Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
6. říj 2010

@didakuku myslíš tú zmenšovaciu vložku?ja ju mám vonku,lebo ja som mala podložku opičkovú,a teraz som dala fusak,tak je to tam zbytočné

lucula73
6. říj 2010

@renisco tak to je súce na reklamáciu,fakt....a máš to na hornom cvoku alebo na tom spodnom?

didakuku
6. říj 2010

@lucula73 jj, díky- myslím tu zmenšovací. Taky ju dám ven. 🙂

renisco
6. říj 2010

@lucula73 na horním, tak jak je to na videu - a omotané 2x 🙄

renisco
6. říj 2010

@cucuriedka mám to přes MMB, ale Kristi už má pouze červenou v albu, ty růžové a modré byly hned pryč

k8y
6. říj 2010

Ahojte baby. Vedeli by ste mi poradit, kde sa da kupit fusak Hug za najlepsiu cenu? Mala som vyhliadnuty cierny za 40 eur na o-baby.de, ale zavahali sme a uz ho tam nemaju ☹ Dakujem za vsetky tipy!

cucuriedka
6. říj 2010

@renisco dakujem!

zuziatko
6. říj 2010

@orovka super nápad 😉 😉 . Ako si to urobila ??

@renisco krásne 😵 😵 . Hoď link na tú pani na mmb prosím.

lucula73
6. říj 2010

@zuziatko a ty si už zohnala ten kočíkk? 🙂

zuziatko
6. říj 2010

@lucula73 aký ?? Concord ??

lucula73
6. říj 2010

@zuziatko však si nad ním rozmýšľala,nie,či som to poplietla? 😕

mmacko
6. říj 2010

@renisco krasne mas to ruzove, v tom ciernom je to super.
Ja mam pasy len pripnute, neomotane, kocik je skoro v uplnom lahu a strieska drzi. Nechapem, ze ten isty kocik a niekomu drzi a niekomu nie 😒

kvetinkatn
6. říj 2010

@renisco dobrá kombinácia v čiernom ale to nie je z pinkie.cz že?

kvetinkatn
6. říj 2010

@didakuku ja ju tam mám, ale vymením ju za novú, na oživenie a v zime keď bude fusak dám von, tak ako baby 🙂

kvetinkatn
6. říj 2010

@erika23 presne ako píše luculla, každá na ňom máme nejaký svoj problém 🙂

kvetinkatn
6. říj 2010

tak tu je foto tej mojej vložky a deky, ešte som neprerezala pásy 🙂

kvetinkatn
6. říj 2010
mmacko
6. říj 2010

@kvetinkatn jeeej, aj tato je krasna

zuziatko
6. říj 2010

@lucula73 už sa v ňom veselo vozíme 😉 😉

orovka
6. říj 2010

@zuziatko Zohnala som taký istý zips, ako je na strieške, ušila pás, dookola dala gumičku, zakvačila pod opierku a vrch prizipsovala o striešku 😉 A už nemám nervy, že je tá strieška krátka. 😅

kvetinkatn
6. říj 2010

@orovka šikula 🙂

orovka
6. říj 2010

@kvetinkatn ďakujem 🙂 .......musela som niečo vymyslieť, lebo mi to išlo na nervy! 😠 Tá tvoja podložka aj deka sú super........to sa dá pripnuť ako nánožník, či to si len tak odfotila?

kvetinkatn
6. říj 2010

@orovka ona má také háčiky z gumičky, tak tie som prichytila o konštrukciu, sú tak 20cm od kraja, takže deka sa tam ohrnie a vidíš aj tú vzorovú podšívku a tá deka je neskutočne príjemná 🙂 lepšia ako plyšový macík 😀 😀
a dolu som to založila aby to pekne vyzeralo na fotke, ale jedno kopnutie malej a úprava je ta tam 🙂

renisco
6. říj 2010

@orovka kdyby ta stříška nebyla na bocích tak krátká, tak bych to udělala asi taky tak. ale mě štvou i ty boky a tam nic vymyslet nejde (krom clony asi)

zuziatko
6. říj 2010

@orovka super. Ja neviem šiť, tak možno zbehnem do krajčírstva. Ten zips sa dá bežne kúpiť ??

@kvetinkatn ty si kde kúpila tú podložku a deku ??

kvetinkatn
6. říj 2010

@zuziatko pani to ponúka ja na MMB v SR aj v CZ a má aj vlastnú stránku pinkie.cz 🙂
je veľmi ochotná, odporúčam 🙂

lucula73
6. říj 2010

@orovka a ide ti teraz tá strieška až k madlu?

sakura77
7. říj 2010

@orovka teeda,ty si sikula 😅
nam nastastie strecha nijak nevadi,kedze my z kocika zasadne čumime a nespime,tak nemusim riesit....
tie podlozky su krasne co hadzete fotky,na jar nejaku urcite aj ja poriesim,teraz pojde fusak,takze nebolo by ju vidiet,tak az potom nieco vymyslim 🙂

tanija133
7. říj 2010

ahojte, baby vy co mate hlboku vanicku Proton ste aj pouzivali ten bezpecnostny pas, co je vo vnutri? Mne to tam pripada take nejake naviac.....