• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblečky od Vietnamců a jiných laciných obchodů

2. prosince 2009 
Prdem obvykle konci vsechno... :grinning:
14. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ale ty následky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, po kalhoty vlk na řiti :grinning:
14. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už se tu bavíme o těch značkách, tak jsem zapátrala v hooooooooodně velké minulosti a tady aspoň vidíte jací jste všichni žabaři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3951669
kam se na to hrabe nějaký německo nebo anglie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim esti nekdo zna,ale ja miluju danskou a svedskou modu ..hodne krasne a originalni kousky ma claire

http://claire.dk/
14. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze muj, oni z te holcicky delaji vesak na hadry :grinning: ... Nebo ma ty dziny pro pripad, ze by se ztratila a nemela na jidlo? To proda dzinecky a ma na dlouho vystarano :grinning:. Trochu jako v Indii, kde zensky chodi ovencene zlatem pro pripad, ze by je manzel znicehonic vykopnul z baraku. :grinning:
Nekteri lidi jsou fakt prasteni :slight_smile:.
14. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale všimla sis (kromě té vydražené) i té původní ceny? :fearful: to je vážně mazec... :sweat_smile: TAKHLE se aspoň vydělává :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj regina a jeji nolita ja tohle nechapu kdyz uz luxus tak v origo obchode ..ona kolikrat ma napsane PC 2000tisice a uz je tam treba 2500proc????
14. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerikam ze bych to nikdy nekoupila..mozna mit miliony a neresit koruny vubec bych asi kaslala na to jestli to stoji tolik nebo ne myslim ,ze bych vzala co by se mi libilo,ale ted v tento moment ikdybych dostala nejake penizky radsi je ulozim nez tohle..nechapu jak ta jeji holcicka to ma v tak super stavu to v tom jen dela fotky???moje mala ma na vsem neco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hela já jednou našla kombinézu na půl roku od Diora za 6tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teda obcas cumim za kolik s eneco vydrazi pani tam na chatu psala,ze nextacka ruzova zimni kombinezka na mimi s nejakym zajicem ci co to bylo stala loni 600kc a nekdo ji drazil za 1900kc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
apo... asi někdo neví co s penězi..
jednou tam třeba od ní někdo koupil celkem obyčejnej dětskej pásek s hlavou kočky za 2.000!!!!!! obyčejnej pásek...!!!! :confounded:
ale máš recht.. taky mám pocit, že to má jen na focení :wink:
14. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lidi jsou fakt paka :grinning:
14. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
soa... a tos nekoupila? ženská seš normální? tos měla koupit celou výbavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co z toho, že nebudeš rok žrat... ale budeš kombinézu za šestku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hodne sledujeme na chatu jak si maminky vzajemne prihazuji je to hnus,ale dela jich to hodne.
14. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
peroli,žrát budu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nakupuju levnou kosmetiku,tak ušetřím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave mam radost koupit neco znackoveho za pakatel me to neuspokojuje jit a vybalit za to plnou cenu prave vubec..jsem asi magor,ale chodima lovim a mam to jako adrenalin a pokazde neco najdu mam stastnou ruku a kdyz si jdu vzit neco draheho tak mam smulu bud je to kazove nebo ja nevim co :grinning: a nechavam deti vesele to trhat spiniti a pak to dam neco na unicef neco do azylaku a co je dobrej stav prodam neco schovavam k mati na pudu pac ona mi ted davala veci po me..viz drevena stolicka na krmeni nyni stoji 1800 a je 30let stara po x detech a dalsi veci nemyslela sem ,ze to vydrzi a svete div se vseckoje v super stavu a ocenila jsem to mati ma barak tak to kreckuje na dalsi a dalsi.. :grinning:
14. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nedavno jsem na mimiaukci videla osklivou metalicky fialovou bundicku Sisley vydrazenou taky kolem 5 tis., kdyz porizovaci cena byla 3000,- Kc :sweat_smile: Ale kdyby ta bunda byla aspon hezka, ale ona nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to říkám furt že někteří lidi jsou praštění vratama od stodoly :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisley má skvělýá make upy,ale ta bunda je mazec :grinning:
14. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když já teda taky jednou vydražila jednu ale opravdu náááádhernou šedou bundo-mikinu od Nextu za 700,- :sweat_smile: ale ona je tak nádherná, že jsem ji tam prostě nechat nemohla... :sweat_smile: :grinning: navíc má uvnitř takovej neuvěřitelně měkoučkej kožíšek a i teď po několika vyprání by opravdu! nikdo nepoznal že už byla nošená před tím..
14. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
14. lis 2009 ve 21:56 • peroli
odsud taky posílají do čech a vyplatí se tam sledovat slevy

http://oldnavy.gap.com/browse/category.do?cid=51380
14. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
peroli,jasně hod mi do ip kontakt
já chci dát příteli naše a sofí fotky :wink:

nechce za to 2000,- nebo tak podobně :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
peroli
na kožíšek ze sekáče na první vyprání hooodně aviváže a za moh´kra vyčesat chlup
14. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezišmarjá Peroli - tak ta aukce je fakt dobrá :grinning: :grinning: mít peníze, že chci koupit holčičce takhle drahý džíny, tak to určitě nekupuju na MMA :grinning: :grinning:

aponchie - psala si, že ti přijde, že prášky z německa líp perou.... hele je to blbý, ale já mám stejnej pocit. :grinning: a aviváž líp a dýl voní.... by mě fakt zajímalo, jak je tohle možný ..... :unamused:
pak člově vypadá jako blb, když říká, že je to německý, tak je to lepší, ale ona je to pravda - bohužel :confounded:
14. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bury... že jo? :sweat_smile: :grinning: jsem si říkala, že kdyby si ta ženská koupila radši letenku, tak by je koupila nový a vyšlo by ji to stejně, ne-li i levněji... ale kdo chce kam, pomozme mu tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teď prodávaj německej ariel - 11 nebo 12 kg za 550,-... to jde, ne? :wink:
14. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
peroli - fakt mě to pobavilo :grinning: já si teda všimla, že častou jsou ty aukce "supervýhodný". já na to nejsem nakupovat přes internet a už vůbec ne na aukcích, ale třeba tomu někdy přijdu na chuť....

ty ceny prášků fakt nevím... :unamused: vůbec netuším, kolik takový věci stojí :grinning: jak jsem psala, nakupuju převážně v německu (podotýkám - nejsem zhýčkaná, ale mám to blíž :grinning: :grinning: ), tak prostě vezmu prášek, vezmu aviváž a jedu, protože to prostě potřebuju... já teda moc vysledovaný nemám, jestli to líp pere, nebo ne. ale mamka je na to expert :wink:, takže prezentuju její zkušenost....
14. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
14. lis 2009 ve 22:45 • peroli
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek