Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tilly
1. čer 2012

@mmacko a co je tam vsetko pomenene?

mmacko
1. čer 2012

@veronka to s tou konstrukciou neviem ako je v 2012, predtym sa dala kupit cierna konstrukcia len k ciernemu alebo bezovemu kociku, tak neviem ☹

mmacko
1. čer 2012

@tilly no kolesa su uplne iny dizajn, kraaaasne, ina latka strechy, taka pevnejsia, kocik ide do skoro uplneho lahu a ani vtedy strecha nepada.

moka
1. čer 2012

@mmacko
@tanija133
@karinka2105 dik, ste ma len utvrdili, ze budeme musiet poriesit surodenecky. Ak by ste este nieco dobre videli, budem vdacna za kazdu radu. Myslela som, ze nam fusion vydrzi pre prve a potom pre druhe baby, ale veci sa menia 🙂

renisco
1. čer 2012

@veronka u agile se ta opěrka vytlačila a držela - bylo to 100x pevnější. tady se to musí něčím vypodložit, ale nemám nic po ruce...

renisco
1. čer 2012
mmacko
2. čer 2012

@tanija133
@renisco baby, dnes som bola v obchodaku a mali tam jane muum, tak som si ho obzrela, ako baby, paradny kocik, 3 rocna Ninka by sa v nom pohodlne vyspala s vystretymi nozkami, ako trochu uzsi aj kratsi ako fusion, ale da sa, velikansky pristupny kosik, trosku viac odpruzeny ako fusion.......AAALE ta strecha je des, kratka a nizko v lahu. Skoda toho, inak perfis, vanicka velika, minimalne ako protonka...a ta fialova 😝

renisco
2. čer 2012

@mmacko všem se líbí hlavně barva, jinak kočar jako takový kritizují....

kikimaruska
2. čer 2012

...

kikimaruska
2. čer 2012

se omlouvám, vložila sem text do špatné diskuse 🙂

tanija133
2. čer 2012

@mmacko ta stale laka, co? no ta strecha je velmi kratka.... 😉

mmacko
2. čer 2012

@tanija133 presne, nebyt tej strechy, hutam, ako vyspekulovat vymenenie, ale takto nie, co uz, pokaslali to s tou strechou

tanija133
2. čer 2012

@mmacko a ani ziadne ojazdene nepredavaju este? ze?

mmacko
2. čer 2012

@tanija133 ee, ako cena je fajn, 290 za sportak je super, ale aj tak....

tanija133
2. čer 2012

@mmacko cena je pohoda...Pripadne si ho kup, ale Fusiona nepredavaj, chvliku ponosis Muum a potom predas, ved kolko mozes stratit, 30, 40 ? A Ako vzdysa k Fusionu vratis.....MOj Mac asi uz tiez velmi rychlo pojde pa...a prisaham ze uz nebudem vymyslat 😉

bamarama82
3. čer 2012

@renisco ten vas novy kocik to je elite?

bamarama82
3. čer 2012

baby ako periete na fusione tu sedaciu cast?

mmacko
3. čer 2012

@bamarama82 treba ju dat dole, odsrobovat to polohovanie a staci hodit do pracky bez avivazu na 30 tku, ale to netreba casto prat, dobre je mat podlozku alebo pouzivat tu originalnu od nich, to sa lahsie vyperie 😉

Baby, pisali ste, ze aby strecha nepadala, maju sa len pritiahnut tie nity. Da sa to spravit aj doma, ci treba ist do servisu? Dakujem

laloona
3. čer 2012

@renisco zdravím 🙂 mám dotaz,kamarádka si koupila concorda z druhé ruky,ale hrozně jí rachtá přední kolo,zřejmě odešlo ložisko nebo nevím. nevíte kde a případně za kolik by se dala sehnat kola nová? děkuju 🙂

mmacko
3. čer 2012

@laloona akurat su tu nove predne na bazare, teta predava nove, pozri si bazar a znacku concord, jedno po 13 e

mmacko
3. čer 2012

@tanija133 Tani, nemozem kupit bez predania fusiona, potrebujeme teraz kazde euro, tak jedine vymenit a toho sa bojim, ze predam fusion a budem potom nadavat....ale laka ma... co uz...

renisco
3. čer 2012

@bamarama82 ne ne - je to to nové GT

veronka
3. čer 2012

@bamarama82 renisco nema elite, to je baby jogger city mini GT

renisco
3. čer 2012

@mmacko na nýtky bývají spešl nástroje. pokud je máš doma, tak můžeš mlátit kladivem sama. jinak bych to nechala na servis. ale mě to vůbec nepomohlo... ta látka měla větší odpor než ty nýty.

renisco
3. čer 2012

@laloona v AGS sport - jsou výhradními dovozci a servisem. cenu nevím.

moka
3. čer 2012

@mmacko mne tie nity pritiahol doma muz. A kedykolvek to vie povolit alebo pritiahnut podla potreby. Ale ako to urobil, to Ti nepoviem 🙂 Musela by som sa ho spytat 😉 Teraz to drzi fakt super.

mmacko
3. čer 2012

@moka prosim, skus mi to zistit.
A BABY, PROSIIIIIIIIIIIIIM, ktora si tu spravila tu "nadstavbu" na strechu, ze prizipsoval na origos zips este akoby jeden diel strechy, PROSIIIIM, mohla by ste take spravit aj mne, samozrejme nie zadarmo. Bola by som velmi povdacna. Dakujem

moka
3. čer 2012

@mmacko hej, zistim, ale az zajtra, uz spi 🙂 No a tu nadstavbu mam aj ja, davala som sem aj foto (neviem, na kolkej strane). Skus pozriet, ci by si to tak chcela. Mne totizto ta strieska padala aj preto, ze latka strechy bola prilis kratka a vzdy to padalo o diel dozadu. Takze pomohlo pritiahnut nity a pridat ten kusok latky a teraz je to super :o) Ja musim este moj fusion vylepsit o potah na opierku noziciek, vlozku do kocika a ochranu na madlo, potom to bude dokonaly kocik 🙂 No a potom zacnem zhanat surodenecky 😀

tanija133
3. čer 2012

@mmacko No tak to je velke riziko..... predat Concord. Kasli na Muum, predychaj to....a setri.... 😀
@bamarama82 a este k tomu praniu chcem doplnit, ze treba vybrat aj tu tvrdu podlozku sedacej casti a chrbtovej opierky a aj bocnice, vsetko sa otvara na suchy zips, uplne pohodlne....a strieska sa da zvliect a oprat, teraz pred 2 tyzdnami som to robila vsetko prvy krat...
Inac tie origo podlozky do Jane...ze 38 E...asi im sibe, nie? Emitex to isti, ja som s nou taaak spokojna..... 😉

tanija133
3. čer 2012

@moka ano ta nadstavba je super,pamatam si to , ke dsi to davala, aj som to chcela jednu dobu, to sa mi najviac pacilo, vyzera to tak nenapadne.... 😉 tie nity musim aj ja pokukat.... 😉