Máte zkušenosti s tímto nosítkem?

anny87
17. dub 2019

Ahoyky. Premyslim nad koupi tohoto nositka. Mate nejaka zkusenosti. Je toto nositko na bezne noseni. Mala na 6 tydnu. https://www.detskezbozi.com/detske-nositko-hauc...

uzivatelkapetra
17. dub 2019

Nebrat, není to pro dítě ergonomické. Nekoujej se na nic, kde se dá dát dítě čelem od tebe

terka555
17. dub 2019

@anny87 toto nositko urcite ne, neni ergonomicke, ma pevna zada a malo latky mezi nozickama🙂pokud mas moznost koukni na fb do skupinky nosime deti🙂zkus jeste pro takovyho prcka zvazit satek, byl by lepsi a prijemnejsi, ale uz jsou i nositka pro takhle maly mimca, tam tam ti urco poradi🙂

leilinka1234
17. dub 2019

Je skvělé, že se tu ptáte na názor 🙂 pokud chcete nosit ergonomicky a pohodlně pro vás oba, je potřeba si trošku připlatit. Nicméně, dá se sehnat super bazarový kousek, který zas tak draho nevyjde 🙂 mám šátek i nosítko a teď jsem přišla na kouzlo nosítka fidella fly tai 🙂 takový super pohodlný kompromis mezi nosítkem a šátkem 🙂 pro miminko doporučuju 🙂

pavca1982
Autor odpověď smazal
Zobraz
anny87
autor
17. dub 2019

Ja si prave nemuzu dovolit drahe nositko. I toto by bylo s bazarku, ze hezky peniz. Dekuji za nazory. ;)

uzivatelkapetra
17. dub 2019

@anny87 kolik můžeš dát? Levně bývá na bazarech caboo. Je vhodné od narození a vydrží cca do půl roku

pavca1982
17. dub 2019

Škoda teď jsem prodala za 1000 Caboo což je takový kompromis
@anny87

bayt
17. dub 2019

@anny87 Já jsem měla Storcha od narození, výhodně jsem ho pak prodala, prakticky jsem tím pádem za něj nic nezaplatila 🙂

terka555
17. dub 2019

@anny87 kdyz kouknes treba prave do te skupinky na fb, tak spousta maminek tam prodava nositka za super cenu😊

ange_de_la_morte
17. dub 2019

tyjo to se fakt prodává visítko za takové prachy ? já dostala podobné a vyhodila jsem do popelnice, za ty peníze se dá sehnat ergonomické z druhé ruky .... mrkni na ten FB nebo i tady je skupina Nošení dětí - dá se sehnat i docela levně nebo pokud se nebojíš vázání šátků tak šátek koupíš taky celkem slušně a máš jistotu že bude ,,ergonomický,, . Nošení je úžasná věc, ale musí být ergonomické - raději ušetřit na něčem jiném

vironeka
17. dub 2019

@leilinka1234 krista boha, konečně jsem na něj zapomněla, a teď toto, to ho zase budu nutně potřebovat. Měla ho známá na srazu a nadchlo mně .

plus pro autorku @anny87 přidávám svoji klasickou radu, kterou píšu vždy, ideálně si najdi v okolí, třeba přes FB nějakou nosicí skupinu a zajdi na sraz, já chodila ve dvou městech a nepotkala jsem maminku, která by mi řekla ne, nepůjčím ti to vyzkoušet. Některé třeba se účastní zkušebních akcí a přinesou v zájmu vědy fakt klenoty, pomůžou nasadit/ uvázat, dají svoje zkušenosti. Nosítek a šátků je takový množství, že nejlepší máš si to zkusit na vlastní kůži - doslova - hlavně na léto 🙂
Jen bych teda ještě doporučila zkoušet v takový cenový relaci, kterou si pak můžeš dovolit koupit 😃 Já si jednou takhle srazu na sebe flákla Solnce za asi dvacku a pak po něm hrozně dlouho marně plakala. 😃 /měla jsem tehdy šátek Babydoo od kámošky za asi šest set/ - ono v tomhle odvětví ta vyšší cena skutečně znamená rozdíl, to není jak u spousty kočárků, že si koupíš designovku typu Stokke za celý jmění a pak při sebemenší nerovnosti hrkáš na celý kolo a maminka vedle tebe s nejlevnějším babyluxem jede hladce vysmátá jak lečo při pohledu na tebe 😃

konidana
17. dub 2019

@vironeka vyšší cena znamená rozdíl, ale ještě že aspoň šátky jsou všechny OK (ergonomické) Měla jsem bavlněný tkaný šátek do 1000Kč a byl super. Využit na 1000% (3 roky na nošení, jako deka, houpačka i lano na šplh😉. Je fakt, že dražší jsem nezkoušela, ale podle mne šátek jako šátek. Má jen samé výhody.... 🙂
@anny87

6miska4
17. dub 2019

Tohle visítko určitě nekupujte. Přidejte se na FB do skupiny Nosíme děti, hodně maminek tam nosítka prodává.

vironeka
17. dub 2019

@konidana jj, šátek je takový multifunkční pomocník 🙂 Holky ve skupině akorát upozorňovaly před některými levnými "obšitými metrážemi" nebo naopak vyloženě elastickými šátky. První že nejsou pružné, takže se hezky nepřizpůsobí tělu a elastické jsou naopak pružné až moc - prověšují se , povolují v úvazu. A pak hraje roli v ceně i materiál a vazba, různé materiály a příměsi mění vlastnosti šátku i nároky na údržbu.

Já měla první BabyDoo za 650,- od kámošky, jak malý šel nad sedm kilo, začala mne bolet záda, pronesl se a začal se vytahovat z úvazu, ale nějak jsem si říkala, že asi normálka, jak poroste. Jak navíc chtěl synek vidět dopředu už, tak uměl i pevný úvaz vyviklat, jednou mi málem vypadl v obchodě, když jsem se skláněla dolů do regálu. :-/

Dokud jsem na srazu právě nezkusila jiný šátek, nenapadlo mne, že to může udělat takovou změnu. Vyměnila jsem teda ten náš za Yaro Dandy Marine, vyšel mne nějak do dvou tisíc i s kroužky /safra kam já je vlastně dala????úplně jsem zapomněla, že je mám někde mít/ / a zase se mi nosilo jako nic, úvazy držely jak mají. 🙂 No a to Solnce, to bylo jak peřinka úplně 😃

Šátek je super právě v tý široký škále využití, jen se naučit úvazy. Ale zase - já měla nosítko, bála jsem se vázat do šátku na záda a až při prodeji z důvodu že je nám už malé jsem zjistila, že ho jen zapínám blbě a je úplně akorát ještě 😃

Co se mi fakt líbilo je právě to Fly Tai od Fidelly, bylo pohodlný jako šátek a rychlý na uvolnění/ úvaz.

vendes
Autor odpověď smazal
Zobraz
leilinka1234
17. dub 2019

@vironeka :D promiň :D já se k němu odhodlávala fakt dlouho... S první dcerou jsem odolala... S druhou už ne 😃 a nelituju teda 🙂 je skvělý.

vironeka
23. dub 2019

@leilinka1234 ježíš za co promiň 😃

*jo už vím. No jo no, holt budu potřebovat Fidellu, nebo Divu, nebo si nechám ušít z našeho šátku, až přestanu chtít vázat dopředu. 😀