Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

wanda198
22. čer 2009

No ja nedám na trojkolky dospustiť a to teraz dokonca používam aj pre dve detičky trojkolku a so stabilitou nemám problém. A fakt sa dostanem všade. A presne som to chcela spraviť tak, ža na Slalome budem mať vaničku proton a autosedačku ion. Ale potom som sa rozhodla, že budem mať oba. viem si ich tiež totiž zabezpečiť za super cenu, popr. ak by niekto chcela aj so zárukou a slovenským dokladom o kúpe.

deina
23. čer 2009

Ja by som do terenu sla asi s X-landerom, ked nie s trojkolkou. To mi pripada ako taky kocik terenak. 🙂

Na vanicku nie je plastenska, da sa dokupit univerzalna (Emitex), ale nepouzivala som ziadnu, neprsalo dnu.

manesa
23. čer 2009

Ahoj holky, na 99 procent jsem rozhodnutá na koupi kočárku Concord Fusion s vaničkou Proton, ale stále váhám nad barevnou kombinací. Z té nové kolekce 2009 se mi líbí červený Chili, ale čekáme chlapečka, tak začínám zvažovat i ten neutrálnější béžový (i když manžel se směje a tvrdí, že kluk může mít taky červený, že bude jak ve Ferari 😀 ). Neviděla některá z vás tyto barevné kombinace "naživo"? Nikde v obchodě jsem je vystavené neviděla.

adeline29
23. čer 2009

wanda198 - na dva značkové kočárky určitě nemáme prašule 🙂 . Trojkolky se mi líbí, ale prostě jsem se rozhodla pro 4 kola. Čekáme první mimi a vůbec nedokážu odhadnout na jakém terénu vlastně budeme jezdit, třeba těch procházek v přírodě moc nebude, nebo naopak budeme jezdit jak draci a mimi bude celé vydrncané.
deina - nad x-landerem jsem dlouho uvažovala, ale mám strach z toho, že bude malý. Hluboká korbička i sportovní část.

katyl
23. čer 2009

manesa, chilli je vazne nadherny, ja som mala polar pre chlapca, ale objednavala som ho iba podla obrazkov este v oktobri 2008. Potom som neskor v obchode videla chilli...ten je podla mna najkrajsi. Ja mam teraz PP GT3..a tiez v cervenej farbe 😉 podla mna cervena pre chlapca nie je ziadny problem, mame cervene aj nohavice, teplacky....cervene kociky su nadherne

manesa
23. čer 2009

katyl: Moc děkuji, já totiž také tíhnu nejvíc k červenému - zdá se mi, že i když je zbytek černý, že je přesto ten kočárek takový veselejší. Děkuji za názor a jsem ráda, že jsi ho viděla, měla jsem strach, jak bude vypadat v reálu.

wanda198
23. čer 2009

ja mám tiež chlapčeka a objednala som si cherry, podľ m§a sú tie farby super

deina
23. čer 2009

Ja mam pre chlapca tiez cerveny kocik - golfac - nikdy ma nenapadlo, ze to nie je chlapcenska farba. Aj som mu vzdy kupila nieco cervene, ked som videla v obchode - bundicku, tricko a pod, lebo zboznujem cervenu.

manesa
23. čer 2009

Holky díky, tak už nebudu váhat, červená zvítězí 😉

minniee
1. črc 2009

Ak sa môžem pridať, my máme tiež Concord fusion v chilli farbe a čakáme chlapčeka....je náááádherný, tá červená je taká tmavšia tlmená, nevidím v tom žiaden problém. je fakt krásny.

manesa
1. črc 2009

minniee: A už ho máte teda doma? Já ještě ne, tak jsem strasně zvědavá! Jak se Ti zdá po všech stránkách?

deina
1. črc 2009

Videli ste posledny letak Pre deti? Vraj maju zadne kolesa na Fusion nafukovacie, daju sa dokupit.

deina
1. črc 2009

"Máte kočík Fusion alebo chystáte sa ho kúpiť? V každej z našich predajni je už možné zakúpiť zadné nafukovacie kolieska na tento kočík. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v každej z našich predajní." 😅

minniee
1. črc 2009

Manesa - áno, máme ho doma, zdá sa mi úplne super, už som to tu tuším aj niekde písala. Pri prvom synovi som mala len taký lacný poľský kočík - to sa ani nedá porovnávať. jediná vec, ktorá ma na ňom trošku zaskočila, je šírka zadných koliesok. Zdajú sa mi dosť široké. Plánovali sme kočík skladovať v našom šatníku v byte, ale neprejde nám cez dvere 😨 Ale zase kolieska sa dajú veľmi jednoducho dať dole, je to otázka 2 sekúnd. Je ľahučký, výborne sa ovláda, vaničku aj autosedačku naklikneš aj odklikneš jednou rukou veľmi jednoducho za chvíľočku. Ku kočíku som si dokúpila tašku zn. Nurse v čiernej farbe a som maximálne spokojná...teda zatiaľ len teoreticky...
k ťa zaujímka niečo konkrétne, kľudne sa pýtaj 🙂 🙂 🙂

