Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
28. pro 2010

koukejte, to nemohl být na trhu dřív? 😢 😢 http://www.eshopbaby.cz/katalog/f4-snoopy-c-lif...

jinak jsem se rozhodla pro gesslein F4 (tu starší kolekci 2010)
a už je i kolekce 2011 http://www.eshopbaby.cz/katalog/f4-buggy-snoopy...

lucula73
28. pro 2010

@renisco 😀 .to si sa rozhodla do zajtra alebo aj na dlhšie???? 😀 😀

renisco
28. pro 2010

@lucula73 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nechala jsem rozhodnout maminky na MMB 🤐 🤐
si říkám, ať si užiju té nástavby, co jsem šila, tak pořídím gessleina - tam to přeci jen můžu měnit dle libosti...

lucula73
28. pro 2010

@renisco 😀 ,som veľmi zvedavá...........mňa by moj manžel asi prizabil 😀
dnes sme boli s fusionom na čerstvo napadnutom snehu a celkom sa dalo,mm karoval 😀 ,len na tom zamrznutom snehu je to des,ale máme defekt na kolese na tom druhom kočíku a nemáme nič na opravu,tak nám ostal len fusion 😀

renisco
28. pro 2010

@lucula73 on mlčí, protože ví, že na něj nemám penízky... ale to ještě neví, že to jde i na splátky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
28. pro 2010

@renisco 😀 .............tak ti držím palčeky,nech si už konečne spokojná s kočíkom 🙂

mmacko
28. pro 2010

@renisco tento F 4 sa aj mne paci, ako ta velka sedacka na nom vyzera trosku divne, lebo ten podvozok je dost maly, ale inak vyzera super, a aj ako ta bugyna. A tato snoopy kolekcia je fakt krasna

renisco
28. pro 2010

@lucula73 já nebudu spokojená nikdy 🤐 😀 😀 a ještě ho nemám 😀

renisco
28. pro 2010

@mmacko já viděla ten F4 naživo a za sebe můžu říct, že jsem si myslela, že je menší a on je to docela tank.... no ale určitě lepší jak podvozek future 🤐
snoopy kolekce se mi taky hrozně líbí - ale na mě asi dost barevná a taky barvy zatím nic moc... nemám ráda červenou, takže z těch barev bych si nevybrala.... pujdu asi do osvědčené černé nebo max dvojbarevné

mmacko
28. pro 2010

@renisco ja som ho tiez videla nazivo, tie kolieska su urcite mensie a aj podvozok oproti future. A hlavne ma ten podvozok uz normalny tvar, nie taky divny ako future. A to mas super, kupis len bugynu kedze mas tu sedacku a mas komplet kocik. Aku farbu bugy si si vybrala?

renisco
28. pro 2010

@mmacko zatím vede celý černý nebo černo-růžový... ale růžové už bylo dost, tak spíš ten černý - dá se kombinovat...
no právě, mě ten podvozek future fakt nenadchnul a ten košík pod kočárkem je DĚSNÝÝÝÝÝÝÝÝ, na té bugyně je normální. a až malá povyroste, tak mi zůstane jen ten "origo" sedák, je i dost prostorný.

kvetinkatn
29. pro 2010

@renisco vyzerá super, ale tá cena, že 21200, to je dosť oproti concordu ☹

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zrzuska
31. pro 2010

ahojte.
po dlhom case sa ozyvam. kukam ze riesite ine kociky. ja uz iny nechcem lebo uz toho bolo dost a aj tak som bola vzdy nespokojna. my uz isto ostavame pri concorde 😝 🙂
pomaly kukam inzeraty na vanicky. chcela by som tu klasicku proton-ku ale tie scout skladacie su lacnejsie ale akosi mi nerezu.
mate ich niektora? alebo ste mali? 😕
male sa narodi zaciatkom juna takze do decembra bude vo vanicke a tie skladacie nie su take ze keby sa tam zacalo vypinat dieta a kopat ze to aj pokazit moze? lebo tie steny tej skladacej vanicky su mäkke 😕

avanka
31. pro 2010

@zrzuska ahoj, my ju mame, vozime v nej drobca a veru steny makke nie su 😕 absolutna spokojnost....

avanka
31. pro 2010

@tammika my mame NEO a vobec nie je sportak maly, ako tu baby pisu...
zmesti sa don nas 2,5 rocny syn a stale tam ma dost miesta 😉
takze never, kym nevyskusas

tammika
31. pro 2010

avanka my uz mame Fusion, takze budem skusat az pri druhom 😉 Ale tiez si myslim, ze snad vyrobcovia nevyrobia kocik, z ktoreho by dieta tak rychlo vyrastlo - to ale nehovorim o vanickach. My mame teraz nanestastie obdobie, ked mala v kociku nechce byt vobec. Akurat tak 10 minut a hotovo. Takze by sme ho vlastne teraz ani vobec nepotrebovali 😀

brusnica1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kvetinkatn
31. pro 2010

@avanka no neviem, ja keď v tom vidím susedinho malého ako z toho ide vypadnúť, tak nemám chuť ani skúšať, veď načo, keď je tak veľký ako naša 🙂 oko vidí 🙂

renisco
1. led 2011

VŠE NEJ V NOVÉM ROCE !!!
Hlavně zdraví, nad to není a pak vše, co si každá přeje...

