Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

luckap123
20. zář 2012

@renisco
@mmacko a jakou clonu máte holky namysli? a omotat dvakrát myslíte ty popruhy na patent?

renisco
20. zář 2012

@luckap123 najdu to video, kde paní sportovní část sundává a tam je nějak kolem 2 minuty vidět to omotání...
jinak clony např tuhle - http://www.detskydum.cz/detail/sunshine-kids-sl...
nebo http://www.babypark.cz/teutonia-slunecni-clona-...

luckap123
20. zář 2012

@renisco moc díky a ty tu clonu máš? která je lepší a jak vypadá na kočárku nemáš fotečku? ..jako fakt jsem z toho sportáku zklamaná :(

renisco
20. zář 2012

@luckap123 nejlepší je tahle, ale ta cena je šílená http://www.ourbaby.cz/stinitko-na-detsky-kocare...
já clonu neměla, já si spíchla novou boudu, která šla úplně do lehlu a i v lehu se dala překlopit před dítko

luckap123
20. zář 2012

@renisco no cena je dost,ale dá se sehnat levnější tak do toho mpžná půjdu..ty jo sama si si spíchla boudu..klobou dolů 😉 ..jen nechápu,že pak šel kočárek úplně do lehu..no nezáleží na boudě nebo jo?

renisco
20. zář 2012

@luckap123 šel do lehu tak, jak to vlastně konstrukce nejvíc dovolý. vodorovný leh to samozřejmě nebyl, ale on není nutný, spíš je lepší, když je zádovka trošičku nahoře

mmacko
20. zář 2012

@luckap123 ja mam tuto clonu a v pohode, mne sa tie dlhe nepaci, je to neesteticke a tato vobec nezavadzia. Pripina sa takymi sponami (ale tie su na uzke lemy striech, tak tie som dala dole) alebo sa privezuje, ja ju mam priviazanu ako konci strecha dole po oboch stranacha mam ju tam stale, aj to s tym skladam, je to aj proti vetru, aj slnku, tato konkretne je nepremokava, takze ked prsi, mam len clonu a nanoznik z madla (plastenku som mala za 2 roky asi 2 krat vybratu).

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=1

renisco
21. zář 2012

@mmacko na tuhle clonu od Lilinky si dost stěžují, takže já ji jako doporučení raděj nikam necpu 😀 😀

carrynka
21. zář 2012

holky stalo se vam nekdy, ze vam konstrukce od Nea nesla rozlozit???

mmacko
21. zář 2012

@renisco no aj ja som na nu pocula aj zle, ale ja konkretne a aj 2 kamosky sme spokojne. Mne sa tie velike nepacia, videla som ich na par fusionoch a ble.
@carrynka mne sa neo rozkladalo super, ale kamoska a aj maminka co odo mna moje neo kupila s tym mali problem. Ak je v zaruke, reklamuj

renisco
21. zář 2012

@mmacko tu šušinku nemám ráda, ale ta druhá velká se mi líbí. nemá tolik pásků a blbostí jako ta šušinka..... 😀

helloukitty
27. zář 2012

baby,mala by som jednu otazocku 🙂 nahodou nepredavate niekto concord fusion? 🙂 dakujem za info

mmacko
27. zář 2012

@helloukitty kamoska predava fusion chilli, 3 kombi, vana pouzivana 4 mesiace (este ta velka proton,nie ta malicka sleeper), sportak 2 mesiace. Ked tak mi napis IP

tanija133
27. zář 2012

@helloukitty ja by som mala vanicku Proton 2010 a vajicko k tomu....v bezovej.... 😉

l81
1. říj 2012

@helloukitty aj ja mam na predaj vanicku proton a vajicko intense

veruveverka
2. říj 2012

Mamky prosím, nemáte některá fusak Lodger bunker?? Potřebuju ho dát do nea a nevím jak:(( jak mám provlíknout ty pásy? .. jsem jelito, vůbec nevím jak 😨

