Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tanija133
18. čer 2011

@blondi2 suhlas, a mna aj dost stve ze sa neda dat ani uplny lah a ani uplny sed....strieska takisto pada, a tasku papabag uz radsej ani nenosim.....lebo je neformena ,velka, a upkne na prd....ja nosim tu eko tasku skladaciu, a tu vopcham do kosika a zmesti sa do nej milon veci....Dalej maly je v sportovej casti utopeny, je stale taky vykruteny v nom, neda sa otocit sedacka, a popruhy takisto padaju z ramienok....odpadlo mi pismeno C z napisu na podvozku...a radsej uz ani nepokracujem......no ja som tiez velmi sklamana.... ☹ Nie je to kocik pre babatko od 6 mesiacov VOBEC!!!!!!!!!!!!

pucitko
18. čer 2011

aj ja som bola majiteľkou concordu fusion. Má určite svoje chyby, ale určite aj klady. My sme boli veľmi spokojní, a ťažko sme sa lúčili. So strieškou sme nemali žiadny problém, mali sme problém so zipsom na vaničke, ale to nám bez problémov vyreklamovali a vymenili celé vnútro, takže sme boli spokojní. Na tašku nemôžem dať dopustiť, zmestila som tam úplne všetko, čo sme potrebovali a pri tlačení kočíka nám nezavadzala. Teraz mám problém nájsť za ňu náhradu...

tanija133
18. čer 2011

@pucitko a preco ste sa teda rozlucili s fusionom? ved tvoj malinky ma iba rok?

pucitko
19. čer 2011

@tanija133 pretože bývame na treťom poschodí a chcela som niečo ľahšie, a malý už behá a v kočíku moc neobsedí, takže nám bol zbytočný, viac menej na prechádzke tlačíme prázdny kočík. S manželom sme nakoniec usúdili, že nebudeme concord predávať po čiastiach, ale predáme naraz všetko, naskytol sa nám kupec, tak sme ho predali... ale sem tam za ním ešte posmútim

mgore
20. čer 2011

baby konkordacky a neporadite nejaky link, kde sa da concord kupit vyhodne?

lucula73
20. čer 2011

@mgore na bazari 😉 ,aj tu nakoníku sú inzeráty,aj celé travel systemy 🙂

karlanov
21. čer 2011

zkušenost => tento víkend jsme vyměnili hlubokou korbičku za sporťák - ne že by se do ní malý již nevešel, ale je hodně pohyblivý, klečí a už se staví, takže jsme měli strach, aby nám z hloubky nevypadl
sporťák jsme na podvozek nasadili nějak intuitivně a při první procházce nám také padala sluneční clona a když jsme dali tašku na madlo (máme mamabag), tak nám taky překážela v chůzi
ale byli jsme objednaní do servisu, kam jsme jeli, protože nám kočárek vrzal a chtěli jsme ho nechat po zimě a před dovolenou zkontrolovat - pán nám ho prohlídl a utáhl jak sluneční clonu, tak brzdu a zároveň nám správně nasadil sporťák - a výsledek je, že sluneční clona nepadá, taška na madlo se v pohodě vejde a vůbec nepřekáží a při složení kočárku do kufru zabere méně místa než předtím
a ještě jedna věc - koupili jsme zadní nafukovací kolečka - stála sice 2000 Kč, ale jízda s nimi je nesrovnatelná

mmacko
22. čer 2011

@karlanov ahoj, chcem sa spytat, ake mas tie nafukovacie kolesa? Su cierne? Lebo kedze predne su cierne, tak sa mi ne paci, ked si ludia davaju strieborne nafukovacie ako zadne. A dostali ste k nim aj pumpu. Mate origos kolesa concord?
Dakujem

lucula73
22. čer 2011

ahojte

@mmacko bože tebe to pribúda,však už zachvílu aj rodiť pojdeš 😉 .
A máme nový kočík od piatku,ten baby jogger city mini,maximálna spokojnosť,neľutujem ani trošku,tá strieška je perfektná a to skladanie nemá chybu,ide ľahučko,keby som vedela,že mi bude v zime stačiť,concord predávam 🙂 ,ešte porozmýšľam.

