Mám nosítko dobře?

ahojcau
27. bře 2018

Ahoj dítku to asi nevadí..chrní...ale prosím poraďte jestli to mám dobře nebo uplně špatně :D

zdenkaell
27. bře 2018

Mě to nejde rozkliknout. Aby byla fotka vetsi. ale řekla bych že kolinka by to chtělo vys.

treasurka
27. bře 2018

Zadeček níž, aby byly nožky do W

olga_
27. bře 2018

Podle těch fotek z boku kolínka určitě výš. Měla by být obě ve stejné výšce, podsazený zadeček, tvořit písmeno M 😉. Pak se zlepší i záda.

olga_
27. bře 2018

@treasurka M , ale rozumíme si 😉.

ahojcau
autor
27. bře 2018

A jak mam ty nozky dat vys ?

olga_
27. bře 2018

@ahojcau Co to je za nosítko? Musí to být v návodu. Někde bude potřeba něco utáhnout. Já jsem teda spíš šátková, tam mně to dotahování a dolaďování na dítě přijde jednodušší...

ahojcau
autor
27. bře 2018

@olga_ Tula FTG ...to ja zas satek zkousela a ten mi nevyhovuje 🙂

olga_
27. bře 2018

@ahojcau Musíš mrknout prostě do návodu, jestli je tam na to nějaká přezka, nebo patentky... Případně projeď skupinky, je tu nějaká k ergonomickému nošení, tam třeba bude někdo, kdo toto nosítko přímo má a zareaguje lépe než tady ve fóru.

ahojcau
autor
27. bře 2018

To ja vim kde jsou jake prezky a utahovani..utahovani na bederaku..utahovani na ramenou a utahovani jakoze v podpazdi ale jak udelat to aby ditko.melo nozicky ven netusim 😃 🙂

bayt
27. bře 2018

@ahojcau musí tam být nějaké utažení té látky, co má pod zadečkem...má to moc stažené

ahojcau
autor
27. bře 2018

No pod zadeckem je akorat nastaveni sirky na patentky a to si myslim ze mam spravnou sirku 🙂 snaziLa jsem se i rukama nozicky jakoze vysoupnout nahoru a podsadit zadecek ale nevim nevim

lida9
27. bře 2018

zkuste si s nositkem zajit do prodejny, kde jste kupovala, ci do nejake jine blizke prodejny s nositky/satky... poradi a nasteluji mimco, pokud vy sama neumite nebo nemate nejakou znamou, ktera vam poradi a ukaze... nejhorsi je nosit mimco blbe, to pak neprospiva ani vam ani mimcu... kdyz nevite co hledat, podle fotek se to nenaucite, rady jsou naprd, je potreba ,,zazit,, si ten pocit, kdyz je mimco spravne usazene a nastelovane, nekrouti se apod...🙂 me pomahala kamaradka co odnosila uz 2 prcky v satku a i tak u me byla asi 3x nez jsem to zvladla ja sama na 100%, ale to byl satek🙂 drzim palce

cheetah_
27. bře 2018

Zkušenosti z Manducy: trochu povolit popruhy tak, aby kapsa na dítě klesla níž - ten zadek to toho pak zapadne a kolínka se zvednou. (Tipla bych povolit přezky dole - někde u Tvých loktů, vzadu - to dovolí zadku se víc vyboulit dozadu a dolů.) Pokud se prcek celkově odkloní od mámy, tak přitáhnout "něco nahoře" tak, aby měl hlavičku zas hezky přitulenou. Nejlíp nahodit dítě a hrát si s přezkama, ono si to sedne 🙂

pavca1982
27. bře 2018

Toho prcka tam prostě víc podsadit a pak to bude dobrý.

pavca1982
27. bře 2018

Jo a ty přesky co jsou na povolení ramen trochu povolit.

nonnni
28. bře 2018

Mas prilis nizko bederak, nikdy se ti nepodari dite takhle spravne podsadit. Bederak nema byt vubec videt, detsky zadecek "visi" pres nej. Tim docilis spravneho zakulaceni zad ditete. A nevim, zda vidim dobre, ale na fotkach se zda, ze dite ma overalek, coz je nevhodny odev do nositka/satku. Kdyz uz, tak o nekolik cisel vetsi, aby neomezoval pozizi nohou.