Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

jjahodka
29. bře 2010

talinka, mám ten šporťák daný dobre. U každého concordu čo som videla, kolekcie 2009, sa dole zo spodku na chrbtovej opierke ako sú rohy dosky - v poťahu - trhá poťah, sú tam dierky. A keď sa opierka chrbta "našteluje" tak dieťa sedí rovno, keď je v lahu, je tiež trošku nakrivo, ale to tie šróby konštrukcie, tiež sa to musí napraviť. A do sedacej polohy nejde úplne. Ak nemáš diery - ešte - to je super. Ale ja s ním okrem ľahkosti, ovládateľnosti, skladnosti nie som moc spokojná.

jjahodka
29. bře 2010

misica, ja som mala nánožník univerzálny z jane, pasuje perfektne.

talinka
29. bře 2010

jjahodka, aha no nic moc potom 😖 treba kocik vymenit, predat a kupit lepsi 😉 aj ja idem asi na to...aj ked asi musim pod cenu,kedze je cerstvo novy...ale s Jane som bola spokojnejsia mam pocit...no ja mam concord 2010 a tam je to uz troska prepracovanejsie aj ten lah a sed ako som si porovnala s kamoskou co ma typ 2009

orovka
29. bře 2010

misica, jedna mamina na českom MMB šije nánožníky aj na concord. Tu je link (dúfam, že sa to bude dať otvoriť). http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28918918&tab=1

tonica
29. bře 2010

Talin - ja mam Concord 2008. Do uplneho sedu to skutecne nejde. Loni mi to jeste nevadilo, mala uplne nesedela, ale ted ano. Takze je pritahnuta za madlo, ale neni oprena. Proste uhel 90° tam nevznikne ani nahodou. ☹

jjahodka
31. bře 2010

talinka, čo predať, reklamovať.

talinka
31. bře 2010

jjahodka, jasne reklamovat, myslela som na to, ze nie si s nim spokojna, tak treba vymenit... 😉

dara29
2. dub 2010

Kočky a kúpili by ste bugaboo alebo concord. Poradte ak máte niektorá skúsenosť s obomi.

jjahodka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fidka79
3. dub 2010

ahojki,tiez mam concord 2008 a vcelku az na par drobnosti som snim spokojna...kociar sice nejde do uplneho sedu ale zasa Adamko v nom bud spi,zaco som rada ze ide do lahu alebo tam nechce sediet vobec:0))a pokial ideme vonku tak na nakup alebo do parku co ho vzdy z kocika vyberiem lebo by sa tam asi zblaznit,on musi lietat 😀 a je snim super manipulacia,lahky,dobre sa sklada...minule som bavila mrnusa kamoske a ta ma mamas and papas piko pramette a som myslela ze ma porazi,sa snim vibec neda manipulovat,musi clovek pouzivat obe ruky aby ho vobec potlacil... 😖 ja som mala jedine problem s brzdami treba ich obcas precistit 😀 aby dobre fungovali...

koniarova
3. dub 2010

Baby, neviete poradiť, kde sa dá zohnať originál skejt na Fusion? Už mesiac zháňam po všetkých internetových aj kamemmých predajniach a nikde sa k nemu nevedia dostať. Dá sa zohnať len na Neo, aj to ťažko. Díky.

jjahodka
3. dub 2010

misica, ja som spomínala, mala som nánožník univerzálny z jané, perfektný, už ho nepotrebujem!

samson
4. dub 2010

zdravím holky chci se zeptat zda máte někdo concord v barvě aple

talinka
5. dub 2010

samson, moja znama ma concord vo farbe apple 😉

mikana
6. dub 2010

Zdravím, děvčata, mám zamluvený CF Travel set 2009 a jak pročítám vaši diskusi, jsem trochu na pochybách.Mimčo máme mít v září a tak přemýšlím, jestli se mi pak vejde v zimě do hluboké korby Proton i s fusakem a jestli mi v tom tu celou zimu vydrží.
V obchodě mi vnitřek (šířku) změřili 30cm, přijde mi to málo. Můžete mi některá poradit? Díky.

dajdula
7. dub 2010

Mikana
Ja som rodila v září a Adámek mi tam vydržal do 30.3. úplne v pohodičke,ešte by sa tam vošiel,ale on už sa tam vstekal,že nevidí.Je tam práve super že si možeš chrbtovú časť zdvihnúť,(tým pádom tam má decko viac miesta).

