Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tessie
3. črc 2008

ahoj Evi, budem rada, ak sa ti niekto ozve, ja ho mám objednaný, už čakáme každý deň, kedy príde, tak som zvedavá na reakcie mamičiek... ja som počula len dobré ohlasy. A keď ho niekde vidím v meste, tak hned pristavím mamičku a zisťujem, či je spokojná 🙂 A zatiaľ boli všetky spokojné, až pri jednom mi otecko povedal, že kolieska vyzerajú už po dvoch týždňoch, ako keby si ich mala už rok... ale keby len toto bola "chybička krásy" tak to je v pohode. Inak vnútorné rozmery vaničky by mali byť 77x49x34.

kajkas
3. črc 2008

Ahojte, kocik uz mame doma,len este cakame na "nakladik" don 😉 , myslim, ze aj nas malicky s nim bude spokojny, zatial som nan nepocula zle ohlasy, jedine, ako uz spominala tessie, ze sa zabaraju kamienky do koliecok, kedze su gumove, ale to je ozaj len kozmeticka vada... 😉

tessie, ja som vcera namerala d78, š35 , zeby som sa sekla o cm? 🙂

tessie
3. črc 2008

kajkas - nie, určite si sa nesekla, ja mám tieto info len z netu... a to si merala vnútorné rozmery? Tak to je potom ešte lepšie, aspoň sa nám bábo v zime lepšie zmestí... a akú máte farbu?

tessie
3. črc 2008

á, už som kukla do albumu 🙂 tmavomodrý a vanička zelená... my máme ten béžový a vaničku oranžovú 🙂 Lebo čakáme dievčatko, ale tiež som rozmýšľala nad zelenou. Pôvodne sme chceli športový zelený a vaničku oranžovú, ale potom som si uvedomila, že nákupná taška by bola zelená od začiatku a bolo by to ako kanárik....Tak po porade s kamoškami, čo už majú skúsenosti sme sa rozhodli pre tú béžovú, vraj na leto to bude neutrálna farba a vynikne v nej malá princezná a nebudú nám naň sadať všetky mušky a chrobáky. (čo som videla na vlastné oči mamičke, čo mala na leto športový kočík taký neonkový)

kajkas
3. črc 2008

tessie - ano, vnutorne... myslim, ze sa tam vojdeme v pohode aj s fusakmi a ta sportova sa da tak super sklopit, ze babatko tam uplne lezi... 🙂

Povodne som chcela vanicku zelenu a sportovy modry, ale nakoniec nasiel otec nejaky kontakt v Nemecku, a tam ako set v jednej farbe vysiel pomaly o devat tisic lacnejsie, takze je aj vanicka tmavomodra, len fusaky zelene...

Trosku sa obavam ako to bude v lete - ta tmava farba, ci tam malickemu nebude moc teplo... Bezova je v tomto super, ze az tak "nelapa" slnko, malicka bude urcite spokojna... 🙂

A este ma napadlo, chvilku sme s muzom maturovali, ako sa da odopnut ta "prikryvka" vanicky, oba zipsy treba nahrnut na pravu stranu, a tak vybehnu von... 😉

deina
3. črc 2008

Nad tou prikryvkou som tiez maturovala...

Concord pouzivame takmer pol roka a zatial som spokojna (az na par drobnosti), vyborne sa s nim jazdi. Mame bledomodry, taka pekna jasna modra farba to je. Kolesa stale vyzeraju dobre, nic im nie je... Tie drobnosti: chyba mi nieco, cim sa da zakryt ta priesvitna strieska na sportovom kociku a tiez mohli dat nieco aj dopredu, aby to tienilo slnko.

kajkas
3. črc 2008

deina, slnecnikom sa to neda vyriesit? 😉

deina
8. črc 2008

Da sa, aj som kupila slnecnik, ale nie vzdy sa mi s nim chce sa hrat a naklanat ho a hladat tu spravnu polohu, aby dobre tienil.

maruska...
23. črc 2008

taky se mi ten kočárek líbí ... jen se mi zdá, že ho nemají skladem nikde na prodejně ... 😠 ... mohla by mi prosím některá z vás změřit průměr předních koleček ... vůbec nedokážu z fotky odhadnout, jak jsou ve skutečnosti velké ... děkuju ...

alzbetkaz
23. črc 2008

ahojte, ja vas možno sklamem, alebo som jedna z 1000 ktorá nieje spokojná so športovou časťou. Kým som použivala hlboku bolo skoro všetko ok len športovú používam asi pol roka a už by som ho hodila do kontajnera. Problém je v tom že mi stále padá operadlo, ktoré drží len na takých dvoch umelinách ktoré ked sa trocha zatažia padnú ☹ ☹ 🙄 Možno mi viete poradiť ako to opraviť? 😒
ešte mi vadí že operadlo sa nedá dať do vodorovnej polohy, teraz ked má malýn rok nám to vadí. ešte napíšem že veľmi skoro začal vrzgať ešte sme mali len hlboký, ale to asi všetky 😖
ináč už asi nemám nič, super sa perie( v rukách) stači trocha mydla jemnej kefky a kočár je znova čistý 😎
autosedačka na tej mi vadí že sa v nej malý strašne potí, ale to sú také asi všetky

janka5861
23. črc 2008

ja som tiez chcela tento kocik , ale iba sportak. Prisla som to obchodu a presla som s nim kusok a tak zacal vrzgat ... ako keby mal neviem kolko rokov . Nepacil sa mi ten pokrkvany nanoznik zlozeny v rucke,dalej ta priesvitna strieska . Co bolo super bolo uplne perfektne sedenie... inak nic moc . tak ospevovany kocik, cakala som viac... ale je to asi len vec nazoru .

deina
23. črc 2008

Aj nas vrzgal, ale namazali sme koliesko a prestal. 😅

No a este by sa mohol dat lahsie poskladat.

eva.m
autor
15. srp 2008

Holky, nakonec jsem se rozhodla, že tento kočárek koupíme ... jen nevím, jakou na něj pláštěnku ... můžete mi některá, která ho už má poradit? Díky

kajkas
15. srp 2008

eva.m asi myslis na vanicku.... my mame proton a kupila som univerzalnu, od emitexu myslim, presne nan sadla, isla som do obchodu, kde maju vystavene concordy a predavacka mi to nan vyskusala, ci sedi... 😉

a btw. concord zacal vyrabat original slnecniky, teda aspon ja som ich doteraz nikde nevidela... 🙂

certica
15. srp 2008

kajkas, hej, zacali vyrabat slnecniky a co som videla cenu v jednom obchode, cca 1.100,- ale mali len jednu farbu na vyber

danulik
15. srp 2008

tie slnecniky maju v pre deti 😉 http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4788

deina
15. srp 2008

Jeej, krasne, konecne! 😅 Hrozne ma stve, ze sa nas slnecnik farebne nehodi ku kociku. Mam ja ale starosti, ze? 😀

marika14
21. srp 2008

Ahojte mamicky a cakatelky. Mne sa tiez paci Concord ale pocuvam tie chyby tak som v pomykove. Ale ja si myslim ze idealny kocik nieje. Kazdy ma pre a proti. A v dnesnerj dobe je na trhu strasne vela modelov. Az z toho boli hlava. Ja si myslim ze ten proble s vrzganim sa da vyriesit sprejom. Aj nam vrzgala trojkolka Chicco aked sme ju nastriekali tak prestala.A este k tej streche. To je taka prisevitna ze cez nu tak pecie slnko?

deina
21. srp 2008

Dost priesvitna. 😕 Mne kocik vobec nevrzga odkedy ho manzel namazal, iny problem sme s nim nemali, len ta strieska... 🙄

Nekupovali ste niektora sietku proti hmyzu na kocik? Hodila by sa ta univerzalna od Emitexu?

katja78
26. srp 2008

Ahojte,

viem, že to nie je k téme, ale tá istá značka:
cestovný podhlavník Concord
http://www.babystyle.cz/zbozi/330-concord-polst...

Neviete, či je vhodný aj pre vek cca 18-36 mesiacov? (podľa obrázku sa mi zdá pre väčšie deti)
Tie klasické podhlavníky majú zadnú časť zbytočné širokú a krčná chrbtica je v neprirodzenej polohe.
Tento sa mi zdá fajn. Máte ho niekto vyskúšaný?

Vďaka.

deina
28. srp 2008

Neviete niektora oficialnu stranku Concordu? Kde sa vlastne vyraba?

deina
28. srp 2008

Uz som to nasla...

certica
28. srp 2008

deina, concord je nemecka vyroba a co sa tyka sietky proti hmyzu, ja pouzivam univerzalnu z jedneho no-name kocika a v pohode

deina
28. srp 2008

Chcela som im napisat, nech vymyslia nieco na tu priesvitnu striesku, lebo ma naozaj stve. Inak kupim iny kocik! 😅

beruska21
12. zář 2008

Ahoj holčiny, taky se rozhoduju pro concorda fusiona, ale upozornovali mě na malou hlubokou korbu...jak to vidíte vy co už jste ho používali?budeme mít mimčo v lednu, tak aby se nám tam vešlo nabalené a ve fusaku...???

cigi
12. zář 2008

Ahoj beruska mne sa maly zmestil v pohode. V zime som ho stale naobliekala a aj fusak. inac super kociar az na tu sportovu cast,ktora nieje az taka dokonala....

deina
12. zář 2008

Aj mne sa v zime vpohode zmestil (nar v januari), pouzivala som aj fusak, aj deku niekedy a takto naobliekany bol dost dlho. Dala som ho do sportaku, ked uz bolo velmi teplo, zdalo sa mi, ze mu je tak pohodlnejsie.

katyl
12. zář 2008

mile kocky,
odporucam vam kuk na stranku www.concord.de
sice nie je este super urobena, lebo zrejme stale na nej pracuju, ale vidiet sa da
uz su predstavene nove farby na 2009 rok,
cakame babo o 7 tyzdnov, dlho som rozhodnuta pre concord fusion, ale uz na tento novy pockam.
Ma impregnovanu striesku, ta sietka, co tam bola a vadila ked slnko svietilo sa da zatvarat,
tam, kde bude mat dieta nozicky ma tiez take cierne, umyvatelne
spodny nakupny kosik je v ciernej, teda budu sa dat kombinovat vajicko, vanicka a sportovy kocikv roznych farbach
miesto na sedenie ma novu redukcnu odnimatelnu vlozku.....
skratka poucili sa a spravili super vylepsenia.
Farby su sice nie take ziarive a jasne ako predtym, ale aspon sa to nebude tak spinit a su univerzalnejsie.
Ja som predbezne rozhodnuta pre kombinaciu sportovy polar, vanicka Proton apple a vajicko asi chilli.
Kuknite aj vy, som zvadva, ako sa pacia aj vam.
V predaji budu asi po veltrhu v Koline, co konci tento vikend.

deina
12. zář 2008

Tie su krasne, mne sa paci cherry farba. 🙂

cigi
12. zář 2008

no konecne tie sportaky vylepsili, skoda ze nemam tento novy. ja mam xenon a ten sa spini jedna radost. 😒