lucula73
22. čer 2011

@mmacko a v čom budeš voziť malú,keď mimi pojde do concordu? 😉

mmacko
22. čer 2011

@lucula73 ahojky moja, no leti to, ani neviem ako 😉
To je super, ze si spokojna s novym kocikom 😉. Aku farbu si nakoniec kupila.
No mala sa uz nevozi v kociku, max tam spi ked ideme na cely den niekam z domu. Takze jej kupim len skejtik a budem musiet zmanazovat nase vylety tak, aby spala v aute alebo doma 😉
Uz sa pomaly chystam vypucovat fusion, nech mi muz vystireka a namaze podvozok, dam si presit tie 2 leskle (akoby trochu vysuchane) casti na opierke zozadu ked nebudem potrebovat sporotovu cast a nachystam vanicku. Ked babo vyrastie z vanicky, kupujem to perego so spojenou ruckou (easy drive) a fusion ostane na dalsiu zimu.

lucula73
22. čer 2011

@mmacko tak super,že si to takto vyriešila 🙂 .Kúpila som nakoniec ten červenošedý,v skutočnosti je tmavší ako na tých foto,bála som sa že bude moc kriklavý,ale nie je,chcela som čierny,ale dostali u nás na predajnu dva kusy v piatok,červený a zelený,ten sa mi nepáčil vobec,ten majiteľ videl,že váham,on vedel že som chcela čierny..tak mi dal takú zľavu,že sa mi neoplatilo špekulovať 😉

mmacko
22. čer 2011

@lucula73 fiha, tak super, ze aj zlavu si dostala 😉. Mne sa cervene kociky pacia, cierne su podla mna moc tmave pre deticky. Pre mna je ideal fusion aj vo farbe, taka decentna elegantna, ale nie cela cierna 😉.
Drzim palce na predaj concorda, uz aj ho ides predat? Ved na leto ho asi nepotrebujes a v zime sa uz bude male vozit malo v kociku, ze?

mmacko
22. čer 2011

@lucula73 este ja vaham nad tymi nafukovacimi kolesami, ale neviem, ci je to potrebne, jedine, ze v zime by to bolo pre mimi asi pohodlnejsie, maksie...

lucula73
22. čer 2011

@mmacko však to práve neviem,či predať alebo nie,teraz ho určite nepotrebujem,malý bude mať dva roky v januári,myslím,že aj tak budeme chodiť viac pešo,len my bývame dosť na kopci,do obchodu ďaleko,tak neviem,hore kopcom by som ho nerada niesla na rukách 🙂
A navyše tým že je taký prešitý sa asi bude ťažšie predávať,preto si myslím,že by bolo možno lepšie teraz,ešte je rok v záruke,hoci tomu kočíku nie je absolutne nič,ani to inak skoro nevidno,v ľahu vobec nie a v sede je tam aj tak vačšinou taška zavesená,takže to vobec nie je vidieť 😉 .
A tebe sa to predralo,či preventívne to chceš dať prešiť?

e37
22. čer 2011

@mmacko nafukovacie kolesa na zimu su uplne perfektne, pocit pri kocikovani sa ani neda porovnat s klasickymi. Lenze si treba spocitat, ci sa Ti to oplati, sneh nebyva celu zimu......

e37
22. čer 2011

@mmacko k original concordom je aj pumpa. Ja som mala nafukovacie na neo, bola som spokojna.

mmacko
22. čer 2011

@lucula73 no ako urcite fusion v zime este pre necele 2 rocne dieta vyuzijes, ale zas prezijes asi aj bez neho. Je to na tebe. Podla mna ho nebudes tazsie predavat kvoli tomu, ze je presity, aspon ma kupujuca istotu, ze sa neprederie. Ja to nemam predrate, len ta latka je na 2 miestach taka lesklejsia uz dlho, tak aby sa to nepotrhalo, ked budem mat vanicku, tak mam cas, aby to obsili. Ani neviem, ci to dat do obchodu presit kde som to kupovala, lebo ze tam su taki divni s reklamaciami, alebo len dam krajcirke nech tam nasije nejaku latku pevnu.