Samson
Ja mám farbu apple

mikana
7. dub 2010

Dajdula

díky, jsem klidnější 🙂 asi už ten kočárek nebudu moc řešit a můj přítel stejně jiný nechce.

jasminka.25
7. dub 2010

Mikana, náš Dáda se narodil skoro pětikilový v prosinci 2008, ještě srpnu 2009 v Concordu ležel. S fusakem od Emitexu se vešel absolutně perfektně 😉

bredmax
7. dub 2010

samson já mám apple 🙂

mikana korba je fakt prostorná,my jsem teď vyndali fusak,už je přeci jeno m teplo a malá tam má místa pořád dost 😅

mikana
7. dub 2010

Jasminka, dík za tip. Ten fusak od Emitexu je prodlužovací?Nevíš náhodou, jestli fusak od Concordu je dost velký, aby v něm mimčo vydrželo i na sedačce?

talinka
8. dub 2010

mikana, fusak od Emitexu je predlzovaci mam 16 mes, syna a este sa mi tam vosiel 😉 a je super teplucky..pouzivame ho aj teraz (resp. pouzivali v zime) v sportaku 🙂

onellyo
8. dub 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte baby 🙂 🙂
mohla by ste niektora z vas ktora ma tento kociar,,
odmerat jeho dlzku ...mam problem mame vytah
ktory ma dlzku 105,5 cm,,a neviem ci sa mi tam vojde,,
dakujem,,,, a da sa sklopit rucka??? dakujem 😎 🙂 🙂

orovka
8. dub 2010

onellyo, určite ti tam vojde. Ja som namerala približne 92 od predného kolieska po kĺby na rúčke, ale mala som ho na sedenie a rúčka bola vyklopená hore. Dúfam, že si to pochopila, nevedela som to inak vysvetliť. A rúčka sa nedá sklopiť úplne dole, ale hore sa dá preklopiť skoro až dopredu.

onellyo
8. dub 2010

orovka 🙂 🙂 🙂
dakujem ti velmi pekne,,,, 🙂 🙂 🙂
takze vojde lebo vytah ma 105,5 ,,,som rada
pomohla si mi!! 😵

lucula73
9. dub 2010

ahojte dievčatá,

plánujem kúpiť tento concord fusion len športovú časť,včera som ho videla v obchode naživo,ale sa mi zdal nejaký tvrdý...
všade píšu,že má odpružené všetky 4 kolesá.....neviem to posúdiť,
ako sa s ním vlastne behá po teréne?nenatriasa tam moc dieťa?my tu máme dosť zlé cesty,potrebujem pružný kočík,čo mi vydrží každú jamu....

aké máte skúsenosti?

veľmi pekne ďakujem.

talinka
9. dub 2010

lucula, ja nemam pocit, ze by sa mi nejak natriasal ,tak normalne ako aj ocakavam a okrem toho deti to maju radi,moj maly pritom zaspava, ja prave vyhladavam hrbolate chodniky,ked uspavam 😀 ja som velmi spokojna s tymto concordikom 😉
aj ked je pravda, ze ho idem predat,ale to len preto, ze bol kupeny len na par mesiacov, kym pride na trh kocik,ktory chcem 🙂

lucula73
10. dub 2010

talinka - ďakujem za odpoveď............porozmýšľam,lebo sa mi páči,a je hlavne priestranný...A ktorý je lepší ako concord,teda na ktorý čakáš ak sa smiem spýtať? 🙂 mne sa páči aj ten nový od jané unlimit,kvoli tej otočnej sedačke....

karolina969
11. dub 2010

Ahoj holky. Tak jsem si četla vaše zkušenosti s tímto kočárkem,a většinou chválíte hlubokou verzi,ale sporťák moc ne. Mně se kočárek moc líbí, i když mi vadí,te nejde otáčet proti směru ☹ Ale nevím,zda zvolit kolekci 2009 nebo 2010. Teď je ta starší všude v akci.....

talinka
11. dub 2010

lucula, tak ani ti nemusim odpovedat presne si trafila,cakam na jane unlimit 2010 🙂 🙂 🙂 ale neviem ci bude lepsi ako concord,ma sice otocnu sedacku, ale prave aj kvoli tomu bude o nieco tazsi a ako som pocula aj uzsi a concord je velmi priestranny,Tomino ma v nom este teraz ma vela miesta a to ma 16 mesiacov 😉 ale nejak ma to taha Jane,lebo aj prvy kocik sme mali Jane Nomad...aj ked concord sa mi viac paci v tom, ze strieska ide skoro az dole a chrani pred vetrom a slnkom aj ten nanoznik v madle je celkom fajn...aj vyzera velmi vkusne, proste spokojnost 😉 Ale ci chcem ten unlimit...to zistim az ked si ho osobne prezriem...ale mam vazny zaujem 😀

talinka
11. dub 2010

karolina969, no ja prave chvalim sportak,lebo s korbickou skusenosti nemam iba s korbickou JANE a to je velmi podobne 😉 A co sa tyka otocnej sedacky ja som ju veru nikdy nemala este ,nemam s tym skusenosti a veru mi este ani nikdy nejak nechybala... 😉 a niekedy je to otacanie tak robene , ze si clovek radsej premysli a nechce sa mu to ani otocit...ako som citala skusenosti, ze clovek aj ma,ale nevyuzije...
a co sa tyka kolekcie 2009 a 2010....ja mam 2010,kamoska 2009...mne ide viac do lahu aj viac do sedu a strieska sa mi da sklopit uplne skoro dole...co pri 2009 nejde...inak je to asi to iste....