Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
10. led 2012

@mmacko náhodou, vysílačky jsou taky dost důležité.... měla jsem jedny a ty při každém šepotu vzbudily celý barák, jak šustily, takže se ti ani nedivím... ale jak říkám, ten pán mi doporučil ty 480. světlo je tam stejně naprd, to používat ani nebudeš, protože při něm stejně nic neuvidíš, tak jediné, proč vzít ty 505 je kvůli tomu, že můžeš na dítko mluvit, ale já to využila spíš u té 5ti leté než u mimi, tak ti zpětná vazba je k ničemu 😀

jajka0211
13. led 2012

@marselitta prosim, o akej clone to hovorite? Ja by som tiez kupila lebo ta strieska je teraz v zime hrozna ked tam maleho do lahu..

mmacko
13. led 2012

@jajka0211 pozri na mmb LILINKA, ma tam zimnu clonu, je super, ja ju mam zatial na vanicke a mala ma uplne intimco ked spinka a nefuka jej tam (na scout vanicke je strecha taka malinka, nekryje dostatocne).

sesilia
13. led 2012

baby,neviete mi poradit, ci sa da niekde v obchode kupit nahradny potah na concord fusion a kolko stoji?

jajka0211
13. led 2012

@mmacko ok dakujem pekne

jajka0211
13. led 2012

@mmacko neviem ju najst :( liliniek s cislom je tam milion a bez cisla som ziadnu nenasla :(

dyrberg
13. led 2012

concord je najlepsi kocik...my sme ho max vyuzili do kazdeho terenu a este doteraz sa sem tam povozi Sandyka a to uz ma skoro 5 rokov takze je velmi prakticky idealny aj pre vacsie deti

jajka0211
13. led 2012

@mmacko maam to, dakujem 🙂

mmacko
14. led 2012

Baby daju sa dat dole predne kolea na fusione? Ak hej, tak ako. Dakujem

mmacko
14. led 2012

Baby, mali by ste niektora teoreticky zaujem tak o cca 2 - 3 mesiace zaujem len o sedacku z Nea, tu moju tyrkysovu, ktoru idem teraz zacat pouzivat, cize bude pouzivana tie 2-3 mesiace? Dajte mi vediet do IP.

renisco
14. led 2012

@mmacko a podvozek si budeš nechávat?

renisco
14. led 2012

@sesilia napište si do AGS sport, jsou výhradními dovozci. Když jsem se o ni zajímala před 2 lety, stál 3500,-

sesilia
15. led 2012

@renisco dakujem

luckap123
15. led 2012

Ahoj,pořídili jsme si kočárek concord fusion v černé barvě a ted se decella bojím ab v něm v létě nebylo prckovi velký teplo..co myslíte? a jinak jste s tímto kočárkem spokojený?

renisco
15. led 2012

@luckap123 mám všechny kočárky černé (teda krom hluboké korbičky, tu jsem měla černo červenou) a bez problémů...

lydka22
15. led 2012

@manila421 Autosedacka ION sa zapina s bezpecnostnym pasom. Na autosedacku Intense potrebujes mat v aute ISOFIX.

lydka22
15. led 2012

Baby neviete aky rozdiel ma byt medzi Concord Fusion 2011 a Concord Fusion 2012 a v akych farbach budu mat kolekciu 2012?

tanija133
15. led 2012

@lydka22 myslim , ze farby 2012 su tie iste ako ako 2011,len je tam navyse ta fialkova - candy farba, pre dievcatko krasna... http://www.concord.de/en/#/products/moving/bugg...

lydka22
15. led 2012

@tanija133 My by sme chceli ten cerveno cierny, myslim ze Pepper sa vola ta farba, len neviem ci bude aj v tej kolekcii 2012, kolko bude 2012 stat a aky je vlastne medzi 2011 a 2012 rozdiel. Inak sme neplanovali kupovat kocik tak skoro, ale kedze 2011 sa uz len dopredava, sme na vazkach...

