Nosítko Cybex First Go. Máte zkušenost?

lichtakova
10. lis 2011

Máte tu někdo zkušenost s tímto nosítkem? Podle toho, co jsem viděla na jejich stránkách, vypadá, že by mohlo být i ergonomické, líbí se mi nošení malých miminek v lehu...díky za odpovědi 🙂

lichtakova
autor
11. lis 2011

tak je tu nějak pusto prázdno...☹

ciernavila
11. lis 2011

Ja mam Manducu, ale Cybex moc ergonomicky nevyzera pretoze dieta na spravny rozvoj kycli ma mat nozicky v M polohe, cize zadocek nizsie ako kolienka a ma byt otocene smerom k nosiacej osobe. Na obrazkoch Cybexu maju deti kolienka nizsie spustene, aj pri polohe kde je dieta otocene dopredu mu nozicky vysia, nema ich tak podsadene, takze je to zataz na pater. Vyzera pekne ale volila by som radsej Ergo, Manducu, Liliputi ci ine ergonomicke nositko. Aj cena je zhruba rovnaka.

ciernavila
11. lis 2011

Ale na to nosenie v lahu to je celkom vyhoda, ja som maleho davala do Manducy az 4 mesacneho, take malinke je najlepsie v satke...len tu mi dako neslo poriadne uviazat ☹

lichtakova
autor
11. lis 2011

@ciernavila já jsem taky nejdřív koukala na manducu a ergo, pak jsem na jejich ofic.stránkách viděla fotky a tam právě měla děti zadek níž než kolena...ne u nošení čelem dopředu, tam jim visí jako u baybjorn...ale díky🙂

meleri
14. lis 2011

@lichtakova z toho musi asi dost bolet zada. prijde mi ze to stoji moc penez. asi bych zkusila Manducu nebo satek. ja osobne mam lepsi zkusenosti s manducou. mozna neni tak hezka ale fakt je v ni diteti dobre a neboli z ni zada.

lichtakova
autor
14. lis 2011

@meleri já jsem taky nejdřív uvažovala o manduce, pak jsem viděla tohle a celkem se mi líbilo, jinak to vychází levneji než manduca...

meleri
14. lis 2011

@lichtakova ahoj ja nevim zalezi na co to chces. jestli jenom jako doplnek ke kocarku nebo chces nosit i vic treba na vylety do lesa nebo tak...na delsi noseni to totiz moc nevypada. ale nevim precejen jak tady psali nejlepsi jsou ta nositka co jsou uzpusobene tak ze ma dite nozicky siroce rozkrocene a zadek niz nez kolinka. proste ty male deti to tak potrebuji mit...preju hodne stesti at vyberes. a jeste me napadlo, co si nejake nositko pujcit? ty hodne drahe se daji sehnat z druhe ruky uplne zanovni za nizsi cenu. mrkni na www.nosenideti.cz byvaji tam fajn inzeraty. ja se tak zbavila satky s kterou mi to neslo ....🙂

zzuzinda
15. lis 2011

Ahoj, já mám Cybex i go. Tam je i při poloze miminka v leže přes obě ramena. Už se asi nevyrábí, ale jde sehnat na inzerát. Jsme s ním spokojení. Kamarádka má myslím to first go, nosí v něm holčičku až svisle, v leže jí nenosili. Přišlo mi, že ty kolínka má hodně od sebe a zadeček podsazený. Prý to nikde nedře ani netlačí. TA poloha vleže není úplně ideální pro nosiče, ale Bára mi v nosítku parádně spinkala. Teď si chci ušít kapsu přes nosítko, abych jí mohla nosit i v zimě. KDyž vedu staršího do školky, je tohle super. Nemusím jezdit s kočárkem.

pavuciatko
13. bře 2013

@lichtakova ahoj, chcem sa opýtať, či si nakoniec kúpila ten cybex first go a ak, tak aká bola spokojnosť? práve nad ním uvažujem. lebo manduca je nehorázne drahá aj z bazáru.

lichtakova
autor
13. bře 2013

@pavuciatko ahoj; nakonec ne, koupila jsem manducu asi za 1800,- na mimibazaru, byla jsem s ní spokojená.