• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Náramek Infoband. Nosí ho vaše díte?

2. března 2010 
já už na to koukala dřív a přijde mi to super. A vždycky to jde dítku připnout někam k pásku, nebo jinam, když to nesnese na ruce. Stát se může všelicos. A spolehnout se, že vás dítě ve stresu nepopíše, jako maminka má žluté vlásky a táta hnědé a bydlíme v domečku s pejskem :grinning: Já měla problém si ve 3 letech zapamatovat i číslo věšáku ve školce. Bylo to 24 a já si furt pletla 24 se 42.
14. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napada ma len 1 vec ked dieta este malo rozprava resp. vobec napadne dospelému co ho najde kuknut na ten naramok? Lebo nie vsetci to poznaju... :confused: :sweat_smile:
14. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kde jste to teda koupily? dejte tip, objednam to sobe a kamaradce taky :wink:

malej zacina litat tak proc ne... :grinning:
14. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska já ho mám odtud: http://www.infoband.cz/
třeba se dají sehnat i jinde,ale přišel mi během týdne :wink:
14. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee to je vyber, dekuji, jeste se chci zeptat, davas to jen kdyz nekam jdete nebo to ma na ruce porad? a jak snadno se to zapina/odepina...diky
14. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
po pravdě,malá ho měla na ruce asi jen 2x,ale to je moje blbost,že na to vždycky zapomenu :grinning:
nandavat i sundavat jde celkem snadno,ale neboj prcek si to sám nesundá :wink:
14. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela se mi nápad líbí, ne že bych chtěla ztrácet malou třeba na hřišti, ale babičce odešla minulý týden v ZOO k jinému výběhu než vyndala z tašky pití... hledala jí jak šílená :wink:
14. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
co by bylo,kdyby se mi starší prcek ztratil,jsem řešila docela nedávno..mám docela strach,že až jednou budu nastupovat s kočárem do tramvaje,tak nějaký "méně inteligentní" tramvaják zavře dveře dřív než naložím i staršího a ujede (nebo naopak-odjede starší dítě a já nestihnu nastoupit a budu stát s kočárkme na nástupišti )takže jsme to s manželem vyřešili tak,že jsme si na PC vytiskli kartičky ve velikosto vizitky (informace o jménu, věku a telef. číslech kam volat) a nechali je v copycentru zalaminovat,takže z ní máme zalaminovanou vizitku,která je na šnůrce a nosí to prcek na krku když jsme někde,kde by se něco takovýho mohlo stát..
14. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bledulka, tak zrovna vcera som videla ako mamicka chcela nastupit do elektricky, stala vpredu, porposila vodica a on vysiel, vylozil je starie dietatko, mozno 3 rocne a potom pomohol s kocikom. a ja som cumela a dumala, ci to je jej znamy, alebo to takto ma vyzerat bezne......takze skus rovno vodica ziadat o pomoc a ujst ti nestihne, oni by to mali robit, ved potrebuju telocvik pri celodennom sedeni..... :wink:
ten infoband sa mi paci, nieco na moje paranoje, to si asi objednam pre istotu..
14. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a este, clovek moze byt akokolvek opatrny, ale stane sa vselico, moj brat sa stratil v Zoo, nasli sme ho v pavilone opic, mama uz bola na prasky a to nas strazila ako oko v hlave cele roky, aj to je slaby vyraz....
14. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě super, proč ne? ne vždy a všude, ale na akcích, kde je plno lidí, na dovolené.....v neznámém prostředí..

Studna,únos, vydírání, zahraničí bez roamingu - to opravdu není o tom, že se dítě zakouká v hračkářství, já zvednu zvonící mobil a ....

Vloni na Vánoce jsme 3 dospělí lidi ztratili tříletou holčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Montovali jsme baterky do fotáku, ona byla u vytržení, koukala všude kolem jen ne na nás a už to bylo. naštěstí tam byl jeden inteligentní měšťák, když ji plačící našel na druhé straně náměstí, vzal ji na ramena a tak jsme ji našli. Ten pocit, ta půlhodina hrůzy, nikomu to nepřeju. Tam by se infoband hodil.
14. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte
My sme synovi hned kupili viac kusov. Na jednom ma moje tel.cislo a na druhom manzelove. Da sa tam napisat aj nejaka informacia. Nas syncek ma diabetes,takze keby sa nahodou stratil,tak ta osoba,ktora ho najde bude vediet nase tel.cislo aj aj info o jeho zdravotnom stave. Dufam len,ze k takemu nieco nikdy nedojde,ale cert nikdy nespi.
14. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, kde sa to da kupit na SK? hodte mi sem prosim nejaky link. dakujem
14. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jedine cez infoband.cz, maju tam info ze pre SK zakaznikov otvorili slovensky ucet a plati sa v EUR
14. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se znovu koukla na stránky www.infoband.cz, a je tam nahoře slovenská vlaječka a když na to klikneš, tak ti vše vyjede ve slovenštině :astonished:
15. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na prvej str. su praktickejsie ze su tam aj tiez hodinky na UV ziarenie, ale objednam si z tej druhej stranky, lebo to vyzraznejsie hned vidiet ze ide o udaje a nielen nejaké detské hodinky, takze dospely si to skor vsimne. :wink:

http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?manufacturers_id=30&products_id=1020&nipAsid=d0bffc2a4a4a7db019665246e9094ccc

http://www.infoband.cz/?sLang=sk
15. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme ich tiez objednali z tej stranky infoband a nebol ziaden problem. A aj predavajuci je velmi mily,aspon na mna tak posobil. Objednala som si tovar a on mi napisal sam,ze budu mat aj novinky,na ktore ma upozornil on mailom a stornoval predchadzajucu objednavku.
15. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla jsem infoband na Facebooku a mají tam teď akci 10% slevu! Asi si něco ještě doobjednám :slight_smile: Je fakt, předvánoční šílenství v obchodech se blíží a nám nemá kdo hlídat :unamused:
20. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď mne napadlo, že možná podaruju kamarádky s dětmi, stejně hraček má každý plno a proč nekoupit něco užitečného :grinning:
20. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. pro 2009 ve 21:38 • baboobchod
Baby radsej si tie deturence pekne same strazte,ja by som maleho nespustila z oci ani na sekundu...a po tomto uz vobec nie:Svokra robi v nemocnici,kde osetrovala pacientku..a tak sa nejak zarozpravali,ved poznate baby..az prisla tema vnucata...Ta pani zacala rozpravat,co sa stalo jej znamej..ze boli v tescu v Ba rodicia s 2rocnym dievcatkom,chodila popri nich az sa zrazu stratila.Tak hladali,hladali po celom tescu a malej nikde.Po nejakom case dali zablokovat dvere v tescu a malu hladali aj policajti...a nasli...na panskom wc-ostrihanu a prezlecenu....Az po mne zima presla,ked mi to doma povedala.
2. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek