Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

cutce
24. říj 2010

pro dnesek se loucim. Moc dekuji za vsechny rady. Dobrou 🙂

renisco
24. říj 2010

@cutce dobrou

lucula73
25. říj 2010

@renisco ale prečo ti to tak hrká?my tu máme kopec kociek a neni to tak počuť......inak hrkať ti nebude len kočík na veľkých nafukovacích kolieskach......taký máme tiež,ten nepočuť vobec 😉
@cutce aj 2010 tu už dievčatá reklamovali,napr. orovka teraz nedávno,ale vymenili jej poťah.,....aj ja idem reklamovať,ale čakám,kým budú dierky vačšie 😀 ..kočík používam necelé 4 mesiace 😠

kvetinkatn
25. říj 2010

@cutce tak tak aj ja to vidím, že máš 2009, tam sa to derie dolu o tie šróbiky, preto na 2010 je už výstuž, treba sledovať a reklamovať 🙂

mmacko
25. říj 2010

@renisco vidim, ze chces gesslein, neodporucam, strasne sa vyhegla a je ovela vacsi po zlozeni do auta (nam zabral cely kufor kombika - mala som ho nastastie len 2-3 dni, potom som ho vratila, lebo des) a doost tazko sa karuje (mala som future), oproti fusionu sa narobis.
Podla mna je fusion fajn, hodte mi sem prosim to video s tym 2 krat obtocenim, ja to mam len pripnute, nic neobtocene. A ked to je 2 krat obtocene, tak sa da dat strieska k madlu? Ja to velmi vyuzivam ked mala zaspava.
Dakujem

kvetinkatn
25. říj 2010

@renisco no ja sa tiež bojím trojkolky, lebo keď so ňou vychádzam na obrubník a zadné koliečka pri tom dvihnem, tak sa mi ten kočík kýve, tiež sa bojím, že by som to mimi vysypala 🙂 čo som skúšala u kamošiek. ale podľa mňa je to sila zvyku 🙂 a casualplay S4 sa ti nepáči? len je to neporovnateľne ťažšie ovládanie ako concord. Ten gesslein je aj dosť ťažký, tak neviem. Ten s prehadzovacou korbou som chcela aj ja, ale tá váha ma odradila. Ale dajú s tam kúpiť krásne tie ich LOOp vložky 🙂

kvetinkatn
25. říj 2010

@renisco a reklamovať sa ti to nechce? lebo mne to síce hrká na kockách ale nie je to také zlé, aby sa otáčali.

kvetinkatn
25. říj 2010

@cutce no to aj ja dúfam, že vydrží aj pre druhé🙂

mmacko
25. říj 2010

@kvetinkatn renisco, to je pravda, ze su gessleiny mimo toho, ze su obrovske, tazko karovatelne aj velmi tazke, sama som ho ledva zdvihla do auta.
Ten casual je ok, aj ked zevraj s6 sa ovela lahsie karuje ako s4, len ma velmi kratku opierku chrbta...mamickam to sice zevraj moc nevadi, ale ked si raz mala fusiona, tak ti toto bude pripadat velmi divne a kratke, ja som malu prednedavnom posadila do casualu, mala 15 mesiacov a desne, skoro cela hlava jej trcala.

Inak, ja tiez cim dalej tym viac zistujem, ze neexistuje dokonaly kocik ☹

renisco
25. říj 2010

@lucula73 já nevím,proč to tak hrká. dělá mi to hlavně to pravé malé....

renisco
25. říj 2010

@mmacko

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A


je to vidět po 2 minutě

na mmb si ho každý chválí, tak proto bych ten future chtěla skusit... hlavně kvůli té otočné sedačce. nikam moc nejezdíme, takže do auta ho dávat nebudu a když, tak bych vzala concorda

renisco
25. říj 2010

@kvetinkatn casu nechci - má krátkou opěrku a chtěla bych už otočnou sedačku, když už bych si pořídila ještě jeden kočárek... a to přední dvojkolo mě neuchvátilo, šisují barvy a ta S6 se mi nelíbí

reklamovat bych klidně reklamovala, ale nemám druhý kočárek, takže to musím vydržet.

mmacko
25. říj 2010

@renisco dik za video, pozrela som si, skusim to spravit tak, ja som ho mala v krabici uplne inak a doteraz som ho tak pouzivala.
No skus ked chces toho gessika future, ja som bola este pred tehu do neho zalubena, ale ked sme ho mali doma tych par dni, tak des...ani zadarmo, strasne tazko sa karoval a navyse na kazdom gessiku (nielen future) sa rucka velmi vyhega doboku, je to divne. Ked tak by som ti mozno poradila abc design turbo 6s/4s, ten som mala a vsetky kvality ma ako gessik, len je mensi po zlozeni, lahsie sa karuje a nevyhegla sa. Tiez je super odpruzeny, ma super kolesa. Tiez ma otocnu sedacku, vlastne ma 99% tych funkcii ako gessik. A navyze ma lepsi nakupny kosik, vacsi a pevnejsi. Ja som s nim bola max spokojna, oproti tomu gesslein future uplne ine kafe. A kolekcia 2011 vyzera super. Mozes ho vidiet na babymarkt.de. A este je aj ovela lacnejsi a podla mna kvalitnejsi. Nazivo ich v BA maju v brendone. A najlacnejsie su na tom co som ti dala stranku.

zrzuska
25. říj 2010

baby ja som si to nakoniec omotala tak ako @kvetinkatn , je to 2x omotane okolo konstrukcie ale dala som to na prvy cvok nie na druhy ako je na tom videu. o tie suche zipsy na kosiku sa to neopiera ked je kocik v lahu a je to lepsia leziaca poloha. neni taka vysoka ako ked sa to da ako na tom videu. strieska drzi lepsie. lebo mne drzala len len predtym.

