Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
30. říj 2011

@mmacko tak jako u emitexu jasně že ne - jen rozepnout kvůli špinavým botkám. třeba u Jane se fusak nedá rozepnout vůbec (ten spodek je sešitý a v celku), tak jsem myslela, že to myslíš takto....

lucula73
30. říj 2011

@mmacko asi by ma neprezradila,ale by sa ma 1000x pýtala,že prečo to nemože povedať ocinovi 😀
Nie vo Vtáčniku...to poznáš?ale kuštek vedľa,ale ja nebývam v priamo v pd,musím ísť na bus 😉 ,však uvidím,možno s a vyparíme akože v rámci prechádzky,strašne som naň zvedavá a do stredy čakať je ďaleko 😀

mmacko
30. říj 2011

@renisco ja som isla do emitexu kvoli tomu spodku aby pasoval do vanicky a maxspokojnost, ma kopu vychytavok

@lucula73 poznam, mam v PD priamo krsnata 😉

weja
31. říj 2011

Holky, prosim vas, pred casom ste niektora pisali, ze ste krytky na aretaciu kupovali v Brendone... Kocik ste mali kupovany tiez u nich? Lebo ja som tam volala a povedali mi, ze predavaju ich len v pripade, ze aj kocik je od nich (co teda nie je) Neviete, kde by som ich este mohla zohnat? Z tohn AGS sport sa mi vobec neozvali 😖

tanija133
31. říj 2011

@weja mozno v pre deti na Kosickej sa opytaj....na tie krytky...A ty si ho kde kupovala?

renisco
31. říj 2011

@weja zavolejte jim (AGS) - bude to rychlejší než čekat na odpověď ☹

zrzuska
31. říj 2011

@gumimaci ja mam tento nanoznik:
http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...

a je v pohode. kebyze mam aj tucnejsi fusak tak v pohodicke. aj ked bude maly sediet a nozky uz budu vysiet tiez v pohode. len jedine co sa mi nepaci a preco som uvazovala nad tym jane-ckovym je to ze ta zdvihnuta cast neni vysoko. ked by fucalo tak aj tak malemu fuka dnu. a este ked sa fusion neda dat total do lahu tak duplom.

ja rozmyslam ze prsiplast sa nebude dat natiahnut. vsak on sa zacvikava do tej casti do sa polohuju nozky a ked tam je nanoznik.... 😝

a vsimla som si ze ked mam kocik v lahu tak je dokriva ked sa kuknem odzadu od strechy. co mam jeden ten pas co sa dava na konstrukciu dlhsi? 😕

zrzuska
31. říj 2011

@mmacko ja mam emitexovy combi aj lodger 😀 pri ameli som mala emitexovy a teraz som neodolala lodgeru. kamoska predavala. ale aj dost draho ale tu farbu som nikde nemohla zohnat. taka modra ako je vnutro striesky v kociku 🙂
emitexovy este stale vyuzijem pre ameli do sanok. spodok dam prec a topanky mozu trcat ale aspon trosku sa zakryje a ked nie tak aspon ten spodok vyuzijem namiesto deky a nebude to padat. neskor mozno aj pre maleho. ameli mi donho vosla este minulu zimu. do troch rokov uuuuuuuuplne v pohode a to je ona velka.

mmacko
31. říj 2011

@zrzuska a ktory sa ti viac paci fusak? Nakoniec si kupila ten tyrkysovy? Je krasny a urcite super pasuje do naej farby kocika 😉
Mne sice nepasuje farebne, ale ja som chcela velmi ruzovy, aj keby som kupovala lodger, tak ten ruzovy 😉.
Ja som spokojna s tym emitexom.

Ako inak zvladas 2 deturence? U nas posledne dni cista psychiatria 😀

lucula73
31. říj 2011

@mmacko ahoj,tak som sa sklamala dnes...v obchode ten emitex cocoon vobec nemajú,že na objednávku,videla som iba lodger,ten ma teda vobec neoslovil...neviem čo spraviť,lebo som včera hodila inzerát na moj fusak a už sa mi jedna baba ozvala....pomoooooc 😠 ☹

renisco
31. říj 2011

@lucula73 to není žádný problém. napiš jí, že jsi inzerovala i jinde a tam máš zájemce, že jen čekáš, jak se rozhodne.... a stáhni ho zpět 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

renisco
31. říj 2011

@zrzuska víš - on by ten límec musel mít minimálně 20cm, aby byl k něčemu... natahneš přes pusinku ten límec z emitexu

