Nošení miminka v šátku. Poradíte, prosím?

martinatd
24. kvě 2021

Ahojte, má tady někdo zkušenosti se šátkem? Nedaří se mi malého 2M ezky uvazat , že začátku nebyl.problem ale ted nevím proč je malý porad vykriveny v zádech, uvaz je pevný nevím kde můžu dělat chybu. Nohy má.do M kolena taky vysoko a stejne i když si ho upravím je vykriveny. Přečetla jsem toho spoustu ale nikde nic co by mohlo pomoct. Děkuji rady

makovice88
24. kvě 2021

@martinatd A co najit nekoho, kdo ti uvaz zkontroluje? U nas ve meste je prodejna a pujcovna satku a nositek. Staci tam prijit a pani na to jukne, poradi. Neni u vas neco podobneho? Popripade poptat na FB v mistni skupine.

michaela666
24. kvě 2021

@martinatd Na fb je skupina Nosíme děti. Zkus se s malým vyfotit, holky ti určitě poradí co je potřeba udělat jinak. ☺️

janina228
24. kvě 2021

@martinatd nebo je ještě varianta šátkové nosítko.. mě přišlo super..

monib66
24. kvě 2021

Odkud jsi? Nejlepší je najít si nosiči skupinu a určitě by holky pomohli s prvním navázáním 😉

martinatd
autor
24. kvě 2021

@makovice88 to me nenapadlo teda super děkuji jakmile se dostanu do Česka zkusím si nějakou prodejnu vyhledat 😊

cherie24
24. kvě 2021

@martinatd já jsem si to taky nechávala zkontrolovat od paní, co vede místní nosící skupinu. Dokonce jsem byla u ní doma a ona mi ukazovala a učila mě další úvazy. Poradila a upravila menší chybky, na fb je toho taky kupa a dost často tam ženy posílají fotku a ptají se, kde je chyba něho jestli mají správně navázáno 🙂

makovice88
24. kvě 2021

@martinatd To zkus. Pres fb to jde taky, ale podle me nazivo je to lepsi ☺️

shlavacova
11. srp 2021

@martinatd zkus navstivit https://facebook.com/events/s/kouzlo-noseni-fes...

Muzes vse vyzkouset, naučit se, poradit se 🙂