Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuziatko
26. čer 2012

@mmacko ja rozmýšľam nad Neo 3-kombináciou. Mám fusion športový. Tak by som mala už aj vajko a vaničku a neo športový na prechodné obdobie tak do roka. Potom by mi fusion opäť vychádzal na zimu čo je super. Takže kukám bazár a hľadám nejakú super ponuku.

mmacko
26. čer 2012

@zuziatko Mas to idealne vymyslene, aj ja som tak mala, len tava, zahladela som sa do casualu a vymenila ho za neo, teraz na leto by sa mi neo pacil viac (samozrejme, ze casual isel za mesiac prec, takze som ostala pri fusione nakoniec), mala este nema rok...co uz....ako daju sa najst aj pod 200 e sportaky na bazaroch...

zuziatko
26. čer 2012

@mmacko hej dajú. len treba hneď brať, lebo sa po nich zapráši 😀 😀 . Ja mám predstavu Neo 3-komb tak do 350. Je to reálne ??

mmacko
26. čer 2012

@zuziatko Ale je to realne, ja tava som predala neo 3 kombi, sportak aj konstrukcia uplne funglovka, len vanicka a vajco pouzivane 4 mesaice za 330....teraz za nim placem

mmacko
26. čer 2012

@zuziatko tu je za 400, ale sportak este novy. A hlavne je k tomu ta velka vanicka proton a nie ta malicka sleeper
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/q7p0/con...

zuziatko
26. čer 2012

@mmacko dík za linky. Ja zatiaľ len kukám a až v septembri chcem kúpiť kočík.
Ty si aj neo podvozok využívala. Lebo ja plánujem 🙂 🙂

zuziatko
26. čer 2012

@mmacko inak keď si za 330 predala, tak za koľko si kúpila nový ??

mmacko
26. čer 2012

@zuziatko ja som neo podvozok mala len doma, nemame vytah, tak doma spala mala vo vanicke na neu a vonku na fusione. A sedacku neo som mala asi 2 tyzdne na fusion podovzku, ale mala som este 2008 a tam je ta sedacka velmi hlboka, tie novsie maju tu zmensovaciu vlozku lepsiu.

lucula73
26. čer 2012

@mmacko ☹ 😀
a čo si vymyslela teraz?? 😉

zuziatko
28. čer 2012

Baby a dá sa kúpiť niekde len športová časť na Neo ?? Lebo tu je jeden inzerát, ale bez športovej časti 😕 😕

mmacko
28. čer 2012

@zuziatko hej, niekedy sa da zohnat aj samostatne sedacka z nea, ale nie casto. Lebo niektore si tu sedacku davaju na fusion podvozok, aby videli aspon do roka na babo (ja som to tiez tak mala, len som mala este sedacku z Nea 2008 a ta je velmi hlboka, tie novsie uz maju tu zmensovaciu vlozku ovela lepsiu).

koniarova
29. čer 2012

Dievčatá, nestíham všetko čítať. Hádam poradíte. Mám Concord Fusion 2008. Dá sa na ňom vybrať to drevo čo je v chrbtovej časti opierky, aby som to mohla dať oprať do práčky? Na diskusiách mi všetci tvrdia, že poťahy na Concord sa dajú prať v práčke 😒 , asi som len ja nejaká pribrzdené, že neviem ako to spraviť. 😒 😒 Poradte prosím. 😉 😉

mravvcek
29. čer 2012

ja hladam kociarik concord 🙂 len sa mi nejako nedari a ked najdem tak je zdaleka a ja by som ho chcela vidiet nazivo....za novy dat 650 eur sa mi zda troska vela,tak hladam na bazarikoch 🙂 snad do augusta sa nam podari nieco najst,ak by ste vedeli o niekom kto predava v 100% stave kociarik,dajte vediet 🙂

zuziatko
29. čer 2012

@mmacko dík 😉 😉 . A nová by sa dala cez dodávateľa kúpiť nie ?, Len ktovie koľko by stála 😒 😒

mmacko
29. čer 2012

@koniarova no myslim, ze na 2008 sa nedal potah oprat kvoli tej doske, az od kolekcie 2009 je vyberetelna ☹

@zuziatko no mozno sa da dokupit, ale to by stala ta sedacka mozno ako neo z bazarika cele v dobrom stave...podla mna min 300 e by chceli za novu sedacku ☹

sesilia
29. čer 2012

@mmacko potrebovala by som poradit. kupovala som concord v roku 2010. Myslim, ze to bol rocnik 2009, farba to bola vtedy cherry. Mala priserne tenky potah. Teraz mam moznost kupit kocik na inzerat, ale neviem aky je to rocnik, vyzera presne identicky ako nas cherry,ale ma cely potah z vnutornej strany ako keby pogumovany, je perfektne hruby, s nasim sa neda ani porovnat. Tak nechapem aky je tento pogumovany rocink, ked konstrukcia je presne ta ista aj potah na pohlad vyzera rovnako. A este jedna otazka, ktory rocnik concordov ma na streche velkymi pismenami napisane concord? dakujem

a neviete ci sa da niekde kupit zvlast strecha?

mmacko
29. čer 2012

@sesilia ahoj, no cherry bola asi 2009. Ja som mala povodne liquid ,co bola "dvojicka" so cherry a potah sa mi nezdal nejak velmi tenky, praveze bol fajn. Teraz mam 2011 a ten mi skor pride taky iny, ten povodny sa mi zdal lepsi....
Ake pogumovanie myslis? Najidealnejsie je kupit kocik, ktory mozes vidiet, aby si potom nelutovala, teraz je vela fusionov na bazare, nie je nejaky v tvojom okoli?
Strecha sa asi da kupit, ale neviem, ci nie len v obchode, kde si kocik kupovala ako nahradny diel. Ale aj to nie kazdy obchod ti asi vie zaobstarat. Ked tak sa da spytat na tom ags sport, co su vyhradny distributor.
Tie velke pismena na streche su na 2011, neviem, ci aj na 2010, ale tusim ano.

manila421
29. čer 2012

Concordacky pomoooc, nasadila som sportovu cast na podvozok, maly este nesedi takze poloha zatial bude uplne na lezato ako tam mam akoze teraz pripevnit PAPABAG? ved to ta lezacia cast tam zavadzia. 😖

orovka
29. čer 2012

@sesilia
@mmacko písmená na streche sú už aj na 2010 😉

orovka
29. čer 2012

@manila421 zatiaľ tú tašku musíš mať len prevesenú cez rúčku. Keď je kočík v ľahu tak sa nedá taška pripevniť

veronka
29. čer 2012

@mmacko liquid je modra farba, takze "dvojickova" so cherry bude skor pepper 😀

veronka
29. čer 2012

@sesilia a ake ma kolesa?

veronka
29. čer 2012

@koniarova zevraj to treba odsrobovat, ale neviem od ktorej kolekcie 🙂

mmacko
29. čer 2012

@veronka ja viem, ze su to ine farby, ale v povodnej kolekcii 2009 neboli a potom ani v 2010, to bol nejaky medzistupen, len tieto 2 farby, preto hovorim, ze dvojickovky 😉

veronka
29. čer 2012

@mmacko ako mohla byt dvojickovka modra s cervenou? sak to skor cherry s pepper, cervena s cervenou, nie?

veronka
29. čer 2012

@mmacko asi nechápem 🙂

mmacko
29. čer 2012

@veronka myslim kvoli tej "medzikolekcii", ze neboli len tieto dve cherry a liquid medzi povodnymi 2009 farbami, ale az neskor, akoby tieto dve "dorobili" neskor. Ale je to jedno, ja som mala tu liquid a bola to najkrajsia modra zo vsetkych modrych kolekcii fusion ;)

veronka
29. čer 2012

@mmacko aha, uz chapem, mimochodom pred pepper bola chilli, takze som sa sekla 🙂

mmacko
29. čer 2012

@veronka oni su skoro rovnake, kamoska ma chilli a ja pepper a skoro nevidno rozdiel 😉