mmacko
31. říj 2011

@lucula73 a ten tvoj je Vam uz maly? No teraz je otazka, ci kupit naslepo ten emitex, alebo ako. Skus napisat tej babe, co ho tu inzeruje, nech ti ho premeria,hlavne na dlzku.
Vidim, ze uz mas zaujemcu, teraz idu fusaky ako teple rozky 😉. Tak si sprav zmenu, ked tvoj das za 30, tak si uz kup novy, spravis si aspon radost 😉

zrzuska
31. říj 2011

@renisco ako natiahnem? skusala som ze keby som dala deku alebo daco co by ten nanoznik zodvihlo tak by bol skryty. lebo na madle drzi dobre ale tym ze je taky mäkky tak mi to potom pada dalej nad madlom.

@mmacko ja som zamilovana do lodgera. ja mam emitex ten starsi. tieto nove su ovela lepsie vynovene 😉
a deti. noooooooooo teraz je ameli uz druhy tyzden doma takze cista psychiatria. esteze maly je uplny anjelik. dobrucky je, vyhra sa, sam zaspinka, vela spinka takze super. uz si aj zvykli a nebudia sa v noci navzajom. 🙂

mmacko
31. říj 2011

@zrzuska mne sa tiez lodger paci, ale som rada, ze som sa rozhodla pre emitex. Ja ked som nemala na fusione nanoznik minulu zimu, tak som na fusak dala hrubu deku tak dohora a ked bolo sychravo tak na to ten nanoznik z madla a bola mala super v teplucku.
To verim, ze to mas vesele, u nas je to tiez "sranda", malinka totiz naopak spi velmi malo, raz za den da 3 hod spanok (a to nie kazdy den, su aj vynimky ked ani to) a potom ked tak 1-2 take 15-30 min a koniec, zvysny cas preplace, jedine na rukach je ticho...starsej to uz asi zacina vadit, ze Hanku len nosim, tak je ako certik...myslim, ze mm sa dnes tesil do prace po 3 dnoch doma (mal v piatok dovcu) 😀

lucula73
31. říj 2011

@mmacko
@renisco ste zlaté baby....len keby že ten emitexový je malý tak ma muž zabije naisto 😀 😀
napísala som tej babe čo ho ponuka ,nech mi ho premeria a uvidím čo mi napíše....
ten čo akože predávam nám je dosť úzky....malý má 15 kíl a ledva som ho tam napratala a to nemal ani zimnú bundu.... 😒
Mmacko a ten tvoj emitex čo si tu hodila foto má akú šírku...premeraj mi prosím 🙂

tanija133
31. říj 2011

@lucula73 Jasne tiez si myslim , sprav si zmenu....tento co si uz dala do predaja, predaj , ved aj tak je Vam tesny....a kup si bud Cocoon, alebo EMitex co ma macko... 😉 To je teda na prd, ze ten Cocoon nemali u Vas na predajni, vravim ja som ho videla minuly rok, a zadal sa mi strasne obrovsky....ale naozaj neviem ako by sadol tovjmu 15 kilovemu mackovi... 😉
A akej farby Lodger mali u Vas?

lucula73
31. říj 2011

@tanija133 🙂 ..mali takmer všetky farby,ale jja som povedala že mi jedno ktorý ukáže ,tak vybrala ružový 😀 .akože pekný bol,ale ako som ho chytila tak akoby bol handrový či čo 😕 😕 .a hlavne sa mi zdal malý...tak preto som na pochybách,predavačka povedala,aby som prišla aj s malým vyskúšať.....malý síce bol so mnou v meste ,ale s mužom boli vonku,keby som mu malého vzala,tak by sa dozvedel 😠 ....ach jaj..
a ty máš aký?

