Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
21. bře 2013

@renisco To asi zavisi od rocnika a kusu. OD 2012 to je v pohode, strecha nepada, staci obtocit raz a tym padom sa da dat dost nizko lah, aj ja mam na mojom len raz obtocene a nepada mi strecha

dzamela
22. bře 2013

ahojte concordacky... brusim si zuby na novy fusion len sportovu cast... stale nie su v obchodoch ale snad sa dockam. maly ma teraz 5 mesiacov takze este mame cas. chcem sa opytat aku mate skusenost s ciernym kocikom??? ako ste ho ozivili??? neviem sa totiz rozhodnut aku podlozku tam mam dat pre chlapca aj aby bola vesela aj farebne vhodna pre chalana. lebo musim sa priznat ruzovu podlozku by som tam dala hned bez okolkou ale s modrymi farbami mam problem 😉 tak dajte nejake tipy pripadne fotky... a inak ta padajuca strieska myslite ze bude aj na tomto modely 2013?

penelope1
22. bře 2013

@dzamela ahoj! Tak ty si presne moj človek. Ja čakám tiez na novy concord. Moj maly 4,5 mesiaca a tiez chcem len športiak 😉 Tiez by ma zaujimalo či ťa strieska bude padat! Predajcovia vracia, že zmena má byt len vo farbe, tak uvidíme... Ty chces ten cierny? Mne sa celkom páči ten beige 😉

mmacko
22. bře 2013

@dzamela
@penelope1 strieska nepadala uz ani na 2012, tak snad na 2013 tiez uz nebude.
Pre chlapca by som isto volila tyrkysovu podlozku, to krasne ukaze.

renisco
22. bře 2013

@mmacko co si matně vybavuju, tak někdo psal, že padá i na 2012...
ono nejvíc se tu řešily modely 2008 - 2010, občas 2011 a pak to utichlo...

dzamela
23. bře 2013

@penelope1 ja chcem tentokrat cierny, mala som sportak abc design 3 tec v tyrkysovej bledej farbe a prala som ho kazdy mesiac hlavne ked mi maly zacal uz chodit tak sa to hroooozne spinilo od topanok A ja som na to nedokazala pozerat, som si povedala nikdy viac bledy kocik aj ked bude krasny ako obrazok. Kamoska vravi co ma cierne kociky aj dva ze to je najlepsia volba. Ja som pri prvorodenom vyslovene nechcela cierny lebo mi prisiel taaky smutny ale po skusenosti s bledym som rychlo zmenila nazor.

ratatooy
23. bře 2013

ahoj libi se mi novy concord fusion travel set,jaky mate zkušenosti kdo má s korbičkou jak je velká jak se tam dite vejde popř s fusakem

dzamela
23. bře 2013

Este som baby chcela ze ked dam podlozku do kocika viem tam dat aj tu zmensovaciu vlozku co ma fusion? Ako to bude vyzerat lebo maly je chrustik a isto ju potrebovat bude aby sa mi neklatil na strany.

mmacko
23. bře 2013

@dzamela vies dat bud podlozku alebo tu origos zmensovaciu vlozku. Vacsinou to maju maminy tak, ze od polroka do cca roka maju tu zmensovaciu, potom dokupia nejaku inu
@ratatooy Ta vanicka sleeper je dost malicka, vo fusaku tam vojde dieta tak 3, maaax 4 mesiace. Skor odporucam kupit len sportak novy a dokupit vanicku Proton (daju sa kupit aj nove, alebo pouzite).
@dzamela je pravda, ze blede kociky sa viac spinia, ale zas na ciernom ti bude velmi vidno odrobinky a mozno aj prach a cierna zvykne trosku vyblednut. Skus nejaky farebny, cerveny a tak

meganik
23. bře 2013

@mmacko mozem ta poprosit, ak by sa dalo odfotis mi ako mas nahodenu sportovu cast - teda konkretne ako to mas popripinane kvoly tej strieske myslim. Vopred vdaka

@ratatooy ja uz som to tu pisala, ze som mala vanicku sleeper a mala mi tam vydrzala v pohode 6 mesiacov aj s fusakom, ale nemala som ten klasicky velky fusak, ale ten autosedackovy. Ono zalezi ake velke je dieta, aj ked moja je velkostne taky zlaty stred, ani vela, ani mala 🙂

ratatooy
23. bře 2013

@meganik mi mame fusak co se odepne na malej a pak se prodlouží no,ikdyž to neni pravidlo ale holčičky byvaji menší nebo vydrží dele no půl roku by mi uplne stačilo pokud budu počitat s druhym ditetem že by se narodilo na vanoce tak maly mimi s fusakem pohoda a na další zimu už by byl tak jako tak ve sportáku a ještě se zeptám doporučily by jste koupit kočárek i z druhe ruky?

meganik
23. bře 2013

@ratatooy ja osobne, by som kupila vanicku prip. vajicko z druhej ruky, tie veci sa nepouzivaju dlhsiu dobu, kedze z toho babo rychlo vyrastie, nemalo by to mat nejake velke znamky opotrebenia, ale sportovu cast by som isto kupovala novu, kedze ten podvozok je namahany dost. Ja som kupovala vsetko nove, ale mala som dobru cenu, takze som nerozmyslala.

sofinka2009
23. bře 2013

Ahojte.nemate niekto foto ako skladat fusion po vyprati naspet?hlavne chrbtova opierka a aj tie bocne upinacie veci?zlozila som po oprati strechu mam cudne chrbat stale pada za jazdy.dakujem

ratatooy
23. bře 2013

@meganik no to by mohlo vyjit za dobrou cenu ale myslim si že těžko seženu samotnou korbu sleeper ty starši se daji

meganik
23. bře 2013

@ratatooy urcite sa najdu, uz som ich tu par videla, aj ja predavam 😉

ratatooy
23. bře 2013

@meganik no je fakt že by se dali tu sehnat,a kolik asi cca stoji

penelope1
23. bře 2013

@dzamela no to si ma nepotesila s tým potahom, že sa bude tak spiniť 😖 Ja mám teraz fialovy a tiez tam vidno všetko, cierny sa mne osobne veľmi nepáči , ale zvazujem kúpu aj tejto farby...najviac ma však oslovil beige, lebo on pôsobí takym nadychom do hneda, tak neviem...
Najlepsie sa zrejme rozhodnem, ked ho uvidim naživo. 🙂

meganik
23. bře 2013

@ratatooy ceny su roznem ved popozeraj

ratatooy
23. bře 2013

@meganik prosim te a když uvadi rozmery korbičky obchody 86 cm x 53 cm x 66 cm (délka x šířka x výška) tak to je asi venkovní rozmer ne?ale kdyby vnitřní tak to by byl super kočárek to by se tam deti konečne vešly dyl jak 5mesiců

mmacko
23. bře 2013

@meganik kocik mam v aute, ked pojdeme von, odfotim

@sofinka2009 asi ti to pada preto, ze tie popruhy musis dat na konstrukcii na ten cvok a az potom zapnut cvok.

mmacko
23. bře 2013

@ratatooy ja odporucam kupit novy len sportak, vanicku a vajicko vies kupit v pohode na bazariku.

ratatooy
24. bře 2013

@mmacko jj dekuji,vajičko použivam stejne jen do auta a to mam z kočaru po prvnim,jinak je ta korbička sleeper homologovana i do auta?

renisco
24. bře 2013

@ratatooy JJ - To jsou vnější rozměry

renisco
24. bře 2013

@meganik na youtube jsou videa, kde je ukázáno, jak je sportovnní část upnutá ke konstrukci

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A
mmacko
24. bře 2013

@ratatooy aj sleeper aj proton je mozne mat v aute namiesto sedacky

meganik
24. bře 2013

@ratatooy uprimne, rozmery netusim ake su, ja som este pri prvej dcere chcela fusion, ale nevyslo, takze pri druhom babatku som jednoducho concord chnapla a uz nepustila 🙂

@renisco dakujem 🙂

meganik
24. bře 2013

@ratatooy da sa pouzivat aj v aute miesto vajicka, ja som tuto moznost prvy mesiac-dva vyuzila dost, kedze malinka vela spala, mala tak cestovanie pohodlnejsie

mmacko
24. bře 2013

@meganik ja som zas z toho isteho dovodu vyuzila vela nakliknutie vajicka na konstrukciu, ked mi mala zaspala v aute tak som ju nechcela budit prekladanim. A pri druhej sa uz nedalo pouzivat vanicku ako autosedacku, ked uz je vzadu jedna sedacka 9-18 kg, tak sa tam proste ani sleeper ani proton uz nezmestia.

meganik
24. bře 2013

@mmacko ano to naklikavanie je super, vyuzili sme nie raz 😉 ja mam vzadu starsiu dceru, ale ta uz ma sedacku 15-36 kg a zmestila sa tam k nej v pohode aj mladsia s vanickou 😉