Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Noord Fjordi je kombinovaný kočárek na klasické konstrukci ve tvaru X s velkými neotočnými nafukovacími koly. Design kočárku je inspirovaný těžšími podmínkami ve Skandinávii. Vzor tlapky z loga značky se nachází i na pneumatikách a dalších detailech. Díky vahadlovému odpružení můžeš kočárek měkce houpat a zvládneš hladce projít i špatným terénem.

Nástavby jsou z vnější i vnitřní strany vzorované severskými motivy. Prostorná hluboká vanička s mohutnou stříškou a regulováním odvětrávání ve spodní části i ve stříšce udrží miminko v pohodlí nejen v zimě, ale i v horkých letních dnech. V kapse v přední části má dokonce zabudovanou moskytiéru. Sportovní sedadlo je plně otočné a polohovatelné až do lehu v zádové i nožičkové části. Polohovat se dá i koženkové dětské madlo. Součástí sedadla je měkká vymezovací vložka. Stejnou vložku najdeš i v autosedačce, kterou můžeš zakoupit v trojkombinaci, nebo si ji volitelně pořídit k dvojkombinaci. Pomocí stejných adaptérů se na konstrukci dají připojit i známější značky autosedaček. Ke kočárku patří i kompletní základní výbava včetně přebalovací tašky anebo držáku na láhev.

Fjordi byl v nabídce i ve verzi s otočnými předními koly Fjordi Sport, varianta s neotočnými koly byla uváděna s přívlastkem Classic. Dostupná ale zůstala už jen klasická verze s neotočnými koly, přívlastek Classic anebo Sport tím pádem zanikl.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
115 × 61 × 99
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
87 × 61 × 35
Původ značky
Litva
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.