tanija133
2. říj 2012

@veruveverka Ahoj ja mam Fusion, a myslim ze na Neu to bude asi rovnako....musis rozobrat tie pasy, ako mas tu sponu, na pase, tak najdes niekde konec toho pasu a zacnes to vyvliekat, ked to budes mat rozobrate, tak tam navleces Lodger a potom to zasa musis dat dokopy, poprevliekat ako to bolo.....snad si ma pochopila.... 😀

veruveverka
2. říj 2012

No říkala jsem si, že to bude asi jediná možnost, ale mám strach, že to už nedám zpět:( to je naprd :/

tanija133
2. říj 2012

@veruveverka ale das...to naspat.....

helloukitty
3. říj 2012

@l81 uz som zohnala,ale dakujem 🙂

daee
3. říj 2012

Ahoj Concorďačky, mám na Vás dotaz. V prosinci se nám narodí druhý prcek a staršího syna bych ráda vozila na stupátku.
Mám Concord Fusion 2010 a potřebuju poradit, jestli na něj sedí pouze ten originál Slider od Concordu nebo i jiný druh skatu??
A jak se na něm dětem jezdí? Máte některá zkušenost? (třeba se mi jeví, že u hluboké korby by neměl být problém, ale u sporťáku...není tam to stupátko moc zastrčené?)
díky!!

dominikkaaa
3. říj 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať na Concord fusion 2012 ci ste s nm spokojné a ci nemáte problém s padajúcou strieškou a poťahom na športovom kočíku. Ďakujem.

mmacko
3. říj 2012

@daee ja som mala lascal stupatko a super, nevadilo ani pri sportaku, pri vanicke vobec. Tu je link
http://www.google.sk/imgres?q=skejt+lascal&um=1...

@dominikkaaa segra mala 2012 a strecha vobec nepadala, potah neviem, ci nejak spevnili, ona ho mala len chvilu. Ale strecha je tam stopro lepsia, dlhsia a z pevnejsieho materialu. V brendone maju teraz 2012 nejake farby za cca 350 e sportak, ale poradim ti, kup si sportak 2012, ale nie 3 kombi, ta vanicka je mini, kup si k nemu este tu proton, ta je super.

manila421
3. říj 2012

@renisco tu strechu si robila ty?

dominikkaaa
3. říj 2012

@mmacko ďakujem za odpoveď 🙂 najskôr som chcela 3kombináciu ale keď som čítala recenzie že má iba 66 cm tak som potom cez bazár kúpila tu väčšiu vaničku proton

renisco
4. říj 2012

@manila421 jo - tu jsem šila já

manila421
4. říj 2012

@renisco perfektne, boli sme kupovat autosedacku tak som narychlo kukla fusion 2012
-no mne osobne sa zdalo ze ta strecha je teda pevnejsia ale zato kratsia, ked som dala do uplneho lahu k tu moju som viac natiahla ako na tom novom. a do uplneho uplneho lahu nejde ani ten, niekto tu pisal ze ide...
ta cierna konstrukcia sa mi pacila na nom.
Skusila som maleho posadit do Stokke, vysoky to kocik...celkom sa mi zacal pacit, i ked na take mderne hracky nie som.

renisco
4. říj 2012

@manila421 ono v inzerátech jsem několikrát narazila, že jde do lehu - BLBOST - spíš to asi je myšleno, že jdou polohovat zvlášť záda, protože tohle může napsat jen slepoň.
mě se stokke nelíbí a i kdyby mi ho někdo tady postavil a řekl - na vem si ho zadara, tak mu poděkuju a vrátím ho.
já bych s tím fakt nevyjela 🤐

ono to fakt chce, ať si každý kočárek sám vyzkouší. vem si jen to, že stejná kolekce, pouze jiná barva a už byl rozdíl v boudě šílený....

dominikkaaa
5. říj 2012

@manila421 ahoj, mohla by som sa ťa opýtať kde je vystavený fusion 2012. Dakujem 🙂