Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

meganik
13. bře 2013

@anastacia242 hej mam presne ten so zipsami po bokoch, pasuje uplne presne, ani ho nedavam dole, skladam kocik do auta v pohode aj s nim 🙂

renisco
14. bře 2013

@anastacia242 ono je úplně jedno jestli je to na trojkolce nebo na čtyř - tvar sedačky je stejný...

meganik
14. bře 2013

@renisco a nekazi ta clona striesku, nezadrapuje sa alebo tak nieco?

meganik
14. bře 2013

@mmacko prepac pomylila som sa - vid moja otazka vyssie

anastacia242
14. bře 2013

@renisco aha dakujem to som nevedla, lebo niekde píše,ze nanoznik vhodny na trojkolku, tak zato som myslela,ze je rozdiel,ze nie kazdý nanoznik je vhodny na 3 aj 4kolku 😉

@meganik vidis ma to nenapadlo skladat s nanoznikom do auta a ked je vhodny asi ho hned aj objednam.. 😉 dakujem za tip
to človeka ani nenapadne tá praktickost az potom,ked pride na chyby,ze mohol by mat to ci ono... 😀 teraz sme pouzivali vanicku a este na jar ju vyuzijeme, ale od leta zaciname sportak pouzivat a mam vsetko resp.na leto-dazdnik-slnečnik, clonu na striesku, sietku, gumu proti dazdu,vlozku farebnu na sedacku sportovu, nech sme in, ale na zimu mam len fusak do sportaku, tak zato hladam nanoznik...este nieco mi treba na zimu?

meganik
14. bře 2013

@anastacia242 tak ja som si to tam tak poprichytavala, ze som bola spokojna ako to sedi a ked to ide zlozit aj s tym, tak na co si robit zbytocnu robotu. Potom uz len rozzipsujes a das mimi do kocika 😉 Ja nic naviac nepouzivam teraz kvazi v zime, mam fusak a nanoznik.

mmacko
14. bře 2013

@meganik ahoj, nezachytava sa mi o nic, tam na tej clone nie je nic, co by napr trhalo striesku. Ta clona ma na bokoch aj tie haciky, ako ine clony (teda nie haciky, ale take plastove uchytky), ale tie som dala dole a len mam clonu priviazanu (ta clona ma aj na koncoch take dlhe gumy) o spodky strechy.

renisco
14. bře 2013

@meganik já tu clonu měla a šla okamžitě o dům dál. byly na ní suché zipy, které se mi zachytily o neopren a bylo zle...
bavím se o téhle http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/slu...

a o té, co se baví mmacko - ta je od té lilinky - tam si zase stěžovaly baby na ten drát uvnitř, ale třeba už to paní vychytala. jinak ji dělá i emitex nebo teutonia

renisco
14. bře 2013

@anastacia242 já měla spíše na mysli nánožníky na Jane tohoto typu http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1392-j... . tento je focený na Jane nomad, což je přeci jen blíž ke concordu.
ten co dala paní odkaz se mi zdá menší než tento, ale posoudit nemůžu, neměla jsem ho a ani jsem ho neviděla... a to si myslím proto, že neuvádí, že pasuje na nomad

meganik
15. bře 2013

@mmacko @renisco dakujem vam 🙂

A budem asi za otravu, ale nieje jednoduchsie pouzit slnecnik miesto clony?

renisco
15. bře 2013

@meganik z mého pohledu vůbec - je nepraktický. Když fouká vítr, tak je k ničemu, když se mění směr jízdy, musí se slunečník pořád otáčet, musí se dávat pozor, blízko čeho jedete - slunečníkem zavadíte a otočí se... měla jsem ho na kočárku jednou a nedělala jsem nic jiného, než ho pořád upravovala podle slunka, větru atd....

katkakostkova
17. bře 2013

@anastacia242 ja mám na Concorde tiez nanoznik Ivemababy, je úplne super, môžem ti ho len odporučiť, vôbec ho nedávam dole, ani pri skladani do auta, je super teplucky, maly býval len vo fusaku a nanoznik, a tie zipsy sú na nezaplatenie 🙂

penelope1
18. bře 2013

Dievčatá,ktorý farba poťahu na kočíku je lepšia? Tmavá alebo svetlá z hľadiska udržby...Mne sa páči ten nový poťah beige 2013...Len či sa nebude rýchlo špiniť...?

mmacko
18. bře 2013

@penelope1 ahoj, tie bezove su sice pekne, ale videla som uz poriadne spinave kusky. Ale vsetko zalezi od toho, ako sa majitelka o kocik stara, takze si kludne vyber, aky sa ti paci 😉

penelope1
18. bře 2013

@mmacko Jasné,že sa budem oň starať,len sú poťahy,ktoré sú viac nachýlnejšie na špinu (teda viac to na nich vidno) a tie na ktorých to vidno menej...Preto ma zaujíma,že ktorý by bol vhodnejší... 😉

mmacko
18. bře 2013

@penelope1 tazko povedat, viem, ze vela mamiciek ma prave bezovy fusion, ja osobne by som si bezovy asi nekupila, ale je zas univerzalny, napasujes k nemu hocico.

penelope1
18. bře 2013

@mmacko A ty máš akej farby,ak sa môžem spýtať a ako sa ti udržiava..? Pozrela som tvoj album,no ty máš teda tých kočíkov!!!

mmacko
18. bře 2013

@penelope1 no ja som mala povodne kupeny tmavomodry, ten bol velmi pekny, lebo bol kombinovany s takou jasnou modrou vnutri strechy, ale som ho reklamovala, lebo sa mi trosku osuchal potah a vymenili mi komplet cely sportovy kocik, tak teraz mam cerveny Pepper. Concord je moj Naj kocik, ten mam stale a popri nom skusam ostatne, ale nie naraz, kupim, predam a tak 😉

penelope1
18. bře 2013

@mmacko tak to je super,že ti ho takto vymenili....Kde si ho prosím ťa kupovala,keď ti takto vyšli v ústrety...? Ja čakám na tie nové 2013 a fakt uvažujem o tom beige,no ale neviem sa rozhodnúť... 😀

noname26
18. bře 2013

Maminky, ktore mate concord fusion s vanickou sleeper - kam davate to trojbodove upinanie, ked babatko kocikujete a nie je v aute? aby ho to netlacilo? dakujeeem

meganik
18. bře 2013

@noname26 mala som ho rozopnute a nechane pod tym kvazi matracom, co je v kociku a ulozene tak po bokovh, aby nezavadzali a netlacili, snad som to zrozumitelne opisala 🙂

noname26
18. bře 2013

@meganik a dalo sa ti to cele vytiahnut a dat pod matrac? lebo ta spona prave, do ktorej sa to dava, mi nejde vytiahnut☹

meganik
19. bře 2013

@noname26 ja som to prepchala 🙂

zebra41
20. bře 2013

baby, da sa dat Concord Fusion do uplneho lahu? lebo mam rozne info... ci zalezi od rocnika?

zebra41
20. bře 2013

a strieska ide dat dolu aj ked babo lezi, ci len ked sedi?

renisco
21. bře 2013

@zebra41 nejde dát dolů - je to spíš polosed. pokud se dá stříška co nejvíc dolů (ale do úplné roviny i tak nejde, protože tomu brání tyč u košíku), tak stříška padá.
stříška se dá naklopit až k madlu pouze v případě, že dítko sedí...

do roku 2008 se vyráběl concord s jinou stříškou (nebyla neoprenová) - byly to barvy světle modrá, zelenkavá, oranžová, tmavě modrá, šedá - tyto boudičky při položené zádovce nepadaly, byly podobné jako starší Jane nomad či slalom...

zebra41
21. bře 2013

@renisco vdaka

renisco
21. bře 2013

@zebra41 opravuji - pokud se dá NE stříška, ale zádová opěrka co nejvíc dolů (ale do úplné roviny................

mmacko
21. bře 2013

@zebra41 Ono aj tak, ked mas kocik, ktory je v smere jazdy, tak ked mas v uplnom lahu, tak to dietatko je podla mna tak trosku nizsie hlavickou ako ty karujes kocik. Lepsie je (aj ked ma dieta napr reflux, soplik a tak), ked nie je uplne v rovime, ale trosinku vyssie hlavicku. Ja na tento kocik nedam dopustit, ma svoje muchy, ale myslim, ze od kolekcie 2012 je aj streiska lepsia.

renisco
21. bře 2013

@mmacko souhlasím, že je lepší mít dítko trošku výš, ale u concordu je to nepřirozeně vysoko, pokud člověk chce, aby střecha nespadla....