tanija133
15. led 2012

@lydka22 No podla katalogu, ta farba peper je aj v 2012 a ziadny iny zasadny rozdiel v nich nie je....stale kratka strieska asportaku ,ale aspon asi nebude padat....No mate naozaj este cas na kocik....No ale keby bola nejaka velmi dobra cena tak by sa to mozno aj opatilo.... 😉

manila421
15. led 2012

@lydka22 no bol uz problem zohnat 2011 concord, ja som nakoniec zohnala na www.miminkovo.sk a maju v ponuke uy aj 2012 a sa mi zda veru ze dobra cena- 799 Eur, ale nevidim tam ten pepper. Mne sa tiey velmi paci, ale nakoniec sme objednali graphite 2011

manila421
15. led 2012

@lydka22 dakujem

lydka22
15. led 2012

@manila421 Nemas za co. Tiez som to hladala a googlila ze aky je medzi tym rozdiel ;)
Posielam aj ilustracne foto - 1.obr ION, 2.obr. Intense

lucula73
15. led 2012

@lydka22 ahoj,ja by som concord tak skoro nekupovala,lebo je tu málo mamičiek,čo kočík ani raz nereklamovali 😝 ,ujde ti pol roka záruky a to je dosť....jedine fakt za nejakú super super cenu...

lydka22
15. led 2012

@manila421 My by sme to radsej kupili v kamennej predajni nez cez internet. Pri internetovych obchodoch sa komplikovanejsie riesia pripadne reklamacie a servis. 18.1. maju v BA otvarat novu predajnu predeti.sk, tak asi pojdeme pozriet tam ci nahodou nebudu mat dobru cenu. Inak som kdesi nasla, ze kolekcia 2012 ma nejaku autosedacku Concord AIR ale v com sa ta lisi od ION a Intense, tak to uz fakt ani srnky netusia. To som uz nikde nenasla. Iba, ze je kompatibilna s Concord ION. Ale podla toho ako vyzera by som povedala, ze sa bude zapinat bezpecnostnymi pasmi a inac ma asi iba trosku iny dizajn... ION sa mi ale asi pozdaval viac...

lydka22
15. led 2012

@lucula73 Dakujem za radu, urcite to zvazime. Ake zavady sa na tom najviac prejavuju? Citala som tu tusim nieco s platnom.... Ale rozpisali ste sa tu uz na tolkych stranach, ze neviem do kedy to tu budem cele citat... :D
Inac za tu cenu by som uz cakala ze by ten kocik mohol aj nieco vydrzat. Trosku ma hneva, ze i s takymi drahymi kocikmi su problemy... Ale tomu sa asi clovek pri ziadnom type kocika nevyhne. A tento sa nam zatial pozdaval najviac. Kompaktny, pevny, stabilny, lahko ovladatelny a aj pomerne lahky. A to je presne to co hladame.

lucula73
15. led 2012

@lydka22 ano,hlavne poťah sa dral,ale na 2011 to mali už opraviť,tak neviem ako to je v reále...
a ešte padala tá strecha neoprenová....a sem tam dáke drobnosti 😀

lydka22
15. led 2012

@lucula73 A potah sa dral este na 2010? To by ma potom zaujimalo ako to osetrili, lebo 2011 je tiez neoprenova... Vydrzi potom ten kocik aj na 2-3 deti? Bola by som rada keby sme potom pre druhe dieta nemuseli kupovat zas novy...

lucula73
15. led 2012

@lydka22 ja mám 2010 a na tých sa dral poťah tak isto.....mne sa predral po 4 mesiacoch....na 2009 sa dral na chrbtovej opierke vačšinou dolu,ako sa to opieralo o košík,tak na 2010 to prešili,ale zas sa dral inde,napr., hore pri strieške na hrane takej dosky,to by si musela vidieť,ale písali tu baby,že na 2011 to niečím vystužili,že sa poťah o dosku neopiera,tak neviem..
a tá strecha.,..hm...čo kočík,to iná veľkosť strechy 😀 ,niekomu nepadala vobec,niekomu len v ľahu..toto som nevedela vobec pochopiť,ako to šijú 😝