manesa
1. črc 2009

minniee: To jsem ráda, já ho ještě nemám doma a v trnu, jestli jsem vybrala dobře. Takto funkčně a rozměrově jsem ho vyzkoušela u kamarádky a proto jsem se pro něj rozhodla, jen právě čekám jaká bude ta červená v reálu - v obchodě ho neměli, takže jsem vybírala jen podle katalogu. Ale i v tomto si mě uklidnila a už mi nezbývá nic jiného než se na něj hrozně těšit! 😀 Díky!

dvojcata2
1. črc 2009

manesa:Ten chili máme na prodejně sporták za 11999a k tomu korbu zdarma ale ta je černá je to nádhernej kočárek prostornej a lehkej.Náš kolega kterej má na starosti internet tak má ted holčičku a taky si ho koupil já ho jenom doporučuju. 🙂

miskinadamko
1. črc 2009

ahojte,predavam nový concord fusion bamboo +vanicku snug,tak ak ma niekto zaujem cez ip,dakujem

pudo
2. črc 2009

ahojte maminy.... chcem sa opytat, kedze som to nikde na nete nenasla, "da sa sprotova cast na Concord Fusion otoct do oboch smerov jazdy?" dakujem... a este jedna vec, kolieska s hlinikovym stredom su nafukovacie?

minniee
2. črc 2009

Pudo, športová časť sa otáčať nedá a kolieska nie sú nafukovacie. Ale niekto tu písal, že sa už dajú nafukovacie kolieska doobjednať.

manesa
2. črc 2009

dvojcata2: A kde máte prodejnu? 😉

tonica
2. črc 2009

Ahoj - mam take CF2008. Nema chybu, ale zajimalo by me jak je to s moznosti doobjednani tech nafukovacich kol jak zminila Minniee. prosim, kdo vite, napiste vic. Pak by byl kocarek fakt naprosto bezkonkurencni. 😉

deina
2. črc 2009

Tonica, neviem, ako v CR, u nas nafukovacie predavaju v Pre deti, je to novinka, urcite ale maju aj inde. Spytaj sa tam, kde si kocik kupovala alebo kde ho maju.

tonica
2. črc 2009

Deina - moc diky za info. Ja si ho objednala pres nemecke www stranky, ale zkusim se podivat tady v CR. Rozhodne je to pro mne zajimave, pak by to nemelo fakt chybu.

evicka1
2. črc 2009

ahoj kocky
dlho som tu nebola ale o stranku do predu som slubila ze napisem ked dojde kocik
ja mam model 2008 radon. objednavala som si ho z nemecka za super cenu. sportak ma stal 6500Kc 😅
s kocikom jazdim skoro dva mesiace a paraaaada. je priestrany lahko ovladatelny sice mi vadi ze nema nafukovacky ale vidim, ze uz sa predavaju tak idem zhanat. snad maju aj u nas v cr.
a este mi vadi ked ideme po "kocicich hlavach ze tie predne kolecka rachtaju. ale ide o zvyk 😎

evicka1
2. črc 2009

hm tak nafukovacky su len ku kociku neo! sakra

garfie
3. črc 2009

evicka1: super, zrovna jsem se chtela zeptat, jestli jsou i k neu 😉

deina
3. črc 2009

Nie, su aj k Fusionu, len je to novinka, asi ich este nemaju vsade. Dostala som predvcerom letak z Pre deti a tam o tom pisu, ale ani na stranke ich este nemaju.

marionn
3. črc 2009

cafte babky 🙂 ... toľko sa tu píše o Concordíku, že by som ho chcela aj ja, no môj bobáčik má už 13 mes. a začína cup, tak asi zbytočne ☹ .

garfie
3. črc 2009

marionn: tak leda sporťák....

tonica
3. črc 2009

Evicka - presne si vystihla, jake pocity mam z Concorda ja. Je super, ale na tech kocicich hlavach to proste hnusne skaka. Ale to se da prezit, mas pravdu. Teda, jestli je to fak, jak uvedla Deina, ze se daji dokoupit nafukovaci kolecka, tak to je beru vsema deseti. Vcera jsem koukala na "pre deti", ale zatim jeste nic. Zkusim se poohlednout i u nas na severu CZ. 😉