zrzuska
31. říj 2011

@mmacko toto som mala pri ameli 😒 teraz v tehu som citala knizku najstestnejsi miminko v okoli a to zmenilo vsetko. riadila som sa tou knizkou, mozno aj vdaka tomu bol maly ok. nam velmi velmi pomohla "zazracna zavinovacka". v tom mi spinkal krasne, lebo inak sibrinkoval rucickami a hrozne ho to rusilo. do toho som ho hojdala (maly spinka väcsinou v obyvacke v cestovnej postielke a ten rost sa da hojdat) a robila som ssssssssssssssssss. tak aby som to robila hlasnejsie ako on plakal. na rukach som ho uspavala ako cigani kks. hojdala a ssssssssssskala. a zavinuty a cumel v ustach. cely august ked som uspavala ameli tak maly na rukach a tak zaspaval ale inak som sa ho snazila davat spat vzdy do postielky este kusocek bdeleho ale uz kludneho a naucil sa pekne zaspinkat sam. na rukach mi nezaspi, iba vynimocne ked ho daco boli a uz je fakt unaveny.
teraz nastala zmena ze to hojdanie nevyzaduje a zda sa mi ze mu to vadi. zaspinka mi sam. ale musi byt zavinuty. uz vedel spat bez toho ale ako mu idu zubky tak zase nevie. a naucil sa otocit na brusko takze to ho rusi totalka najviac teraz. robi to v spanku a potom sa zobudi a place. takze sa viazeme dalej. takto to vyzera:
http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr...

tanija133
31. říj 2011

@lucula73 JA mam ten bezovy powder, ale ho uz predavam , a chcem kupit cerveny....potrebujem nieco zivsie....Mne sa Lodger pacia, ale tiez to bola laska na druhy pohlad....ja som s nim uz prezila minulu zimu vo vanicke, tak viem ze je teplucky a super... 😉 Skoda ze maly s tebou nebol v tom obchode....

miumia
1. lis 2011

ahojte viete mi poradit kde sa da este zohnat concord fusion model 2008 ???
Alebo ak nahodou viete o niekom kto taky ale velmi zachovaly nevyblednuty predava najlepsie v jablckovej farbe ARGON prosim dajte mi vediet !

renisco
1. lis 2011

@miumia už jen na bazaru... číhat, číhat, číhat...

mmacko
1. lis 2011

@miumia 2008 sa novy predava na babiez.cz 😉

@lucula73 premeriam ti ho snad vecer, teraz je v nom mala vonku 😉

@zrzuska juuuj moja, super prispevok. No ja mam malicku v noci v perinke klasickej, takej na suchac a cez den uz bez. Ale je pravda, ze vzdy ma rucky volne, uz v porodnici tak balili, ze rucky volne a nikdy som jej ruky nedavala dnu, ona sa sem tam ukludnuje aj tak, ze si cmula rucku. A to dokedy sa da tak viazat? Ty si si kupovala tu perinku, co si dala link? Malicka zaspi bud na rukach, alebo v kociku ked sa drnca vonku, sem tam v lehatku, ale to malokedy. Ale zahada je, preco okrem toho jedneho spanku spi tie ostatne tak kratucko. Ako teraz spava tvoj Alex a ako spaval predtym casovo?

renisco
1. lis 2011

@mmacko tam mají ale jen ten modrý....

aha - už to čtu pořádně - nejlépe jablíčkový

mmacko
1. lis 2011

@renisco aha fakt, uz maju len modry, ked som pozerala posledne pred par tyzdnami este maly velky vyber 2008.

renisco
1. lis 2011

@mmacko a tam měli někdy i zelený? já ho tam nikdy neviděla 😒

mmacko
1. lis 2011

@renisco hej mali, aj 3 kombi aj sportak, mali este pred mesiacom velky vyber 2008 fusion

mmacko
1. lis 2011

@lucula73 fusak ma okolo 50 cm na sirku, ako podla mna nie je vacsi ako ten tvoj, neviem 😉

zrzuska
1. lis 2011

@mmacko bol od narodenia v tej zavinovacke aj v lete. iba holy v plienke a v tom. a stale spi v nej. ma skoro 5mes ale vyzera oooooooovela väcsi. takze vydrzi to na dlho. nozky ma vonku uz a iba rucky zaviazane. podla tej knizky sa tak ma balit do 3mes ale tak kamoska ta tiez dlho viazala. skusam ho davat spat aj bez zavinky. dakedy zaspi. ale teraz je taky nepokojny takze ho viazem.
ked bol malinky tiez spal kratke spanky. casto ale budil sa stale. ako som ho zaviazala tak on sa zobudil ale nevyrusil sa tymi ruckami tak si pokukal chvilku a zaspinkal. spavat zacal potom dobre.
musim bezat maleho dat spat.

mmacko
1. lis 2011

@zrzuska fuha, no znie to dobre, len neviem, ci to zvladnem jej takto pripevnit rucky, ja som mala cely den v perinke iba chvilu, teraz len na noc. Ale dakujem za rady, nasadila si mi chrobaka do hlavy 😉. Ty mas presne tu perinku, co si mi poslala link?