Výběr kočárku. Existuje takový?

hezden
25. dub 2023

Zdravím, prosím, poraďte s výběrem kočárku. Nabídka je tak obrovská, že mi z toho jde hlava kolem. Mnohokrát děkuji.
Požadavky:
-Autosedačka - chceme upevnit pomocí isofixu
-Velká korba (termín porodu konec října)
-textilní odepínací část na korbě na zip( ne cvoky)
-sporťák, kde bude moct dítě ležet v úplné rovině a bude moct být čelem ke mě i obráceně, bude se dát polohovat držák na nohy
-kvalitní odpružení
-dobré odvětrávání
-čtyřkolka+trochu větší kola ale ne zas ty úplně obrovské, provedení-kol nezáleží
-pro menší postavu (160 cm), pokud by šlo madlo zvednout bylo by to plus (partner má přes 180 cm)
-na ceně nezáleží
-více barevných variant (ne černý)

zelenaesmolda
25. dub 2023

Autosedacku kupte zvlast,vetsinou ty z trojkombinace jsou male a uplne k nicemu-nemaji zadne testy a ani vlozky.Uplne nerozumim poznamce,ze chcete sedacku upevnit isofixem,to prece s kocarkem nesouvisi,isofix je v aute.A pozor na to,ne do vsech aut je isofix vhodny kvuli sklonu sedacek.

hester92
25. dub 2023

@hezden ted jsem koupila Noordi Fjordi 2022 a rekla bych ze splňuje vsechny tve pozadavky 🙂 Ja jsem z nej nadsena! A sedacku na nej pomoci adaptérů pricvaknes temer jakoukoli

hezden
autor
25. dub 2023

@hester92 děkuji za odpověď.

hezden
autor
25. dub 2023

@zelenaesmolda Děkuji za odpověď. Nemáte tip, kde nebo jak zjistím, jestli můžeme isofix použít do našeho auta? Děkuji.

barmil
25. dub 2023
zelenaesmolda
25. dub 2023

@hezden
pridej se do fb skupiny Autosedacky-bezpeci pro deti.Napis tam jake mate auto,miry ditete pokud je na svete a rozpocet.Poradi ti jaka sedacka je vhodna.Nejlepe je stejne sedacku koupit az se dite narodi,ne kazdemu sedne kazda sedacka.

mamikry
25. dub 2023

@hezden Taky doporucuji Britax go big 2

hezden
autor
25. dub 2023

Edit: může to být i dvojkombinace. Autosedačku můžeme koupit zvlášť.

ellyem
25. dub 2023

My měli Balios S Lux a schováváme do budoucna pro druhé. Teď je dokonce nová verze a ta je víc odpružená.

eressiel1020
25. dub 2023

@hezden Kupovala jsem z druhé ruky Bexa Ultra 2019 a má všechny vlastnosti co potřebujete

pe_tu_ss_ka
25. dub 2023

Přesně tohle nám splnil cybex priam. Ale my máme ještě podvozek 2018, a měli jsme korbu verzi 2021.. dají se i koupit stejně velká kola dopředu, a pěkně pak zvládne i les.

philipp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz