Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
21. zář 2011

@dada1984 a máš cez tú striešku prevlečené po obidvoch stranách tie dva malé pásiky?lebo tie dosť fixujú búdu,ale veľa báb ich má vyvlečené kvoli tomu,aby sa im búda dala stiahnuť až takmer k madlu 😕

tinka_dany
21. zář 2011

@renisco díky moc. To vypadá super...a víte opravdu na 100 % že to pasuje?

renisco
21. zář 2011

@tinka_dany concord a jane jsou kompatibilní - na jane jde nacvaknout i hluboká korba od concordu a naopak jane jde na concord, takže to sedět bude

tinka_dany
21. zář 2011

zkusíme dnes večer napsat mejla do německa - kdy a za kolik by to bylo a pak uvidíme. Moc děkuji za tip. 🙂

adrianmama
21. zář 2011

@renisco ty ti normalne ombudsmanka concordu....najdes a vies takmer o vsetkom, klobuk dole..; )

adrianmama
21. zář 2011

@dada1984 ja sa len obavam, ze sa takto nedozijem tak oblubeneho kocikovania vnucatiek... 🙂 rodicia zadaju gps navigaciu na prechadzku a bude

tinka_dany
21. zář 2011

Přesně, Renatu by měli v concordu zaměstnat! 🙂

renisco
22. zář 2011

@tinka_dany by mě vyhodili za hodinu 😀 😀 😀 kdybych jim tam začala vykládat, co všechno je na něm na h@vno 😀 😀 😀 😀

mmacko
22. zář 2011

@adrianmama hej, hrozne, musime si aspon uzit kocikovanie nasich deti, lebo tie vymozenosti buducnosti...hruza...

@renisco alebo by ta dali rovno za directorku vyroby, pripadne este vyvoja 😉.....potom by si ma zamestnala? 😀

mmacko
22. zář 2011

Baby a vyskusala som vcera skejtik Lascal na fusiona, super je, malej sa velmi pacilo vozit...paradicka 😀

tanija133
22. zář 2011

@renisco Nevyhodili, konecne by im povedal nieto pravdu do oci, a pokusili by ste sa konecne napravit vsetky chyby, aby to uz bol konecne dokonaly kocik....Ha, ha, ha... 😉

tanija133
22. zář 2011

@mmacko Krasny je ten zlatak.... 😉

renisco
22. zář 2011

@mmacko blázníš? bych po těch úpravách měla takový obrat, že bych shrábla prachy a zdrhla 😀 😀 😀 😀

mmacko
22. zář 2011

@renisco no pekne....tak ja by som bola ich hovorkyna a obhajkyna 😉
Ale je fakt, ze by im brutal stupol obrat keby nestali na mieste a pozreli si zoznam reklamacii a podla toho vylepsili kocik.....

renisco
22. zář 2011

@mmacko přesně tak... od roku 2009 toho mohli vylepšit hodně a neudělali nic - jen látají 😀 😀 a mění barvy

renisco
22. zář 2011

@mmacko a ostatní maminky bychom pozvali, ať jim tam všem , kdo to vymyslel, dají ránu 🤐

silvika46
23. zář 2011

davam do pozornosti kolekciu 2012. Asi vymenim PAPABAG za BUGGYBAG.. 😀 Inak nic prevratne...
http://www.concord.de/fileadmin/user_upload/cat...

renisco
23. zář 2011

nebude ION autosedačka, ale AIR, ještě nějaké nové hybridní autosedačky a jinak rozdíl nevidím... vše při starém

lucula73
23. zář 2011

no aj ja som to kukla a veru nemajú sa k tomu,aby niečo vylepšili,škoda 😝

dominka11
23. zář 2011

baby da sa dat športový úplne naležato polohovat?

lucula73
23. zář 2011

@dominka11 nedá,kdeže....iba poloľah 😉

dominka11
23. zář 2011

@lucula73 dakujem, no škoda 😒 lebo sa mi velmi páči, ale chcela som športak, v ktorom bude moct byt polročne babo poležiačky zakedy nebude sediet.

laloona
23. zář 2011

maminky prodáváme concorda, neměla by jste některá zájem?

laloona
23. zář 2011

@dominka11 starší verze concorda jde do lehu, malá v něm byla v půl roce už 🙂

lucula73
23. zář 2011

@dominka11 no to sa tu rieši furt,že concord je dosť veľký pre polročné bábo....ten poloľah by ani tak nevadil,ale kočík je dosť priestranný a že sa deti v ňom šmýkajú 😕 ,neviem,mne to nevadilo,ani ten poloľah,ale však kočíkov kopec,treba hľadať ďalej 😉

dominka11
23. zář 2011

no ved ešte máme času dost, ale robím už malý prieskum 🙂 mame PP GT3, tak som chcela ešte niečo menšie take do auta.

laloona
23. zář 2011

pro ukázku, tady je nám necelých půl roku, a to jsme malinkatí, malá měla tou dobou jen 5 kg 🙂

renisco
23. zář 2011

@dominka11 teoreticky dá, ale s jinou boudou

dominka11
23. zář 2011

@laloona jeee, že 5kg 🙂 náš mal pri narodení vyše 4kg 😀 no celkom v pohode to vyzerá...
@renisco ako s inou boudou?

laloona
23. zář 2011

@dominka11 když my teď v 9.ti měsících máme 6300 g 😀 kočárek je to prostorný, malá v něm ale byla spokojená ,to e třeba o S4 od Casualu co jsme měli předtím říct nedalo ☹