Na jednu stranu by ten sníh mohl zůstat po celý rok - to mi aspoň na něm nerachtají kolečka 😀 😀 , ale na druhou stranu bych už ráda teplo... Ty mínusy na teploměru jsou děs ...

kristip
2. led 2011

Ahojte,
chcem sa vas opytat, od kolkych mesiacov ste davali deticky do sportoveho kocika? Moj maly je

kristip
2. led 2011

dost velky a tazky a chudatko vo vanicke je uz taky spuceny, ze uvazujem o sportovom. Nevie vsak este sam celkom sediet a bojim sa, aby som mu tym neublizila. Hlavne, ked opierka sa na concorde neda dat uplne do lahu. A este, tie, co ste objednavali tie hrubsie nanozniky...staci ten univerzalny z mimibazaru alebo je na concord nejaky specialny. ja by som mozno objednala aj ten univerzalny, ale vobec neviem, ci bude velkostou pasovat. Dakujem vam a zelam vsetko dobre v roku 2011.

bredmax
2. led 2011

@kristip myslím si,že malej by klidně už do sporťáku mohl,tak to zkus,jak tam bude spokojen 🙂 já mám teplý fusak z mmb,šitý přímo na concord a super,i když si myslím,že s fusakem by i stačil ten origoš v madle 😉 jiný origoš nánožník concord nemá,než ten v madle 😵

petka55555
2. led 2011

baby neviete mi poradit...stratila som pismenko C na boku kocika co je ten napis Concord, neda sa to niekde zohnat 😀 😀 asi blba otazka, ale mne to vadi...som ako monk vsetko musi byt tip top a mne chyba pismenko 😠 😠 😠 😠 😠

lucula73
2. led 2011

@kristip ano,ako bredmax radí,vyskúšaj doma,ako mu tam bude....ale myslím,že keď ho zababušíš do fusaku,ten ho udrží,aby ležal a nezošuchoval sa.........ja som dala malého od 6 mesiacov,trošku tam lietal,lebo sedieť nevedel ešte 😉
a ja mám tiež ten šitý nánožník zateplený z českého mmb,je super....niektorým stačí aj ten vmadle,ale keď fučí alebo sneží,tak ten v madle je krátky,len od pol pása,tak musíš dať aj dáku deku vyššie,aby malému nefučalo....v tomto je nánožník pelší,lebo zakryje bábo úplne 🙂

@petka55555 😀 .som sa pobavila,ale aj mne by to vadilo......no neviem kde....netuším 😒

kvetinkatn
3. led 2011

@kristip dieťa do šporťáku ževraj od 6 mesiacov, ale keď je malá vanička, kľudne môžeš aj v piatom. Ja nemám nánožník, malú dám do teplučkého fusaku, do neho deku a nánožník sa mi už zdá zbytočný, malá je teplučká všetko v pohode 🙂

ivika18
3. led 2011

Holky, reklamovali jste někdo vaničku Proton kvůli olupujícímu se zipu, kterým se připíná nánožník ke korbě? Uznali to? Díky

renisco
3. led 2011

@ivika18 to netuším, ale to asi na reklamaci není... mě se taky šoupe, kor když to je nejpoužívanější část... skusit to můžete, ale opravdu pochybuju...

ivika18
3. led 2011

@renisco díky, no právě to, že to blbě vypadá bych ještě zkousla, ale mám strach, aby tama nezatékalo, když se oloupe ten zátěr, já pláštěnku skoro nepoužívám, pokud není velký liják, no asi to aspoň zkusím

bredmax
3. led 2011

@ivika18 vliv na funkčnost by to mít nemělo,jde spíš fakt o estetiku,ale chápu Tě,stává se to hlavně v zimě,když jsou velký mrazy 😔 já to měla taky,na první pohled by si toho nikdo nevšiml,ale já to viděla 😀 tak jsem zkusila reklamaci,když jsme přestali používat korbu a mám fungl nový potah 🙂 ale samo mi tvrdili,že to je jen jejich dobrota,že mi to vyměnili,že by ani nemuseli 😕 ale zkusit to můžeš taky 😵
@petka55555 netuším,ale plně Tě chápu 😀 možná zkus na ofico servis písnout 😕