Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

gabika3105
14. lis 2011

nejaku farbu vhodnu pre chlapca... 😉

martuskag
15. lis 2011

ahojte, chcem sa spýtať, aký je rozdiel medzi vaničkou Concord Travel Set 2010 a 2011? O koľko je vanička 2011 menšia?

manila421
16. lis 2011

@martuskag Ahoj preco si myslis ze vanicka 2011 je mensia? Ja pojdem kupovat travel set 2011 koncom januara, ale bola som nan uz pozerat a nevidim velky rozdiel medzi nimi, len popruhy ma dnu ine a desigh je trosku iny.

manila421
16. lis 2011

@tanija133 Ahoj, preco si predavala lodger, ja som ho akurat dnes objednavala, neboli si spokojna s nim?

tanija133
16. lis 2011

@manila421 Ahoj, predala som ho iba preto, lebo som chcela inu farbu..Ale ostavam pri Lodgeri.... 😉

mmacko
16. lis 2011

@manila421 ta vanicka 2011 je urcite trosku mensia, kamoska mala 2010, ta bola v pohode, ja mam scout, co som si myslela, ze je najmensia z concordovych a nie je. Skusala som Jane vanicku, co je taka ista ako 2011 concord a je o dost mensia ako moja scoutka. Moja 2 mesacna vo fusaku v nej bola LTT, v scoute ma este miesto aj na dlzku aj na sirku.

@tanija133 uz si kupila novy lodger? A napis mi pls dojmy z bria do posty alebo na fb, som velmi zvedava 😉

leteku
17. lis 2011

Ahojte baby, reklamovali sme concorda kvôli viacerým veciam, všetko opravili a teraz sme čakali na výmenu poťahu. Dnes nám volali, že si máme vybrať farbu lebo vo farbe liqiud sa už nevyrába. Teraz sa nevieme rozhodnúť, váhame medzi mocca, indigo a mne sa páči aj pepper ale muž nechce, čo myslíte, ktorý je najkrajší.

renisco
18. lis 2011

@leteku já neporadím, protože jediná barva, která se mi z nové kolekce líbí, je graphite. 😀
z nabízených variant si nemůžu vybrat ani jednu

leteku
18. lis 2011

@renisco - ahoj aj táto bola v ponuke, ale mne sa nepáči. Už sme objednali mocca tak sa tešíme 😉

renisco
18. lis 2011

@leteku já to beru spíše kvůli kombinování - s ní by se mi dalo nejlíp vyhrát... a je pravda, že mocca se mi z nich nelíbí vůbec, ale to je proto, že nemám ráda hnědou 😀 což je můj problém 🤐

miumia
18. lis 2011

ahojte chystate sa niekto teraz alebo max zaciatkom roka predavat vanicku concord???
nalepsie vo farbe radon 🙂

leteku
19. lis 2011

@renisco - ja zase hnedú môžem a v kombinácii s modrou a u dievčaťa s ružovou tak to môžem veľmi 🙂

mmacko
19. lis 2011

@miumia ahoj, tu uz dostanes tazko, to je este kolekcia 2008, skus si dat inzerat na mmb, ze kupis, mozno sa ti nejaka mamina ozve 😉

miumia
19. lis 2011

Ahoj ja viem, len presne ten sa mi paci a sportovu cast sa mi podarilo objednat z nemecka tak zhanam zvysok..
Dakujem pekne tak dufam ze nieco najdem 🙂

lencika1
21. lis 2011

@miumia skus v ceskych e-shopoch, tam som nasla ja.. 2008 farba xenon

zrzuska
22. lis 2011

baby mam dieru na potahu 😠 😠 😠 zurim z toho. do kelu, drahy kocik a na prd potah. co s tym? prve co ma napadlo predat ho a kupit druhy 😝 ale aky? a nechce sa mi do toho a este aj chlap zuril ci mi sibe dalsi kocik. 🙄
je to zatial mala dierka ale bude sa to drat dalej podla mna.
je to v mieste ako sa sedi a zacina chrbtova opierka. tam je na konstrukcii taky cuplik dovnutra hned za suchym zipsom ako je prychyteny nak.kosik a tam sa to fest dotykalo. som si presne myslela ze sa mi to prederie.