@mmacko tebe sa dala strieska zatiahnut ku madlu aj ked bol kocik v lahu? 😕

inak neviem naco su tam tie sroby na konstrukcii zospodu ked kuknete ako sa dviha podlozka na nozky tak hned ako zacina z tej strany sedacia cast. ked tu podlozku na nozky zdvihnete celkom hore a kuknete spredu kocika zospodu tak na konstrukcii su sroby. priliehaju presne na okraj dosky co je v sedacej casti v potahu a to ak sa neprederie tak chvala bohu. to asi lucula spominala 😕 ze tam sa jej to predralo 😠

mmacko
25. říj 2010

@zrzuska ja to idem spravit tak ako ty, ze na prvy cvok, lebo ked je to na druhom, tak je to velmi vysoko.
neviem, preco som to z obchodu mala zle namotane.
A aj ja som uz rozmyslala, naco su tam tie sroby, co spominas...ani srnka netusi 😕

renisco
25. říj 2010

@mmacko jsem na ten kočárek koukala.... 4 kolka má vepředu malé kola, což je jako u concordu, ALE nemá výškově nastavovací rukojeť (pouze vysouvací). a já s tím kvedlám hodně - do schodů, ve výtahu, do kopce... ale asi to vypadá, že se tak brzo nevyhegla jak píšeš....

mmacko
25. říj 2010

@renisco to je pravda, ze ma len vysuvaciu rukovat, ale ja som ho pouzivala 8 mesiacov a po tomto case bol ako novy, kolieska ako nove, vobec nevyheglany, uplne super. A aj ten kosik na nakupy je super, pristupny aj ked je sportak v lahu, unesie aj 10 kg a je velky. Keby som nebola maniak na striedanie kocikov, tak si ho necham. A to odpruzenie...lepsie ako teutonia, presiel vsade. Naozaj odporucam namiesto gessiku, kedze som mala oba, tak viem porovnat. Abc je viac muziky za menej penazi 😉

kvetinkatn
25. říj 2010

@mmacko na videu to dvakrát obtočia a dajú na druhý cvok od košíka, ja to mám na prvom a už sa to neopiera o tie zipsy a ide viac do ľahu, ale strieška k madlu nejde ☹ ale drží 🙂))) to je podstatné 🙂)))

kvetinkatn
25. říj 2010

@renisco teraz už robia casu aj s otočnou 🙂 mne sa to dvojité páči, ale zle sa s ním karuje ☹ keď pojdeš reklamovať, mali by ti dať náhradný, teda čo ja viem dá sa to a u nás to robí každý,

mmacko
25. říj 2010

@kvetinkatn ja davam k madlu ked je mala zaspava a je v pololahu, potom uz ked dam nizsie, tak skoci krok od madla. Ale je to super, mala ma rada intimco ked zaspava 😉
Ja to tiez dam na prvy cvok 😉
A tie casu s otocnou su hroooooooooozne uzke, pozerala som nazivo, desne. A karovanie s dvojitymi prednymi kolieskami je pohode,urcite oproti fusionu idu tazsie, ale to ide tazsie kazdy kocik. Je to o zvyku.

kvetinkatn
25. říj 2010

@mmacko to je fakt, mne sa tiež páči ten abc a tá zelená konštrukcia s bielou korbičkou, čo som tu videla v niekoho albume na MK.

kvetinkatn
25. říj 2010

@mmacko no aj ja som to mala z obchodu zle omotané, ale baby teraz je to fakt super a ja už nemám najmenší problém 🙂)) jupíííííí

mmacko
25. říj 2010

@kvetinkatn neviem, preco to v obchode takto spravia.
Tie abc su fakt super, aj mi je niekedy luto, ze som ho predala, mala som celu 3 kombi. Vsak mozno pre druhe dieta este nieco poriesim 😉
Len nechapem, preco gessleiny a teutonie su take drahe a abc ovela lacnejsie, ked su to skoro rovnake kociky (teda urcite abc lepsie ako gesslein).
Ale zelenu konstrukciu nemaju abc cka, maju striebornu, ciernu, alebo zlatu, ja som mala zlatu s hnedym kocikom a krasa.

kvetinkatn
25. říj 2010

@mmacko no ešte som ho naživo nevidela, ale verím, to isté sa stalo Jane unlimit, nasledovník nomadu, tiež je hroooozne malický ☹

renisco
25. říj 2010

@kvetinkatn ale já bych to posílala poštou, protože je kupovaný přes net asi někde z čech (já na to ještě nekoukala 😀

renisco
25. říj 2010

@mmacko a který jsi prosím měla? ta 4 kolka má zas takové malé kola jako concord a určo neprojede sněhem. a 3 kolku jsem nikdy neměla, jen jsem ji jednou zkoušela a neumím to s ní a taky bych ji převrátila 😀

mmacko
25. říj 2010

@kvetinkatn je to ovela uzsie ako unlimit, ten casualplay. Unlimit ma zas hroznu strechu, velmi nizko nad dietatom ked je v lahu kocik.

mmacko
25. říj 2010

@renisco ja som mala 6 s, a presiel aj najhorsim, cerstvo napadanym snehom, aj pieskom.

renisco
25. říj 2010

@mmacko - koukala jsem na tyto, ale na mmb mi radí raději gesslein 😀

kvetinkatn
25. říj 2010

@renisco hádam by to stálo za to vymeniť tie koliečka 🙂