Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
13. bře 2011

@dara29 bola som fotiť tašku, tak som ti to odfotila 🙂 ja mám omotané dvakrát a zapnuté na prvom cvoku, keď som to tak nemala padala mi strieška. mám to aj prevlečené cez striešku, viac sa mi to páči. a vidím, že fotky sú naopak a už to neviem zmeniť ☹ na jednej som odopla ten krátky popruh, aby si videla to omatanie.

kvetinkatn
13. bře 2011

@renisco ešte, že máte tretiu izbu 🙂 my v dvojizbovom by sme sa zapodvozkovali 🙂

renisco
13. bře 2011

@kvetinkatn to sice jo, ale to jsou takové nudle, že se tam nevleze ani skříň 😀 😀 😀 hračky jsou v uličce a kočáry u zdi.... 😀 😀 😀

lucula73
13. bře 2011

@renisco 😀 .ty musíš byť riadne veselá kopa 😀

renisco
14. bře 2011

@lucula73 ani ne. jen si musím koupit vidle, abych se tím bordýlkem k těm kočárům dostala 😀 😀

jejda - sem koukla, kolik stojí vidle... to raděj pujdu uklidit 😀 😀 😀

lucula73
14. bře 2011

@renisco 😀 😀

zuziatko
14. bře 2011

@kvetinkatn ďakujem za fotky. Idem prudko rozmýšľať 😀 😀

kvetinkatn
15. bře 2011

@zuziatko už dorozmýšlané?

kvetinkatn
16. bře 2011

@lucula73 už si ho bola kuk?

zrzuska
16. bře 2011

baby pocujte ak si dobre pamätam tak ste tu spominali ze ste kupovali slnecne clony. ake? viete mi povedat ci tie clony su len na sportaky ci to sedi aj na vanicku? 😕
dikes lebo rozmyslam skor nad clonou ako nad slnecnikom.

zrzuska
16. bře 2011

@lucula73 tak sa ti to predralo? ☹ pri akych zipsoch? kde sa to derie?
ja som si zatial nic nevsimla. ale my pouzivame kocik iba ked je mrzko a idem po malu do skolky tak aby sme boli rychlo doma. dufam, ze sa mi s tym nic nestane lebo ma svihne 😝

zuziatko
16. bře 2011

@kvetinkatn teraz premýšlam nad týmto setíkom 😀 😀 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38469576&tab=2

kvetinkatn
17. bře 2011

@zuziatko vyzerá to super 🙂 len tá taška bude asi jedna veľká čierna diera 🙂 bez priehradiek.

kvetinkatn
17. bře 2011

@zrzuska podľa mňa áno, priviažeš o konštrukciu a máš, podľa mňa to pôjde, slnečník je podľa mňa nanič, každý sa na to sťažuje, lebo keď ho vykloníš, aby tienil, tak mnohokrát trčí z kočíku a orajbeš s ním všetky ploty a pod 🙂 a veľmi radi sa lámu a pod.

zrzuska
17. bře 2011

@kvetinkatn no ved prave. ked sme isli po polnej ceste tak sa tak kyval ze aj tak netienil a este sme cez neho aj prd videli 😝
no prave to rozmyslam ze ta clona sa viaze o konstrukciu-rucku kocika a o konstrukciu striesky. ale vanicka ked je tak to sa mi bude dat iba o striesku pripnut 😝 ci to potom bude drzat.
chcela by som tuto clonu
http://www.bambini.sk/sk/store/product/2819/116...

renisco
17. bře 2011

@zrzuska tu clonu mám, ale ještě jsem ji vůbec nezkoušela. ale nevím, jestli pujde přichytit na hlubokou korbu - řekla bych, že spíš ne ☹ ☹ ono není kam to uchytit.

zrzuska
17. bře 2011

@renisco este kamoska to vyskusa v obchode, pojdem sa aj ja opytat na to ci to nemaju u nas v obchode a ak hej tak vyskusat.
ono zpredu by som to mala kde uchytit na tu jane vanicku. ale vzadu isto nie. ak si to dobre predstavujem tak vlastne vzadu sa to uchytava na 4miestach? a vpredu na dvoch? vyzera to take pevne ze by som si aj myslela ze to mozno pojde drzat na vanicke. 😕
no nic, ak nie tak budem davat plienku. a clonu kupim az na dalsie leto.

