• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zimní fusaky. Jaký vybrat?

22. října 2016 
Ahoj,

prosím poraďte jaký fusak vybrat na zimu? Na jaké vlastnosti se při výběru zaměřit...
15. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě taky docela zajímá, právě totiž vybírám jaký fusak koupit. :slight_smile:
15. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky niko a kalerat!

90% květnovek08 má zimní fusak 3v1 od Emitexu. :wink: Je nejkvalitnější, nemá žmolkovaný fleece, dá se odepnout spodní díl na nohy a umýt ho, je dlouhý (110cm) a velmi krásný, vydrží až do 3 let věku děcka. :slight_smile: Do konce srpna byl nový na mimibazaru za 799,- :confused: , teď už bohužel všude za plnou palbu: 1199,-
:angry: http://www.babymax.cz/prislusenstvi-ke-kocarkum-fusaky-do-kocarku-zimni-hracky-19_54_133.html
16. zář 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co fusaky z ovčí vlny?? Máte k nim nějaké připomínky, krom ceny ...
16. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si koupila fusak z beranka(ovci vlna) asi to nebyl original opac stal myslim650kc ale svoji funkci udelal...myslim ze je v nem vetsi tepli nez v ostatnich...ale zalezi na vyberu maminky ktery druh chce... :wink:
16. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paratko já právě taky koukám po tom emitexu, ale taky mě zajimá ten z ovčí vlny? Není v tom dítěti zase moc velký teplo, když není venku taková zima?
16. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalerat ---myslim ze neni...ted taky nebyla nebyla nejak velka zima a ada byl spokojenej...spocenej nikdy nebyl...tak nevim...ale myslim ze ne... :wink:
16. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam klasickeho beranka a jsem moc spokojena a nemenila bych ikdyz je ruzovej a treba druhy dite bude kluk ma smulu ,nebudu kvuli tomu kupovat modrej :grinning:
16. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam zadnej fusak
16. zář 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi-a vcem vozi dite...?teda pokud nechodi...:slight_smile:
16. zář 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. My jsme taky loni pořídili Emitex combi 3v1 a jsem ráda,že jsme ho pořídili. :slight_smile: Využii jsme ho zkrácený do autosedačky a korbičky a koncem zimi i prodloužený do sporťáku.Fusak je opravdu hodně teplý, většinou jsme ani nepotřebovali deku, jen když opravdu hodně mrzlo.Já ho všem doporučuji. A ta cena není tak hrozná,když ho tak dlouho využijete. Navíc se dá na MMB docela dobře koupit. Moc se mi líbí, že se dá vybrat z tolika barevných kombinací a teď se k nim prodávají i super deky ve stejné barvě. :grinning:
16. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodi :slight_smile: ale vloni jsem ho taky nemela, a to jeste nechdoila, mela kombinezku a pod sebou i na sobe deku..
16. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to stacilo...?ja nevim esi ted budu malymu davat fusak...tak v tom rijnu/listopadu bude met 1rok a 4-5mes...tak nevim...co vy myslite...?
16. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako malej uz chodi ale kdyz pojedem nekam do mesta tak nevim... :frowning2:
16. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim, my ho proste nemame, kdyz je uplne mega kosa, tak ja stejne ven nejdu.....
16. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja videla hodne mamin mamin co meli deti kolem roku a pul ze jezdily jen s dekama pod ditetema na diteti...:slight_smile:tak nevim...a zas si rikam ze do mesta uz v zime tolik jezdit nebudem a ven pujdem bez kocarku...asi ho poslu dal... :wink:
16. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalerat, v ovčím rounu se ti děcko neuvaří ani nezapaří, je to jeden z nejlepších "zateplovacích" materiálů. V mírné zimě se v něm mrně, myslím, cítí líp než ver flísu, jelikož vlna dýchá a propouští vlhkost, přičemž se neopotí. Na starší děcko, co už občas i chodí je ale lepší flís (nebo jen deka), protože vlna se fakt blbě pere a schne i týden :unamused:
16. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesdte mame doma takovou chlupatou deku ktera ma diry na ruce a hlavu takze ho do toho zapnu celeho,ale je tak divne barevna ze to je hnusny...no jo tchyne kupovala... :grinning:
16. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
johando díky, máš pravdu, tak a ted mám dilema co koupit.
16. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Líbí se mně fusak Red Castle combizip, konkrétně tato barevná kombinace http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=208297. Nevíte někdo jak vypadá ve skutečnosti?
16. zář 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám pro malou také emitex a je super! Vřele doporučuju.
16. zář 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz dava nekdo fusak 15mes diteti...?
17. zář 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to blbe napsala-budete davat fusak nebo deku 15 mes diteti...?do sportaku...?
17. zář 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chci zase zeptat, jestli když mám fusak, jestli je ještě potřeba kombinéza?
19. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja davala kombinezu i fusak a pres to nanoznik..
19. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám stejný dotaz jako Janulle22,fusak z loňska už nemám a nevim,jestli na zimu pořizovat nějakej jinej do kočárku,nebo jestli bude stačit deka,malýmu bude rok a půl :confused:
Bustik,loni v zimě jsem to dělala jako Aponchie,kombinézu,fusak ,nánožník :wink:
19. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, nevěděla jsem jestli to není zbytečné, ale jak vidím tak ne :wink:
19. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbytecne to asi neni pac kdyz je zima tak je zima a decko se nehjebe,takze beranek do kocarku jako vystelka a pak kombinezu a zakryt a pres to dat nanoznik a pohoda kdyz je tepleji odhrnes fusak a nechas nanoznik at neprofoukne a kombineza je lepsi kvuli zadickum a pohodli
19. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustiku u nás se hodne osvedcila zaninovacka do autosedajdy emitex na zimu malý je v lednu a fusák jsem vubec enpuzila jenom trisko,svetrik,dupacky kombinezku,zavinovackua deku a bylo to super, protoze byl jeswte ve vlozne tasce a enbyl tak ovtevrený ven v kočárku. zálezi ovsem na tom jkaá bude zima, ale fusak neni fakt spatná vec :wink:
19. zář 2008 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hplky neporadite teda...?jestli davat fusak 15mes diteti fusak...?
20. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davala teda a nic spatneho na tom neni :slight_smile:
20. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek