Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

sesilia
16. srp 2012

potrebujem surne poradit, aku farbu concordu vybrat: BAMBO alebo CHILI? dakujem

jorsulova
16. srp 2012

@renisco sranda a preco tam? ved tam o nic nezapiera ani nesucha...

jorsulova
16. srp 2012

Este jedna dolezita otazka, skusali ste si niektora doma alebo za pomoci chlapov pritiahnut tie nity co su v strieske aby tak nepadala?

mmacko
16. srp 2012

@jorsulova foto bude poobede, doobeda som mala slabu baterku na mobile, tak neslo odfotit.

@sesilia mne sa viac paci chilli, ja nemam velmi rada bezove, podla mna sa viac spinia, ale je to otazka vkusu, ja som si mala vybrat bud pepper alebo graphite, vybrala si cerveny a teraz banujem, ze nie sedy 😀

moka
16. srp 2012

@jorsulova tie nity treba pritiahnut alebo este lepsie vymenit za srobiky, ktore sa hocikedy daju povolit alebo pritiahnut podla potreby. Myslim, ze chlap by to mohol zvladnut 😉 Ja som si tiez dala nasit kusok latky, ktory je prizipsovany pri opierke chrbta, tym sa predlzila strieska a nepada 😉 Davala som sem aj foto, ale uz netusim, na ktorej strane je.

jorsulova
16. srp 2012

@moka len kde tu fotku najst...... Nemas ju este ulozenu prosim ta v pocitaci, ze by si ju zase pridala? S tym nitom musim nieco vymysliet hneva ma to ze to stale pada.

mmacko
16. srp 2012

@moka pocuj, a ty si tu latku obsila a aka to je latka? A v akom tvare, rovnaky obdlznik, ci sa smerom hore trosku rozsiruje?

sofinulik
16. srp 2012

@jorsulova zkusim tu fotku sem dat ale nevim jestli mi to půjde, da se fotka poslat i do IP?

sofinulik
16. srp 2012

@jorsulova prosim posli mi tvoj mailik, tam ti fotky poslem, na MK neviem ako...a ta strieska je kupena z predajne kocikov, no nic moc, lutujem ze som nekukla este viac druhov, vysla ma okolo 300kc myslim, uz nepametam, na cisla mam strasnu pamet....na MMB su take clony univerzalne a je tam aj vyfotene ako to na kociku vyzera, pokial mi posles mailik, vecer skusim stihnut poslat fotky, I.

moka
16. srp 2012
moka
16. srp 2012

@jorsulova taaak, tu su tie foto este raz. Mne tam mm namontoval tie srobiky a drzi to super. Ta nadsita latka nejako nepredlzila striesku, ale pomohla tomu, aby nepadala, lebo aj ked som mala napevno utiahnute srobiky, strieska bola kratka a padala spat.
@mmacko je to obdlznik, na nom nasity zips, ale nie po celej dlzke, na jednej aj druhej strane je to kusok bez zipsu a to je zasunute dovnutra kocika. Ak by bolo treba, mozem to zajtra odzipsovat a nafotit. 😉

mmacko
16. srp 2012

@moka super, dakujem za foto a aka je to prosim ta latka? nejaka vrecovina, alebo co to je?

jorsulova
16. srp 2012

@moka parada, vobec to tam nevadi a dokonca je to tam zaujimave, ale aj tak nemam ponatia ako je to tam prisite... A je tam spraveny aj nejaky zasah do kocika alebo ked ten pridavny pas odopnes tak je kocik v povodnom stave? Inak vyrobca by si mal precitat toto forum a hanbit sa ako si po domacky musime zlepsovat kocik. Asi tam napisem.... 🙂 Mam deformaciu este z prace vsetko riesit 🙂 A ozaj a opytas sa tvojho muzicka ako tam tie sroby do tych klbikov dokazal namontovat?

mmacko
16. srp 2012

@jorsulova tu su slubene foto, ako ja aj ked dam do lahu a strechu trosku ponatahujem, tak drzi, ale sem tam padne o dielik, ale ja vacsinou mam trosicku vyssie lah, aby nepadala vobec

jorsulova
16. srp 2012

@sofinulik daj sem foto ak si najdes cas, tu ked pises komentar tak na lavo je napisane pridaj prispevoka na pravo je pridaj fotky. Urcite to zvladnes 🙂

jorsulova
16. srp 2012

@mmacko dakujem za fotky, uz som clonu objednala tak snad to bude potom fajn. Ale ten link co si mi poslala tak tam je ta clona taka povystierana vyzera byt taka pevna a ty ju mas na kociku taku ako keby nevystuzenu a a iny tvar. Aka vlastne je? Je tam ze zimna, ako ze hrubsia?

mmacko
16. srp 2012

@jorsulova to zimna znamena, ze nie je priesvitna a ze je nepremokava. Ona nie je pevna, ten lem je taky drot ohybny, vies si to ohybat, ja to tam mam stale, aj to s tym skladam.

jorsulova
16. srp 2012

Mne to nedalo, asi sa naozaj nudim na materskej ale napisala som mail do Concordu ohladom tych striech kratkych a padajucich. Som zvedava co odpisu, potom dam vediet. Ked uz nepomozu nam, mozno aspon vylepsia do buducnosti

moka
16. srp 2012

@jorsulova nie je ziadny zasah do kocika, presne ako pises, odopnem pridavny pas a strieska je v povodnom stave. Pisala som sem niekde, ale fakt netusim, na kolkej strane, ze mm tusim vyvrtal tie nity (tak, aby neposkodil klbiky) a potom tam namontoval tie srobiky. Vraj nic zlozite, kazdy chlap by to mal zvladnut 🙂

renisco
17. srp 2012

@mmacko tak já už svůj concord prodala a bude mi po něm vážně smutno 😢
už nechávám jen BJ city mini GT

mmacko
17. srp 2012

@jorsulova wow, super, som zvedava, co ti odpisu, aj ked asi iba to, ze uz kolekcia 2012 je vylepsena a nepada....

@renisco no teda, ale verim, ze ti bude smutno za concordikom, aj mne by bolo a bude ked ho niekedy predam. Aky je ten BJ? Kamoska si ho chce kupit. A uz si predala aj gesslein?

renisco
17. srp 2012

@mmacko není špatný, jen mi chybí polohování nohou, a to hodně. i když se to vypodloží, tak je to o ničem...
já nemám ráda trojkolky, tak že s ním pořád bojuju a děsně mě to štve, ale jinak se to dá.... ale ať si koupí GT, je to úplně jiná jízda než ten city mini

tanija133
17. srp 2012

@renisco tak uz nemas Concordik....Asi sa ti s tym BJCM GT jazdi celkom dobre, ked si si ho nechala nakoniec 😉 Ja stale Concorda mam ,a je to naj kocik , aj ked to tak vzdy nebolo.... 😉

renisco
17. srp 2012

@tanija133 nejezdí se mi s ním dobře, ale líp se vleze do auta, což bohužel rozhodlo....

tanija133
17. srp 2012

@renisco ano oni tie BJCM sa super skladaju....taka placka z toho iba ostane... ved uz ste velki hlavne.... 😉

manila421
17. srp 2012

@sesilia pre dievca ci chlapca

manila421
17. srp 2012

@jorsulova potom napis ked ti odpovedia som zvedava...

manila421
17. srp 2012

@mmacko mam pocit ze moj ma tu strechu dlhsiu, skusim zajtra odfotit...

manila421
17. srp 2012

@moka jeeeej skadial mas taky nanoznik?

renisco
17. srp 2012

@tanija133 velcí moc ne, jinak teprve 2 letí, ale starší jde do školy, což znamená každodenní cesta pro ni do školy a do úmorného kopce cca 5km dohromady i s cestou zpět.... takže kočar potřebuju, protože na auto spoléhat nemůžu a v zimě nejezdím....