Za jak dloho přijde kočárek objednaný v kamenném obchodě?

lusinek12
27. říj 2018

Dobry den holky jak dlouho.jste cekaly.na objednany kocarek v kamennem.obchode..?? My objednavaly 15.10 a pani n rekla.ze do tydne bude na prodejne uz je to 14dni a nikdo se jeste neozval zkousela.jsem ram.volat ale tel. Cislo.neexistuje... tak nwm jestli cekat az se ozvou nebo se osobne zajet optat...

zavodnice
27. říj 2018

Pokud telefon neexistuje, zajela bych tam osobně. Třeba na vás ztratili číslo, stává se to.

inka02
27. říj 2018

Nám na prodejně řekli dodací dobu 1 měsíc a nakonec byl 4 dny po objednání na prodejně. Takže nečekaně rychlovka. Určitě tam zajeďte a optejte se 😉

lusinek12
autor
27. říj 2018

Tak vam dekuji prave jsem to rikala pritelovi ze by jsme tam hned zajely a optaly se ale mely jen do 12hod a uz se tam chlapovi nechtelo.. takze si tam zajdem v pondeli ad vime co a jak..

lusinek12
autor
2. lis 2018

Tak uz opravdu nevim ale.js teda nastvana s pani jsem.nakonec v pondeli mluvila.osobne tak.mi rekla ze kocarek dorazi ve stredu.nebo.ve ctvrtek da.mi o na sebe tel.cislo ale ze mi.bude.psat az dorazi... takze uz je to 3nedele co.cekame pani se stale.neozvala vcera jsem pani psala.smsku jak to vypada s kocarkem ze mam uz termin co.bych ho uz potrebivala.co nejdrive aby to popr.. popohnala.. pani neodepsala... volat prej nemam pac cizi cisla.nebere... tak to je super mam.po terminu kocarek.nikde tak.zitra.tam.jedeme do prodejny s pritelem tak.js zvedava co.nam.rekne... nejspis si vyzvednem.zalohu a pujdem.kocarek koupit jinam aby jsme mohly.kocarek rovnou odvest domu..