zipsy
17. bře 2011

ahojte, neviete poradit nejaku plastenku proti dazdu na concord proton - vanicku?
od emitexu, alebo aku? vdaka

lucula73
17. bře 2011

@kvetinkatn bola som dnes na predajni,mali tam 3 kočíky concordy vystavené,ale ja som medzi nimi rozdiel nevidela,bolo mi blbé sa pýtať 😝
No a mám doniesť moj kočík v pondelok,že ho pošlú do servisu a že mi to prešijú,vraj už poťahy nevymieňajú,som strašne zvedavá,čo mi s tým spravia 😠

kvetinkatn
17. bře 2011

@zrzuska tie o rúčku sú len také prídavné, tie ja napr. vôbec nepoužívam, pod tým bočným oblúkom je taký trojuholník z ktorého trčia pásy na priviazanie a tie ja viažem o tú časť konštrukcie, kde je nápis concord, tak myslím, že to by malo ísť.

kvetinkatn
17. bře 2011

@renisco pôjde, tá fotka je divná ono to má pásy tak kde som písala zrzuske 🙂

kvetinkatn
17. bře 2011

@lucula73 no to mi presne hovoril Tomáš, že už obšívajú, asi mali veľa reklamácií.. ja som kukala u kamošky čo má 2009, ani ho nereklamovala, ale má tam také čierne pásy ako popruhy z batohu našité na tých namáhaných miestach... tak neviem, no som zvedavá... škoda, že si nevidela, mala si sa spýtať 🙂

lucula73
17. bře 2011

@kvetinkatn na 2009? veď ten práve nebol nikde prešitý,preto sa furt trhal............ 😒

kvetinkatn
17. bře 2011

@lucula73 no však som na to kukala jak puk ☹ tiež som nechápala, že čo tom tam robí... možno má nejaký reklamovaný kus, ktorý takto vrátili do predaja alebo čo ja viem...

misullka20
18. bře 2011

Ahojky, máme také touhu a záluks na kočík , ale bojíme se těch umělých koleček.. jsme teda z Prahy, ale jezdíme na chalupu - ač tam taky budeme jezdit po hladkém betonu, tak občas chcem vyrazit i na nějakou tůru, jako ježdění přímo po kořenech ne, ale stejank... co si myslíte ? asi je lepší jistota nafukovací co ?? ale ten concord je tak skvělý.. a ty barvy !! ☹ 🙂

bastinko
18. bře 2011

ahojte baby,na akych miestach sa to derie?mam model2011aj na tom? 🙂 aby som vedela naco si mama dat pozor 😀

bredmax
18. bře 2011

@misullka20 tak co si budem nalhávat,s nafukovacíma je to asi lepší do terénu,ale já je na prvním kočárku měla a několikrát píchla 😠 a to bylo něco se pak dopravit domů 😲 s concordem jezdíme všude,na horách,po lesních cestách,po polňačkách,máme dva psy,tak venčíme všude možně 😅

misullka20
18. bře 2011

@bredmax a dobrý teda ju ? není to nějak šílený ? 😉

misullka20
18. bře 2011

@bredmax a velikost korby taky ok ? a celkově skládání do auta ? cestujeme často totiž 😉

shira_
18. bře 2011

@misullka20 ja mám concord fusion, no úprimne- v teréne žiadna výhra, ked je sucho tak prejdeš, síce sa trošku namakáš ale dá sa, len ked je blato tak tie malé predné kolieska to absolútne nezvládajú, naberie sa raz dva pod blatníky, plus tráva a celé sa to tam zasekne.. hrkotanie plastových koliesok mi nevadí, ale veľkosť tých predných... do mesta je úplne perfektný... veľmi sa mi páči, aj všetko, len vzhľadom na to, kde bývame (máme tu iba polnú cestu a lesné cesty) nič moc. tri týždne dozadu sa mi na koreni tak zaseklo predné koliesko že som spadla a zlomila si ruku 😠 😠 no ale zase keby som kukala pod nohy, že? 😀 ale na druhej strane nemám s čím porovnať... teraz kočíkujem navyše jednou rukou 😝 a dávam väčší pozor 😉