Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

blondi2
10. lis 2011

baby poradte, prosim, ako prevlečiem cez fusak tie pásy na kočíku? dnes sa ho chystam prvý krat vytiahnut, vyzera to, že sa dosť ochladilo. len neviem ako na to. zatial som mala v kociku len tu vlozku z lodger bunker.

@lucula73
@tanija133 baby práve čítam, že ste predali lodger, prečo? neboli ste spokojne? ja ho tiež mám, ale ešte som ho neskúšala.

lucula73
10. lis 2011

@blondi2 musíš tie pásy rozobrať a potom poskladať 😉 ..
ja som nemala lodger ani ho nechcem,my sme už veľkí,ja som uvažovala o podobnom fusaku od emitexu,ale čím viac čítam,tým som presvedčená,že ostanem pri klasickom fusaku.... 😉

tanija133
10. lis 2011

@blondi2 Ja som predala lebo uz som chcela inu farbu, minuly rok som mala powder a teraz chcem konikovy silver...ostavam pri Lodgeri... 😉
presne tak ,musis tie pasy rozobrat, a vsunut fusak a potom zasa poskladat.... ...

moka
10. lis 2011

@tanija133 Aj ja rozmyslam nad "konikovym" lodgerom, tiez mam bamboo 🙂

tanija133
10. lis 2011

@moka Joj, veci sa menia...chcela som cerveny do bezoveho Fusionu, ale kupujem novy kocik...Modry Brio...tak do neho sa mi bude hodit konikovy strieborny....Ale cakam etse na kocik, kym kupim fusak.... 😉 😉

moka
10. lis 2011

@tanija133 kocikova maniacka 🙂 My sme vcera "namontovali" sportak a po malych upravach bude hadam fajn. Nad briom sme aj my uvazovali, ale nie je ten sportak maly? A ide uplne do lahu?

tanija133
10. lis 2011

@moka to som zacala byt ked od 7 mesiaca maleho, ked ma nastval Fusion...odvtedy riesim iba otacave kociky...Ved mi povies potom aj ty....Nejde do upleho lahu ale my uz iba sedime v kociku ,ale do lahu nejde ani Fusion....Je urcite mensi priestrorovo ako fusion,a e da sa...No ved ti potom poviem,ked ho budem pouzivat.... 😉

cutce
10. lis 2011

ahojky holky,
prisla jsem si sem pro radu. Zda se mi, ze ksiry u sportaku jsou moc nizko, jsou ze zadu odspoda prez raminka zase dolu, takze mu porad padaji dolu. nevim jestli to nemam blbe nastaveny 😠 . poradite? Taky jsem koupila lodger, tak jsem zvedava az ho tam dam jak to pujde

tanija133
10. lis 2011

@cutce Tie pasy su teda fest nizko aj u mna....a tiez nam padaju popruhy.... 😠 Ale s Lodgerom sa trosku zdvihli, ked si ich presunula cez tu najvyssiu dierku...tak uz to bolo potom lepsie.... 😉

lucula73
10. lis 2011

@tanija133
@mmacko kočky,dnes som sa definitívne rozhodla pre fusak emitex combi 😀 😀 ,žiaden cocoon,čo však nevylučujem ešte 😀

lucula73
10. lis 2011

@cutce ja som tie popruhy ani nedávala cez plecia,lebo by ma šľačik trafil,len popod ruky,myslím že to celkom stačilo 😉

renisco
10. lis 2011

@blondi2 já je rozpárala a dala sucháč 😀 😀

blondi2
10. lis 2011

@lucula73 aj ja davam malemu pas len popod ruky 😉

Dakujem baby, tak ja idem skusit rozobrat tie pasy. snad to pojde.

tanija133
10. lis 2011

@lucula73 No super, a akej farby? 😉

fidac
11. lis 2011

ahojte holky, potřebovala bych poradit...minulý týden jsem si koupila concord fusion, samozřejmě jsme ho složili jestli je v pořádku a teď bych ho chtěla dát zpátky do krabice, ale nevím jak odmontovat ty zadní kolečka (s nima se nám tam nedá), ke kočárku bohužel nebyl návod, ten byl jenom ke korbě. Díky za radu.

mmacko
11. lis 2011

@fidac staci, ked stlacis ten stred kolieska a vytiahnes ;)

@lucula73 aj ja som zvedava, ktoru farbu

Ja som malu tiez vzdy priputavala v sportaku len ten spodok, cez ramienka to nemala asi nikdy

fidac
11. lis 2011

@mmacko díky, hned to půjdu vyzkoušet.... 🙂

cutce
11. lis 2011

@tanija133 @lucula73 @mmacko jak to myslite, ze jste dali ty pasy jen po ruce? Nasemu malymu je jen 8 mesicu, takze se bojim aby nevypadl. Jinak ten emitex fusak je lepsi? Ja jsem teda koupila tenhle, jeste jsem ho nezkousela, tak nevim jak to pujde a hlavne jak je teplej ☹

mmacko
11. lis 2011

@cutce hej, len pod ruky som to zapla, neboj, nevypadne 😉
To mas lodger, to je velmi popularny fusak, neboj, bude dobry 😉
Lucula chce iny kvoli tomu, ze uz ma vacsie babo, aby sa zmestil do neho 😉

adrianmama
11. lis 2011

ahojte, zacala som riesit plastenku na vanicku proton...pouzivate tu, co je urcena na sportovu cast, alebo sa da niekde zohnat aj specialne na protonku? mne sa ta sportova plastenka moc na protonke nepaci...alebo ju ani netreba pouzivat? nepremokne od snehu a dazda vanicka? dakujem za odporucanie.... 🙂

mmacko
11. lis 2011

@adrianmama ja som si kupila obycajnu univerzalnu na hlboky kocik za cca 6 eur,ta na sportak je taka divna, ja ju nemam rada 😉

fidac
11. lis 2011

@adrianmama my máme uni od Emitexu a krásně na ni sedne...

cutce
11. lis 2011

@mmacko takze mu to prez ty rucicky vubec nedas, takze ty ksiry jdou v podpazdi, jestli tomu dobre rozumin?

mmacko
11. lis 2011

@cutce hej, presne, na ramienka som vobec nedavala, len okolo bruska, uplne to staci 😉

cutce
11. lis 2011

@mmacko kdyz ja bych se bala, Davidek je moc zivej 😅

mmacko
11. lis 2011

@cutce ked mas z toho blby pocit, tak ho zapni normalne, vyklana sa ti z kocika a tak? Moja je tiez zive striebro, v necelych 2 rokoch vedela spravit kotrmelec a podobne, ale v kociku sa rada vozila 😉

gabika3105
13. lis 2011

nechce si niekto vymenit farbu kocika na concord fusion,my mame chilly,ak by niekto mal chut na zmenu,tak napiste.mi ju mame v perfetnom stave,novorodenecka vlozka nepouzivana vobec nova a ostatne pouzivane od konca augusta.

renisco
13. lis 2011

vím, že mě smáznou, ale HOLKY MOJE ZLATÝ - prosím - je to pro mateřskou školku
http://www.sterimar.cz/soutez/?id=61
hlasovat lze pouze 1x z jakéhokoliv mailu - takže čím víc mailů splašíte, tím líp
DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY

lucula73
13. lis 2011

@gabika3105 a akú by si chcela? 😀 😀