Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zkušenost s kočárkem z Aliexpresu

liliannn
27. led 2019

Ahojky holky, prosím vás nemáte někdo zkušenost s kočárkem z alliexpresu přidám kdyztak foto pro představu 😊

monaluza
27. led 2019

@liliannn http://www.ivafis.cz/kocarky-v-sede-lezet-jako-... sama bych ho asi nekoupila a obecne ani tento typ...

makronka222
27. led 2019

Kopie Mima Xari. Lepsi koupit bazarovy, tady po nejake mamine, origos, kvalitni, nez tohle. Pak ti nekde rupne konstrukce, dite vylitne a bude pruser....

makronka222
27. led 2019

@monaluza jezis, zas nestras kravinama, me fyzio rekla, ze pokud v tom nebude dite 8-10h vkuse, nema mu to jak ublizit. Ja spim s podeprenyma nohama taky... kocary se daji polohovat, ikdyz maji korytkove sezeni. Vsichni co se snazi byt bio, eko, si pak prehodi pres kocar plenu a zakolickujou. To je prast jako uhod

makronka222
27. led 2019

@makronka222 btw za stejny penize koupis Mima xari skoro novy🙂))) v top stavu

liliannn
autor
28. led 2019

Jj koukala jsem na podobné ale nikde není tato barevná kombinace 🙄

journals
28. led 2019

@liliannn Z Ali bych kočárek určitě nekupovala, to radši starší, ale kvalitní. Stát se může kdo ví co, je vyroben z bůhví čeho... byla bych opatrná. Hlavně jestli plánuješ koupit trojkombinaci a je v tom i autosedačka, tak toho bych se vyloženě bála.
A jakýsi článek o korýtkovém sezení bych moc vážně nebrala 😉

elis_elis
28. led 2019

Take bych z ali kocarek nekupovala... nic pro mimco bych tam nekupovala. Kocarek je dobre si osahat.. mela jsem predstavu jaky chci a po navsteve obchodu s kocarky mam upne jiny, ten ktery se mi vubec nelibil... a ted jsme s nim maximalne spokojena

Sem začni psát odpověď...

Odešli