Concord Fusion, jsou kolečka plastová nebo nafukovací?

janinarutt
7. lis 2016

Ahoj holky...mám na vás všechny obrovskou prosbu... Především na ty, co vlastní kočárek Concord. Včera jsem se rozhodla, že ušetřím 15000,- a místo nového Concord Wanderer zakoupím již použitý Concord Fusion... vím že je to starší verze, ale mě se tedy líbí mnohem více a jelikož budu převážně ve městě, tak mi bude rozhodně stačit 🙂 Prosím o radu s kolečky u tohoto kočárku... Jsou plastová nebo nafukovací? Myslím, že vypadají spíše jako plastová, ale zajímá mě, jestli se dají kdyžtak vyměnit za nová ? Nevím kolik cca taková kolečka vydrží, ale případně když ušetřím za koupi kočárku, tak bych koupila alespoň nová kolečka... Dají se prosím vyměnit ? Nemohu na netu nikde nic pořádně najít :( Děkuji moc. Janina 🙂

hajanik
7. lis 2016

jsou plastová s takovou jakoby měkkou gumou, ta se časem trochu ojede, ale používáme ho skoro 3 roky a stále jsou v pohodě. Jinak super volba 😉 - taky se mi fusion líbí víc, i když mě tenkrát v obchodě prodavačka hodně přesvědčovala na wanderera 😉

janinarutt
autor
7. lis 2016

@hajanik Jo , já si právě myslím, že i když se trošku sjedou, tak to snad nebude nic hrozného... přeci jenom to má být nějaká pevná guma nebo pěna... Právě, já chtěla pořád nový a Wanderer , jenže když jsem viděla cenu cca 20 000,- a že se mi vlastně ani moc nelíbí , tak jsem šla do klasiky 🙂