Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

yravas
27. lis 2009

prípadne aj na poľských ... tam vychádza kočík lacnejšieeee

tonica
27. lis 2009

Serena - resila jsem to same, zda Xenon nebo Radon. Nakonec jsem vzala Radon a jsem spokojena. Barva se nevysisovala a muzu te ubezpecit, ze spina na nem opravdu videt neni. A to jsem v nem malou krmila vsema moznyma presnidavkama. V lete nebyl rovnez zadny problem. Nakonec jsem byla rada, ze jsem do Xenonu nesla. 😉

serena01
28. lis 2009

Tonica: díky moc za odpověď!!! 😉 MOC MOC pomohla 😉 🙂 ... asi taky půjdu do toho tmavého ... bála jsem se toho šisování atd. 😉 ... jinak mi taky příjde praktičtější. 😉
yravas: bohužel barvičky z 08 jsou takové jaké jsou, ALE potahová látka je vychytanější - lépe udržovatelná a hodně maminek psalo, že se jim potah z 09 potrhal, některým i neoprenová stříška. Dle mého názoru je i 08 víc zakrytější po stranách kočárku ... 09 nemá látku připevněnou k područkám na boku + navíc se u hlavičky připíná ke stříšce zipem a po stranách ti vzniknou 2 otvory - nepripevněné. 😒
Nejdřív se mi stráááášně líbila kol. 09 ... pak jsem si přečetla tuhle diskuzi, šla se na obě kolekce pořádně kouknout do obchůdku 😉 a uznala, že všechny připomínky jsou celkem na místě/pravdivé. Navíc mi příjde, že jednobarevný kočár se ti bude lépe kombinovat s doplňky než vícebarevný - ale tohle je už jen můj názor 😉 .
Takže určitě doporučuju jít na obě kolekce kuknout někam do obchodu - pokud máš možnost ... a pak se rozhodnout!! 🙂 ... snad jsem trochu pomohla ...

petka55555
28. lis 2009

ahojte baby, ked tu pisete ze chcete kolekciu 2008, aj ja som sa rozhodla pre vanicku argon, a to bol teda maraton ju zohnat pozerala som na anglickych, nemeckych, polskych strankach, nakoniec som ju kupila z ceskej a poslednu...ono v ponuke ju ma hrozne vela eshopov, ale nikto ju uz nema na sklade a neda sa ani zohnat, to iste bolo aj s vajickom, lebo som chcela LOTUS special edition....v ponuke ju malo kopec obchodov a nikto ju nema a neni schopny zaobstarat...ale nakoniec som objavila nemecku stranku a tam bola tiez posledna...takze som to po dvojtyzdnovom zhanani nasla a uz mame obe od vcera doma....uz si len pockam na novu kolekciu na sportak vo farbe lava... 🙂

bredmax
28. lis 2009

Tak my už "drandíme" s kočárkem,máme 09 apple a zatím teda spokojenost,dokonce jsme byli venku a trošku začalo pršet,neměli jsme pláštěnku,ale vůbec to neva,fakt ten neopren to zvládnul,tak jsem ráda,z toho jsem měla největší strach.

a co se týče kolekce 2010,tak mě tam vadí,že potah je se vzorkem,jinak barvy jen trošku odlišný oproti 09.

yravas
29. lis 2009

bredmax - môžem ťa poprosiť o foto??? my chceme tiež vo farbe apple 😉 dík

hemsjo
30. lis 2009

ahoj dievcata, mam na predaj cely fusion travel set (trojkombinacia) s taskou a dazdnikom, verzia 08, farba neon - oranzova. ak by ste mali zaujem, napiste mi do IP. my sme boli s CF spokojni, ale presli sme do golfacu.

lucula73
30. lis 2009

ahojte,

chcem sa spýtať,či sa dá na športovom kočíku dať tá opierka celkom zvislo do sedu,či to nie je veľmi šikmé....aby sa bábo nešmýkalo z toho...ďakujem.

petka55555
30. lis 2009

baby neviete mi napisat, kto je distributor concordu pre ČR???? 🙂

bredmax
30. lis 2009

yravas,tak mi kdyžtak písni do IP mail a pošlu fotečky,musím říct,že já jsem z barvy nadšená 🙂

petka AGS-sport s.r.o.

kocurko1
1. pro 2009

Ahojte baby. Chcela by som sa opytat, zacala niektora z vas zaciatkom t. roku pouzivat sportak CF verzia 2009?
Dokupovali ste k nemu nejaky nanoznik (aka znacka), alebo vam ku fusaku stacila ta plastenka z madla?
My sme teraz presedlali na sportak, na zimu mame nachystany fusak Kaiser, ale s tou plastenkou sa mi to zatial zda cudne.
Budem rada, ak mi poradite. Dakujem.

zuzulik
1. pro 2009

baby je fakt ,ze ten potah z kolekcie 2009 sa trha??? odradza ma to 😒

tonica
1. pro 2009

Ahoj Concordacky. Mam trochu podobny dotaz jako kocurko. Zacina se ochlazovat a uz mi taky pomalu prijde, ze nanoznik z madla Concordu nebude stacit. Chci dokoupit nanoznik od Emitexu, ale je vic druhu. Ten Universal by mel pasovat, ale nevita, zda pasuje i Emitex Sport? Nemate nekdo zkusenosti. Univerzal je snad i mene zatepleny, ne? Diky.

lucia.298
2. pro 2009

tonica, ja budem určite kupovať fusak od concordu, je super, aj teplučky aj vrchny material je taky, že sa nebudem báť premoknutia ked bude snežiť, je dosť pevný 😉

zuzulik
2. pro 2009

baby ste spokojne s CF 2009??? netrha sa?? nie je poruchovy??

kocurko1
2. pro 2009

Tak co baby, nikto nam neporadi, co s nanoznikom? 😉

keiko
2. pro 2009

Veru aj mne by ste pomohli s tým nánožníkom, hm??? 😝

tonica
2. pro 2009

Lucia - mne ani neslo tak o fusak jako o nanoznik. Fusak mam Emitex a max. spokojenost. Ted mi jde uz jen o to, jak vyresit ten nanoznik (vid, Kocurko 🙂

lucia.298
3. pro 2009

aha 🙂 a da sa kupiť original nanožník? my budeme kupovať Neo travel system a písali mi z obchodu že k tejto "sade" hlboky, šporťak a autosedačka mi daju nánožník a plaštenku, ja som si myslela že su len tie zabudovane v madle, tak asi dostanem normalny, neviem..

zuzulik
3. pro 2009

baby ,netrhaju sa Vam potahy???????
a nevadi Vam,ze sa neda prehadzovat rukojet a teda nevidite na babatko?!
prosim odpovedze 😉

lucia.298
3. pro 2009

my preto kupujeme kočík na SK, aj ked sa da lacnejšie doviezť, ale v pripade reklamacie je to lepšie, a berieme Neo, aby sme videli aj na dieťatko 🙂

nelly3
3. pro 2009

ahojte, ja sice nie som tehu, ale dufam,ze coskoro budem 🙂 chcem reagovat zuzulik na kocik concord fusion, mala som tu kamosku co ma sportovy, velmi si ho chvali velkostou a pod. len presne ma model r.2009 a sa jej trhal potah, tak ho dala na reklamaciu a vymenila si potah za kolekcie r.2008 a ten je v pohode. asi tie potahy kolekcie r.2009 nie su moc dobre 😉 len pre info

zuzulik
3. pro 2009

no ved presne a kolekcia 2008 sa uz nepredava 🙄

elule
4. pro 2009

Ahojte už som sa pytala len mi nikto neporadil tak skusim ešte raz tak ja mam neo 2008-čku a som velmi spokojna až na dva detaily a to strieška mi nedrži uplne zatiahnuta vždy ked prejdem cez hrbol tak mi padne a niekedy sa mi same zaaretuju kolečka neviem či sa to stava aj dalšim mamičkam,alebo mate nejaky tip ako to spraviť teda aspon ta strieška mi vadi.Dakujem

tonica
4. pro 2009

Elu - mam taky 2008, ale Fusion. Nicmene, striska mi nepada, ale to zaaretovani kolecek se mi uz taky stalo. Nicmene, neni to nejak casto, tak to neresim. Ale uz se mi podarilo ten aretovaci knoflik i ztratit. Naopak mi zase u kolecka odpadla krytka. Vetsinou, kdyz omylem najedu na nejaky obrubnik.

garfie
5. pro 2009

elule: mám stejný model, stříška mi to nedělá, ale kolečka se aretují-hlavně když jdu moc rychle-tzn. s oblibou uprostřed křižovatky :-/ šílím z toho! A manželovi se to stává ještě častěji....prostě do toho drbneme nohou, ta brzda je špatně vymyšlená. Ale jinak spokojenost.

tonica
6. pro 2009

Tak pro zajemce o nanoznik: nakonec jsem koupila nanoznik Emitex GOLF a pasuje super. Mala je v nem hezky zakryta. 😉

elule
7. pro 2009

Dakujem no neviem čo s tou strieškou robiť skusim to ešte rozobrať a ta brzda je naozaj nedomyslena 🙄 do tej často buchnem aj ja

surviver
10. pro 2009

Ahojte
Chcem sa spytat,či ste potrebovali plaštenku na hlboku vaničku Concord Proton 2009,ked snežilo,alebo ked bol taky slabši daždik? Lebo ono nie cely obal vaničky je neopren a zaujimalo by ma, či nezostanu nejake fľaky ak to poprši? Ďakujem 🙂

bredmax
10. pro 2009

tak mi už v deštíku šli a na boudě se dělaly takový "kroupičky" a stekly z boudy a byla suchá,ale na velký déšť používám pláštěnku 😉