moka
22. lis 2011

@zrzuska neda sa Ti to odfotit? Mne manzel dal zatial provizorne na kosik take penove "chranice", aby sa opierka nedotykala kosika, lebo som sa ju snazila dat max. do lahu.

zrzuska
22. lis 2011

@moka no skusim to cez den ale zajtra nie som doma. ale mne sa to nederie o tie suche zipsy co su na nakup. kosiku. ale na konstrukcii su take cupliky zvnutra a tam sa mi to az zaseklo do potahu. 😒
musela som to omotat tie pasy tak ako maju ist na konstrukciu tak je to viac nadvihnute ale i tak sa to osuchuje trochu. a samozrejme je to len pololah tym padom 😒

moka
22. lis 2011

@zrzuska mala si pasy iba raz omotane?Ja to tiez pozriem zajtra, ci sa mi to nederie.

zrzuska
22. lis 2011

@moka mala som to tak aby bol kocik co najviac v lahu kedze maly mi isiel skoro do sportaku 😨

lucula73
22. lis 2011

@zrzuska aj ja som to mala,okrem iného......mne to hnusne poprešívali.
a inde nemáš diery?na tej chrbtovej opierke kde je pripevnená tá neoprenová strecha.,.... 😕

inak baby,písala som do toho obvchodu kde som kúpila kočík,že prečo niekde vymienajú poťah a niekde obšívajú,tak majiteľ chce na mňa kontakt,že mi vysvetlí,ako sa vybavujú reklamácie.....som zvedavá,čo mi povie 😝

zrzuska
22. lis 2011

@lucula73 inde zatial nie. ale latka je tam otlacena pod tym zipsom strechy. ktovie ci sa to tiez neprederie 😠
ja vazne rozmyslam ho predat kym je kocik ok a kupit iny. len moj chlap je zasadne proti 🙄

moka
22. lis 2011

Ja mam tiez latku na opierke chrbta pri zipse dost napnutu, obavam sa, ze sa to prederie. Co mam robit?? Obalit do toho molitanu ako renisco?

lucula73
22. lis 2011

@moka tak tak,obaľ tú dosku dákym molitanom na tej hrane,malo by to pomocť 😉

leteku
23. lis 2011

Ahojte, ja tomu tiež nerozumiem prečo niekde len obšívajú a nám nové poťahy ponúkajú a ešte si môžeme aj vybrať.
@zrzuska - ja by som to jednoznačne reklamovala, ja už reklamujem všetko ak sa mi niečo nezdá a vždy zatiaľ úspešne 😉 .

mmacko
23. lis 2011

@lucula73 fiha, to som zvedava, co ti povie, preco niekde vymienaju a niekde obsivaju...

mmacko
23. lis 2011

@leteku vybrat si mozes preto, ze si mala farbu 2009 a take potahy uz nemaju, tak musia dat taky, ake maju a to su novsie kolekcie ;)

zrzuska
24. lis 2011

@mmacko takze vdaka za t.c. 😉

teraz som tam volala. neviem kedy sa bude dat drahemu ale budeme tam musiet ist osobne. kurier nas vynde draho vraj.
inak baby ja ked mam kocik v lahu (ja ho tak mam stale lebo maly je stale v lahu dany, este nesedi tak ho nechcem davat zbytocne ked je spokojny aj tak), tak ja mam tu opierku dokriva. cize musi byt jeden pas kratsi alebo neviem co.
tiez mi logaju tie cupliky co sa nimi zaaretuju kolieska, a hned po prvej jazde mi odpadla krytka na srobu co je na prednom koliesku 😠

zrzuska
24. lis 2011

@lucula73 to som aj ja zvedava. mne povedala ta pani z brendonu ze urcite neobsivaju.

zrzuska
24. lis 2011

@mmacko kedy ti ma prist ten novy potah???? odfot ho potom prosim ta. ta farba je uzasna. teraz fialova je aj pre chlapca aj pre dievca. kamoska ma pre chlapca sivo fialovy kocik. 🙂
ale inak sa mi paci aj hneda. len ktovie nazivo ako vyzera.