• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manduca. Jaké má klady a zápory?

27. října 2016 
Ahoj, nechystate se nekdo prodat piskovou, bezovou Manducu?
17. dub 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mam :slight_smile:
25. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, neprodává někdo z vás pláštěnku na manducu- jen na dítě? :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neprodává tu někdo Manducu červené barvy do 1500,- v Praze??
30. kvě 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je rodil mezi manducou a manducou new style velky??diky
12. lis 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “bazar, prosím.”
6. led 2015 ve 14:01 • maximka33
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej nepatří do diskuse”
12. únor 2015 v 07:06 • bobic
Za takovou cenu bych se vážně obávala, že půjde o čínský padělek ;) Čemuž by dost nasvědčovaly ty čínské popisky. Nebrat. http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=125
12. únor 2015 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Od kdy jste používali manducu k nošení miminka na zádech? Mysliv v kolika mesicich i v kolika kilo, mam tezsi holku 4mesicni, ma pres 7kilo.dik
14. únor 2015 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Doporučuje se přibližně od 10 měsíců věku dítěte. Proč to nevim. (viz stranky manduca.cz)
14. únor 2015 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@achjonetusim pokud ji mas, nepouzivalas ji drive? Kamaradka uz od pul roku. Me boli zada jak je vepredu
14. únor 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Mám, nosila jsem na zádech cca od toho 10.měsíce jenže prvátko bylo lehký jako pírko, mělo v roce 8 kg. Teď nosim dvouměsíční druhátko co má už nad 6 kg tak se děsim do kdy to záda vydržej :confounded:
14. únor 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Nosila jsem zhruba od 1/2 roku na zádech a od cca 8 kg. Od jisté váhy nošení vepředu na delší dobu mi moc nejde. Na zádech OK.
14. únor 2015 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mooncaa tak prima, trochu se bojim nasazování s ní, ale aspon nebudu muset zacvakavat tu prezku u lopatek, to mi moc nejde. Nebojovaly jste s tim? taky se tesim na teplo, pac nemam vak k noseni. No stejne to chci uzivat spis na vylety do ee terenu co nezvladne inglesina. A ta zvladne skoro vsechno stejnak:slight_smile:
15. únor 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Můžu se zeptat, byla jsi schopná s tim 6měsíčním manipulovat do polohy na zádech sama? Už si nevybavuju od kdy jsem nasazovala děcko dozadu sama před zrcadlem pak i "poslepu", teď mám z toho vítr :sweat_smile:
15. únor 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim jestli to tu nekdo psal, necetla jsem celou diskuzi. Ale me manduca nevyhovovala v tom, ze maly byl zvedavy a stale vyvracel hlavu, aby se mohl divat dopredu. A mival otlaceny krcek. Prodala jsem ji.
15. únor 2015 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anaj.pet No jo, to je nevýhoda všech ergonosítek a šátků v prvních měsících při nošení na břiše. A zkoušelas pozdějc nosit na zádech?
15. únor 2015 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@achjonetusim (peknej nick) :slight_smile: ne,ne prodala jsem ji a pouzivala satek a noseni na boku.
15. únor 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@achjonetusim Do dnes jsem ráda, když mi malou na záda někdo dá. Sama to zvládnu, dala jsem jí jakoby na bok a pak opatrně dávala ruce do těch popruhů a posunula na záda. Ale shrnu si svoje oblečení a ten strach, abych nevyklopila dítě na zem... Nosím prakticky každý den, malá mi špatně spí, potřebuje mojí bezprostřední přítomnost.
15. únor 2015 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Muzu se zeptat, jak ted v zime oblekate miminka do Manducy? Ja mu davam jen dve vrstvy, bavlneny overalek a pak jeste jeden silnejsi, ani uz nedavam ten dalsi povlak (ma se pouzivat proti vetru, desti a ve velke zime) a jdeme treba jen na hodinku ven a malej je zpocenej. Ale nechci mu davat min obleceni, kdyby mel jenom jednu vrstvu, tak urcite nastydne. Dekuju za vase rady a zkusenosti!!
26. únor 2015 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud mas nosici bundu, ze mas mimco pod svou bundou tak davam malemu jen body dlouhy rukav, puncosky, ponozky a na hlavu cepicku, jde mu teplo od tebe. Nikdy mu nebyla zima
26. únor 2015 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_anna má na sobě dvoje punčošky (z toho jedny termo až do -20 st.),dále vlněné bačkurky a ve finále ji zakreju kapsou na nošení.:slight_smile:
26. únor 2015 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paracka - ja nosim porad tehotenskou bundu, tu pres tu manducu v pohode zapnu. Zkusim to jak ty pises, je mi ho lito, kdyz se vzdycky vratime domu a on je chudak uplne splavenej. Dekuju!!
26. únor 2015 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A doma kdyz ma nosici tak jen bodycko a ponozky :wink:
26. únor 2015 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
manducu máme, malá byla hrozně ráda nošená. Ale ted jsme nejak chvilku moc nenosily (nemám zimní nosící bundu, atd...) a už mi tam nechce být. Vyvrací se a hrozně se šije. A na zádech taky ne. Takže nevím. Asi pujde manduca do sklepa a časem prodat.
26. únor 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, též mám Manducu, je dobrá, ale mám moc těžké děti a moc bolavá záda, takže kdyby měl někdo zájem - prodávám v hnědé barvě (koupenou již starší...) :slight_smile:
4. bře 2015 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paracka dekuju za radu!
4. bře 2015 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2015 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makosova Dobře, tak pokud máš zájem, můžeme se dohodnout přes mail... Je v originálním balení i s příručkou, jak nosit.
8. bře 2015 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek