Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
7. říj 2011

@mmacko kašli na to. mě to jen tak zajímalo... ta ručka mi vadila u gessleinu taky a nakonec ji mám raději než tu na concordu 😀 😀

mmacko
7. říj 2011

@renisco Ja ti to pozriem, len tu sedacku mam v pivnici a tam moc nechodim.
Fakt si si ju oblubila, ta rucka ma uplne iritovala, keby to bolo mozno otocene, ze hore/dole hrubsia a na bokoch tensia, ale ked je to naopak, tak sa to zle drzalo, ale inak podvozok krasne presiel aj nerovnosti, robia nam tu novu cestu a este nie je hotova a krasne to Neo preslo, fakt som bola milo prekvapena. Ale uz je umyte a v byte ako "drziak" vanicky, fusion je fusion 😉

renisco
7. říj 2011

@mmacko fakt - lépe se držela... ale nevím, jestli i NEO má tak hrubou tu pěnovku (stejnou) jako fusion, nebo jinou... gesslein má tu pěnovku krásně měkoučkou, na dotek příjemnější než concord

mmacko
7. říj 2011

@renisco no mne sa zda, ze Neo ju ma taku drsnu tu penu, fusion taku lepsiu,ale zas to je detail 😉

zuziatko
7. říj 2011

@renisco @mmacko mám možnosť kúpiť podvozok na fusion. Je to kolekcia 2011. Koľky si myslíte že je primeraná cena ?? Aby som nepreplatila 🙂 🙂
A ešte sa chcem opýtať že či neviete či sa dajú kúpiť písmenká na ten podvozok čo je nápis ??

mmacko
7. říj 2011

@zuziatko netusim, ci sa daju kupit pismenka, zavolaj do toho AGS sportu, co je v senici. Co sa tyka ceny len podvozku...uf, tazka otazka....to je jazdeny 2011? Ja by som za neho asi dala tak 200 eur max, neviem,
@renisco co ty na to, ako odbornicka? 😉

zuziatko
7. říj 2011

@mmacko ďakujem. Nájdem si stránku a zavolám tam.
Takže 100€ je oki cena ?? Je jazdený.

mmacko
7. říj 2011

@zuziatko myslim, ze 100 eur je ok, kedze je to 2011, tak nemoze byt velmi opotrebovany, mas moznost ho vidiet aj nazivo?Ty mas aky potah?

zuziatko
7. říj 2011

@mmacko Nemám. Tá pani je z Levíc.
Ja mám poťah cherry 2010 takže dúfam, že bude v pohode sedieť.
Ja som dala podvozok sestre. Kúpila si vaničku a autosedačku. Tak na zimu by som teda mala opäť fusion. Ja som s ním bola spokojná. Myslím, že aj ty. Kupovala som ho v brendone za super cenu.

tanija133
7. říj 2011

@zuziatko Ja som pismenka teraz reklamovala, a pani ,kde som ho kupovala, mi posle novy napis.....Asi je to vcelku ten napis.....este mi zatial neprisiel..... 😉

renisco
7. říj 2011

@zuziatko no tak za 100 € bych ho brala. a je to opravdu 2011? 😀 já poznám rozdíl jen mezi 2009 a 2010... Jo a dá ti to i s dokladem nebo bez? (kvůli záruce).

mmacko
7. říj 2011

@zuziatko ja som tiez spokojna, som rada, ze nie som sama 😉. Ale zas poznam viacere, co povazuju kocik za super, jedna kamoska uz mala 2 fusiony a teraz caka tretie a ide zas kupovat fusion a dalsia, co mala vela kocikov uznala, ze fusion bol jeden z naj (ta mala chili a strecha jej nepadala) 😉
Urcite ti bude sediet, ja som tiez rozmyslala nad tou cherry farbou, ale kupovala som ho pred rokom a to som este len planovala druhe, tak keby som si ho nahodou nechala (kocik - co som si aj nechala pre druhe), tak som vybrala inu farbu, keby bol druhy chlapec 😉.

mmacko
7. říj 2011

@renisco presne, 100 eur je super cena, ja som myslela, ze zahlasi aj 300, videla som inzerat, kde predavali sedacku neo samotnu za skoro 300 eur, za tych 100 by som podvozok brala aj bez blocku

renisco
7. říj 2011

@mmacko jasně že i bez bločku,jen jsem se zeptala, když je to kolekce 2011, jestli to bude i s dokladem nebo bez..... přeci jen je to ještě v záruce 😀

zuziatko
7. říj 2011

@mmacko @renisco ja som trubka 😀 😀 😀 , lebo som si pomýlila roky. Takže ja mám cherry 2009 a tá pani predáva 2010 chili. Mám nejaké fotky k dispozícii. Tak ak chcete pošlem vám ich na mail.
Volala som do predeti.sk a nový podvozok stojí 290€ a jazdený 160€. Takže 100 je super cena. Písmenká sa bubú objednávať. Tak aj to by som mala.

mmacko
7. říj 2011

@zuziatko sikovna si, hod sem aspon jednu tu foto toho podvozku, tam ide podla mna o kolesa, inak sa tam nema co pokazit okrem toho, ze by chybali pismena. 100 je dobra cena.

renisco
7. říj 2011

@mmacko no ještě může být docela rozhrkaný (totál povolené nýty). ono nezáleží, jak je kočárek starý, ale jak se s ním zacházelo, kde se s ním jezdilo, s jak starým dítkem... šak to znáš

mmacko
7. říj 2011

@renisco to mas pravdu, ja si kociky brutal setrim, dokonca priebezne umyvam kolieska lebo ma stve, ked su moc spinave 😉, ale je pravda, ze vela ludi s kocikmi hrozne zaobchadza. Snad tento podvozok bude ok 😉

kwetinka1
7. říj 2011

tak mam spat vyreklamovany kocik ohladom padania striesky @mmacko @renisco reklamaciu uznali a aj opravili. uz som ho aj skusala a fakt super drzi, vobec nepada. zaver je taky ze som spokojna 🙂))

renisco
7. říj 2011

@kwetinka1 tak to je SUPER!!! je pravda, že Vám padala ta bouda jinak, než nám tady všem okolo

renisco
7. říj 2011

@mmacko u nás byly před týdnem hody, a samozřejmě co jsem dělala celou dobu - čučela po kočárcích.... ale když jsem viděla, jak jsou hnusné a sprominutím zasrané ty potahy (to nebylo že by v tom dítko zrovna před chvílí třeba jedlo), ale fakt hnus!!! zažraná špína, fleky... ale to je o lidech. já už třeba drobky taky hned nevymetám, ale když mi to třeba zašpiní botama, tak hned šudlím i třeba rukávem 😀 😀 😀 😀 😀

zuziatko
7. říj 2011

@renisco máš mail 😉 😉

renisco
7. říj 2011

@zuziatko odpověď 🙂

mmacko
7. říj 2011

@kwetinka1 super, ze uznali 🙂
@renisco presne, aj ja kukam po kocikoch a niektore fakt hruza 😲 , preto kazdemu co chce kupovat z bazaru hovorim, ze treba osobne pozriet kocik, ja som mala jednuprvu a poslednu zlu skusenost s pouzitym gessikom a odvtedy len nove kociky kupujem v akciach 😉

renisco
7. říj 2011

@mmacko o gessleinu (future ) mi ani nemluv... ještě jsem se paní ptala, zda není vyšisovaný - dušovala se jak není a pak mě ještě urážela, když jsem jí napsala, že mi lhala a poslala jsem ji i fotky potahů u sebe (bouda, polstr a fusak) ať mi řekne, co si o tom myslí. a víš co? byla nasraná, že jsem si vůbec d o v o l i l a !!!! sundat potahy a porovnat je k sobě!!!!!!!!!!! a tam toho bylo víc - takový hnus jsem dlouho fakt neviděla...

mmacko
7. říj 2011

@renisco presne, future, a to nehovorim o brutal rozheganej konstrukcii do bokov, blee a ako sa tazko karoval, ako tank (mal dvojkoleso v predu, nie tie jednoite). Ale poucenie, ze naj je novy kocik, lebo vela ludi sa o kocik vobec nestara a ani pri osobnej obhliadke nemusis zistit vsetky zavady, ja ked si predstavim, ake som ja predavala, vsetky boli uplne ako nove. Co uz, nie kazdy je taky "kocikomaniak" ako my 😀
Inak, segra sa tiez uz nakazila, v 3 m syna vymenila hartan VIP za slalom reverse, podla mna je sice ten hartan technicky lepsie, ale ona sa zamilovala, tak som jej slalom ani nevyhovarala, a podarilo sa jej za tyzdem predat hartan a nasla som jej super akciu na slalom, tak som velmi zvedava, ked ho pokocikujem, aky je, ten som este v rukach nemala 😉

renisco
7. říj 2011

@mmacko tak to si moc teda nepomohla - je hrozně prťavý 😀 😀 😀

mmacko
8. říj 2011

@renisco no hej, v porovnani s fusionom, ale ona sa zalubila a ja som ho pozerala a ked vyberies v sportaku tu vlozku zmensovaciu, tak snad do 2 rokov vydrzi ak dovtedy nevymeni 😀

renisco
8. říj 2011

@mmacko no nevím- holky psali, že je tak do roku a půl, ale v zimě do roku skrz fusak ... 😀 😀 😀

renisco
8. říj 2011

@mnacko ale jestli je spokojená, tak je to jenom dobře, at je kočárek jaký je.. pro někoho je takový, pro jiného makový, jen vím, že se hodně prodávají na bazaru téměř nejeté....