zuzana581
2. únor 2009

Ahojte. Nemám tento kočík, ale osobne si myslím, že doňho fusakotaška nie je vhodná, lebo je tým pádom dieťa otočené od matky preč, čo v prvých mesiacoch nie je podla mňa dobré. Inak som zástanca skôr fusakotašiek ako hlbokých vaničiek. V športovej časti je položená fusakotaška a ešte sa do nej môže dať najaký fusačík tenší alebo deka a neni šanca aby tam bola zima. Pri concorde radšej hlbokú vaničku. Ale možno je to vec názoru.

miskinadamko
2. únor 2009

baby co balznite? nechcem mudrovat ale vyjadrite sa mi k tomu je z makkym a nie z tvrdým i. my s tvrdým je ked je to mnozne cislo, a nie mi mne