Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mexx
15. lis 2010

Ale ak pozeram tie obrazky, tak co do designu, viac sa mi pacia kolesa na sucasnych kolekciach... 😅 Uvidim, jak to bude nazivo vyzerat.
Kedy ich podla vas zacnu predavat na SK? 😕

kvetinkatn
15. lis 2010

@mexx no mne sa teda nezdalo, že by bolo teplejšie, v predajni zase hovorili, že tá čierna má viac UV, že to dieťa je viacej chránené, tak neviem, či je to pravda🙂

kvetinkatn
15. lis 2010

@mexx no aj mne tie hrbolaté kolečká nie sú moc sympatické, ale hádam vedia prečo ich také urobili.
a na slovensku budú mať hádam všetky farby, doteraz to tak bolo, že sa u nás predávala to čo inde, skôr v anglicku nebolo k mámí viac farieb
niekto tu písal, že až v máji, nebola si to Ty? skúsim napísať do PD, inak kočky na predajni hovorili, že tam bola obchodáčka a tá ešte ten kočík ani nevidela, tak ti nevím Karle 🙂))

mexx
15. lis 2010

Az v maji? 😅 No mohli by aj skor, sak ja som clovek netrpezlivy. 😀 Ale tak zas mam aspon viac casu na setrenie penazi. 😀

haffynka
15. lis 2010

Hurá tak jsem je našla tu nafukovačí kolečka v černém,jen nevím cenu.http://www.concord.de/en/#/products/moving...

haffynka
15. lis 2010

Sorry za chyby mám maláho na ruce a píše se nou 😀

mmacko
15. lis 2010

@haffynka len to su na Neo. Myslis, ze pasuju aj na fusiona?
Lebo minule som videla fusiona s prednymi origos ciernymi a vzadu z tymi striebornymi nafukovackami a nevyzeralo to dobre, ale verim, ze s nafukovackami sa lepsie jazdi (aj ked mne tieto originalne v pohode vyhovuju).

zrzuska
15. lis 2010

ahojte kocky.

prosim vas kuknete sa na striesky zo sportaku? aj vy tam mate taketo dve diery na oboch stranach?

zrzuska
15. lis 2010

oni tie dery su uplne rovnake aj na pravej strane striesky aj na lavej strane. ja som si to vobec nevsimla ci je to tak od zaciatku. lebo my kocik pouzivame malo a striesku ani nezatahujeme. tak by ma paradne nahnevalo keby sa to tam nejako rozderavilo kedze strechu nepouzivame. je stiahnuta stale dozadu.

ale nie je to rozparane ani nic. je to cele normalne obsite. takze to fakt vyzera akoby to tak malo byt. tam neni nic roztrhnute. 😕 keby sa to vytiahlo nejako bola by tam diera nie? ale to je cele obsite. len nechapem naco to tam je ak to tak ma byt 🤐

talinka
15. lis 2010

@zrzuska to tam asi ma byt, aj my to mame 😉

zrzuska
15. lis 2010

@talinka jeeeeeeeee si ma ukludnila. uz som sa zlakla. ale sa mi to hned nezdalo ze by sa to rozderavilo lebo naozaj strechu nepouzivame zatiahnutu. som sa normal zlakla ked som to uvidela. ze jeeeeeezis 😝 ale ked som to riadne kukla ze je to cele obsite....
naco tam dali tie diery preboha 😕

lucula73
15. lis 2010

@zrzuska,@talinka veď tade cez tie diery na sztreche sa majú prevliecť tie dva krátke pásiky čo idú z opierky......a zapínajú sa na tie dva cvoky na rukovati 😉

zrzuska
15. lis 2010

@lucula73 coooooooooooooo? neviem co myslis? mozes hodit foto? 😕

haffynka
15. lis 2010

@mmacko podle popisu by měly pasovat i na fusion,ale nevím.Mě se ty stříbrné taky nelíbí.

renisco
15. lis 2010

@haffynka fusion má jinak brzdu, takže proto nepasují...

http://www.kocarky-ina.cz/

renisco
15. lis 2010

@zrzuska

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A

koukni na toto video a v minutě 2:16 paní odepíná dva cvočky. tak ty se provlékají právě těma dvouma dírkama v boudě... pozor, paní je tama provlečené nemá!!! provlékají se vnitřní stranou boudy.

zrzuska
15. lis 2010

@renisco to fakt? vsak to by ta buda uz fakt nedrzala. vsak o cely ten jeden zadny diel by bola kratsia.

zas som mudrejsia 😅

inak by som sa asi bala aby sa mi ta strecha neroztrhla 😕

sakura77
15. lis 2010

@zrzuska praveze vtedy pekne "stoji"-ale je kratsia to je pravda,ak sedi babo,tak to nevadi,na spanie by to asi bolo horsie uz..ale ked fuka moc,tak tiez to odopne a stiahnem striesku az po madlo 😉

renisco
15. lis 2010

@zrzuska má to tama být provlečené, ale co znám maminky, tak to snad žádná takto připlé nemá 😀 😀 😀 pořád to připínat a odepínat by mě asi hráblo 😀 😀

mmacko
15. lis 2010

@zrzuska ja to tam nemam vobec prevlecene cez tie diery v streche, podla mna to nie je potrebne. Takto mi ide strecha aj v pololahu az k madlu, co je super ked fuka, svieti slnko a tak.

talinka
15. lis 2010

ano,jasne na to to je, som zabudla a veru to nemam ani neplanujem tak pripinat, aj tak mam striesku bud uplne sklopenu alebo total odklopenu 😉

kvetinkatn
15. lis 2010

@zrzuska ja to mám prevlečené a drží krásne🙂 už chápem tie maminky čo hovorili, že im ide strecha až po madlo🙂
ja v lete dávam slnečnú striešku a fúkanie neriešim 🙂

bredmax
15. lis 2010

@zrzuska já to mám provlečený a v pohodě 🙂

gabika3105
15. lis 2010

@kvetinkatn kvetinka tie deky su uzasne,to asi neni original do fusionu vsak? kde sa da pozriet ake su este farby...?

gabika3105
15. lis 2010

@mexx aj mne sa z novej kolekcie pozdava najviac ten odtien graphite ale ani mocca neni zla 😝

mmacko
15. lis 2010

@gabika3105 pozri pinkie.cz Ja mam od nich tiez vlozku do kocika, opickovu, je skvela, stale som ju tam mala, vybrala som ju az ked som teraz dala fusak

kvetinkatn
15. lis 2010

@gabika3105 nie su originál, ale majú super ušká a tie zahákneš na konštrukciu a deka nepadá, je to super, aj som tu niekde dávala fotku ako to vyzerá. inak pani urobí aké chceš, moja sestra nechcela bodky zospodu, tak ušije len čisto čiernu tú spodnú vrstvu. Inak deka je z jednej strany príjemná ako plyšový medvedík a z druhej je bavlna.

kvetinkatn
15. lis 2010

@gabika3105 na strane 99 je moje foto, tam uvidíš ako sa prichytáva o konštrukciu 🙂

onellyo
15. lis 2010

ahojte babenky,, 🙂 🙂 🙂
neviem ci som blba ale ako davate pasy
cez fusak 🙂 🙂 🙂 alebo ja to neviem 😀 😀 😀 😀
na sportovom.,,,

lucula73
15. lis 2010

@zrzuska ja som to tak mala prevlečené už z obchodu..tá buda práveže drží omnoho lepšie,nie je tam tak navoľno.....má to len tú nevyhodu,že sa nedá zatiahnuť až k madlu....