Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
6. bře 2013

@renisco Asi necham ten fusion, presne, kaslat na farbu a ako som ho cistila, nechapem, ale ten kocik je ako novy. Asi teraz nebudem riesit nic namiesto soly, nejak nemam naladu teraz, mozno ma to este chyti tak uvidim. Ale ako som rozmyslala, co by som este vyskusala, tak ma vobec nic nenapadlo, to je hrozne. Jedine ten Book, ale neviem.

miumia
6. bře 2013

Ahojte urcite tu uz taka tema bola ale poprosim o radu viete kde zozeniem nafukovacie kolesa na concord fusion? Aka znacky sedia a kde to maju? Mam concord fusion 2008
Dakujem velmi pekne!

renisco
6. bře 2013

@mmacko akorát mě ten book přijde nastejno jako concord.... no nevím... a co se děje, že nemáš náladu?

renisco
6. bře 2013

@miumia ono nafukovačky jsou nedostupné zboží... vy máte ještě ten se stříbrnými koly, že? tam jedině dát z Jane Slalom... ale já už si vůbec nejsem jistá, jestli se tam fakt vlezou... ale někdo je tu na kočárku měl...

mmacko
6. bře 2013

@renisco umrela mi babka ☹, tak nemam naladu riesit kocik
Fakt je ten book priestranny ako fusion? Skoda, ze ma take skarede farby.

renisco
6. bře 2013

@mmacko upřímnou soustrast....

fusion je určitě větší - book má zádovku 46cm a ostatní nevím...

miumia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
markettas
9. bře 2013

ahoj všem, omlouvám se, možná jste to tu už řešily, ale... termín mám v druhé polovině září, takže dítě budu vozit v korbě celou zimu. vůbec si nevím rady, nejdřív se mi líbil mamas and papas, jejich korbička je uvnitř 73 cm, tak jsem se začala dívat po jiném, napadl mě concord, i se mi líbí, slibovali korbu 86 cm, ale jak jsem četla různé diskuze, tak to je vnější rozměr a dítě by se mi tam taky nemuselo vejít. nemáte někdo se "zimním" dítětem zkušenost? vejde či nevejde se? díky

renisco
9. bře 2013

@markettas mám červencové dítko a malou jsem vozila do konce ledna. Ale je pravda, že záleží na velikosti dítka...
Korba Sleeper je rozměrově menší než korba Proton. Já pak přešla na gesslein - má otočnou sportovní sedačku a zakončující díl, takže je dostatečně dlouhá pro zimní dítko...

markettas
9. bře 2013

@renisco děkuji za odpověď, tak my s manželem nejsme žádní obři, tak bychom velké dítě mít nemuseli🙂 to neexistují kočárky s normální korbičkou????😉

renisco
9. bře 2013

@markettas existují...
velkou korbičku mají kočárky hluboké - houpací, nebo taky kočárky typu dorjan, firkon - ale sporťáky jsou hrozně malé a kočary těžké...

mmacko
10. bře 2013

@markettas ked si kupis ku concordu vanicku Proton, tam ti isto vydrzi dieta do polroka aj vo fusaku. V Sleeper tak o 2 mesiace menej, ta jemensia.

tanija133
10. bře 2013

@markettas tiez som za vanicku Proton, moj bol v obtobit tiez a v Protonke sme boli v klude do aprila aj s Lodgerom......alebo Brio ma velku vanicku a fajn sportak...

markettas
10. bře 2013

@tanija133
@mmacko
@renisco děkuji za rady, vyrazíme to okouknout naživo, ale aspoň vím, na co se soustředit 😉 děkuji

renisco
10. bře 2013

@markettas nebo vaničku od Jane, pokud by se Vám líbila víc. tam ale se vyhnout korbičce Transporter, je to stejné jako Sleeper. Jane a Concord jsou kompatibilní, takže taky pasují...

anastacia242
10. bře 2013

@tanija133
@mmacko ahojte, chcem vas poprosit ja mam concord proton vanicku a prisla som na to, ze ten kryt sa neda uplne odzipsovat?? a dat dole? , teraz mam maleho vo fusaku a kryt proti vetru zazipsujem,ale ked bude teplejsie tak co? ked este nechcem pouzivat sport.cast, maly ma 3mes.dakujem

renisco
11. bře 2013

@anastacia242 jde úplně sundat. je potřeba oba zipy mít na levé straně a tama to jde

anastacia242
11. bře 2013

@renisco 😀 dakujem, super, uz som sa bala,ze sa to neda dať dole, že to budem musieť len nejak zrolovať 😵

baby a aký nánožnik na športovú časť mate? ja hladam uz na buducu zimu, lebo nemam len fusak...

renisco
11. bře 2013

@anastacia242 bud emitex, nebo si nechat ušít...

anastacia242
11. bře 2013

@renisco dakujem, no hladala som a veru concord samotne nanoznik nemaju nikde...len s kočiarom..tak asi emitex, mame aj fusak emitex.. 😉

renisco
12. bře 2013

@anastacia242 nebo ještě koukněte na nánožník Jane

meganik
13. bře 2013

@anastacia242 mam nanoznik ivema baby a maximalna spokojnost 😉

Chcem sa spytat maminy - viete mi odporucit nejaku konkretnu slnecnu clonu na predlzenie striesky, s ktorou mate dobru skusenost?

mmacko
13. bře 2013

@meganik ja mam clonu od lilinky, niektore na nu frflali, ale ja ju mam rada a stale je na fusione. Ma totizto dratik okolo a da sa to tvarovat, napr teutonia je len latka a neda sa tvarovat a ja ked ju netreba, tak ju nedavam dole, ale ju len "zahaknem" na strechu

nikiqa
13. bře 2013

zhanam striesku na concord fusion čiernu. kto mi poradí ????????

karinka2105
13. bře 2013

vanicka scout co nanu hovoritee?

renisco
13. bře 2013

@karinka2105 velikost jako proton, po složení super malá, takže i na cesty. nedá se ji poutat v autě...
já měla ten starý typ bez neoprenu, ale jinak OK

kaata_
13. bře 2013

@markettas - mam vanicku Proton, dcerka ma teraz 5 mesiac aj zopar dni a meria 70cm a stale ju vozim vo vanicke. Ma tam este par cm rezervu, chcela som ju uz dat do sportaku ale to skor preto, ze sa uz vo vanicke po leziacky nudi, najradsej by uz sedela 🙂 Ak sa ti podari zohnat Proton, tak je to vyborna volba, nam sa osvedcilo aj to ze je certifikovana aj na vozenie dietata v aute. Dcerku sme tak po leziacky vozili doteraz, az teraz ju ucim na vajicko. Ak ti zalezi na velkej vanicke tak potom skus polske kociky, je ich velmi vela znaciek a je pravda, ze ich vanicky su take velke ako boli tie, v ktorych sme sa vozili my. Skus pozriet: http://ppluxbazar.sk/pplux/

anastacia242
13. bře 2013

@meganik dakujem a ten nanoznik exclusive ivemababy?? vyzera dobre..
ja mam tuto clonu na concord
http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...
ale este som ju nevyskusala, az v lete 😉

anastacia242
13. bře 2013

@renisco no,ale asi vacsinou na jane su na trojkolku nanozniky
http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...
a to je asi rozdiel, ked chcem na 4kolku..nie na trojkolku..