@e37 no vsak to, kolesa nie su lacne. Jedine preto rozmyslam, ze budem mat v zime malicke 3 mesacne, tak aby som s nim tak nedrncala ked bude sneh. Ved este uvidim, keby som chcela, treba to nejak dopredu objednavat tie kolesa?

mmacko
22. čer 2011

@e37 Tie Neo kolesa ti sedeli aj na fusion? Lebo zevraj to nesedi.

e37
22. čer 2011

@mmacko nie, ja mam neo, iba som sa sem "priplichtila" 🙂 Ja som concordacka zavislacka... Kolesa som objednavala zo zahranicia, prisli hned, na fusion som tam nevidela (v podstate nikde), ale zrejme je to nedostatkovy tovar....skus sa opytat v obchode. Mozno, ked ich uz nasadis, ani ich uz nedas dole v lete, kocik je makksi, neviem, ake su u Vas chodniky, u nas je to hroza🙂

mmacko
22. čer 2011

@e37 no jasne, ja mam rada maksie kociky (ale nie hojdacie, tie neznasam). Skusim sa popytat. Ja tiez svojho concorda milujem 😉

lucula73
22. čer 2011

@mmacko ja som v zime concord málo používala,mala som ešte jeden kočík na nafukovačkách,to sa nedalo porovnať fakt....len škoda,že sú tie kolesá také drahé 😝 .Inak toho snehu u nás za posledné roky veľa nebolo,tak ktovie 😉

e37
22. čer 2011

@mmacko
skus popozerat, mozno ma niekto "ojazdene", aj na novych kolesach Ti uz zachvilocku vidiet pouzivanie, je to proste tak, na chodnikoch je vela kamienkov....trosku pooskieraju "disky"(neviem, ako inak by som to pri kocikovych kolesach nazvala🙂), tak si myslim, ze v tomto pripade je dost jedno, ci su nove, alebo nie. Ja som kupovala nove, ale to som vtedy nevedela...

mmacko
22. čer 2011

@lucula73 no neviem, mne sa zdalo, ze bolo dost snehu aj tuto aj minulu zimu. Este si to ale rozmyslim s tymi kolesami.
Tak skus dat fusion na bazar, ci sa ti niekto chyti a uvidis. Za kolko ho chces predat? A aj s podlozkou?

lucula73
22. čer 2011

@mmacko no to by aj mňa zauujímalo,kaú cenu tam mám dať 😕 😀 .ty by si koľko pýtala,kočík rok v záruke? 😕 ,len ty máš lacnejší od začiatku,moj stál 445 euro,už by som to nikdy nespravila,neoplatí sa to 😝

mmacko
22. čer 2011

@lucula73 no ked predavas len sportak, vsak skus vyssie, tak na 299, ale podla mna tolko asi nevyda za cisto sportak nedostanes. Teraz som pozerala, idu za 370 nove v predeti. Popozeraj na bazare, za kolko idu a uvidis. Drzim palce. SKus pridat tu podlozku, ta je podla mna celkom lakadlo a je pekna.
@e37 dakujem za radu, uz som si raz dala inzerat, ze kupim take kolesa a nikto sa neozval, tak neviem ☹

e37
22. čer 2011

@lucula73
nejaky kocik ale asi potrebovat budes, aspon lahke golface. Moj ma rok, uz pomaly tiez viac chodi, ako sedi... Ale podla mojej skusenosti deti v zime pekne potichucku sedia v kociku v teplucku.....zalezi, akeho mas doma sintera🙂

lucula73
22. čer 2011

@e37 mám kočík,od piatku,novučký,písala som kuštek vyššie.Len priestorovo sa nevyrovná fusionu žiaden,tak nie že si fusion predám a malý sa mi nebude zmestiť do toho druhého 😉

@mmacko asi to tak spravím,pofotím,hodím na bazár a ak sa predá,predá ak nie,tak mi aspoň ostane 😀
No idem,malý je už vyspatý,ach jaj ☹

renisco
22. čer 2011

@mmacko dají se sehnat na fusion nafukovací jak černé, tak i stříbrné

majka_3
22. čer 2011

Ahojte..chcem sa vas spytat kupila som concord fusion rocnik 2008. myslite ze ho mozem oprat? pekne vsetko ide dolu s konstrukcie a je jablckovy taky bledunko zeleny.....da sa to prat? neostanu mi flaky??? budem vdacna ak mi niektora poradi. dakujem 🙂