Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

dandelion
19. led 2013
mahafi
19. led 2013

@dandelion krásný 😵 😵 😵

dandelion
19. led 2013

@mahafi akorát mě štve že jsem nefotila víc.. :/

mahafi
19. led 2013

@dandelion to chápu.. já mám nosících fotek taky jen pár.. ☹, bych mohla pak taky něco pohledat 🙂.

dandelion
19. led 2013

@mahafi no jasný.. pohledej 🙂

janistr
19. led 2013

@dandelion Super, taky mě to trošku dojalo 🙂. A ty krátké vlasy máš mnohem lepší, než ty dlouhé. Já s těma svýma už budu muset taky něco konečně udělat 🙂.

dandelion
19. led 2013

@janistr No já už nechci dlohý.. 🙂 Krátký mi vyhovujou, ale najít dobrej střih :/

mvkoty
19. led 2013

@dandelion krásné 🙂 fakt paráda

jannicka85
19. led 2013

Holky prosímvás, asi budu mít blbý dotaz, ale když si koupíte nový šátek perete ho hnedka,než do něho začnete balit dítko? díky 😕

dandelion
19. led 2013

.. Potřebuju nutně novou sedmu :( na bazaru nic.. :/ grrrr... chci nějaký krásný Indio v 7če!!!

janistr
19. led 2013

@dandelion Dobrý střih udělá hodně, pak se krátké skoro nemusí upravovat, jinak je s nima snad víc práce, než s dlouhýma 🙂.

dandelion
19. led 2013

@janistr Já teď vážně spokojená nejsem ale nechce se mi ke kadeřnici :D no ale asi se tomu nevyhnu.. spíš mě napadlo to nechat chvíli dorůst, aby se s tím něco dalo dělat...

cervena_vila
19. led 2013

@jannicka85 Já ho hned vyprala, asi jsem výjimka, peru šátky pořád - vím, že jsou maminky, co je perou nerady - ale já je mám pořád poblinkané, zpocené, polité šťávou, provlhlé čurkama, pokydané mrkvičkou... A mám ráda pocit čerstvě vypraného šátku, ještě v létě, když voněl sluníčkem 😵

cervena_vila
19. led 2013

@dandelion já miluju fotky spících rozmotaných dětí 😵
To je moje Leuška asi v roce a půl.

jannicka85
19. led 2013

@cervena_vila děkuji.. já mám už jeden šátek po kamarádce a to jsem věděla, že ten už byl vypraný když jsem ho dostala a teď si chci koupit nový a tak jsem si nebyla jistá🙂

katyxq
19. led 2013

@jannicka85 Nový js hned vyprala a po uschnutí stočila, aby povolil a změkl a pak ho začala co nejvíc zanášet. Jinak peru, jen ldyž musím, den až dva schne a po vyprání není tak měkký, pár dní trvá, než je zase v super stavu 😉.

cervena_vila
19. led 2013

@jannicka85 Jo, katyxq má pravdu: pokud je šátek na omak tvrďák (ne všechny značky jsou jako nové tuhé, některé jsou hned měkké), jsou různé způsoby, jak je přinutit změknout - stočit z nich obří vánočku, nebo ho zastlat pod prostěradlo a spát na nich, nebo se po nich jen během dne válet na gauči - tělesným teplem povolí - a na noc je smotávat... Nebo projet sušičkou, aby "pustil chlup". Tyhle procedury jsem nikdy dělat nemusela, moje značka je měkká hned. (Néobulle).

jannicka85
19. led 2013

@cervena_vila
@katyxq holky moc děkuji🙂) vyzkouším, zatím jsem ještě neobjednala, ale dost se mi líbí od babymoov šátek Ring.. dlouhý už mám totiž doma a chci teď jen nějaký kratší.

katyxq
19. led 2013

@cervena_vila Zara byla taky měkká hned, ale zanošená je úplně nej 😵. Didymos vlnky jsou trochu tužší, ale taky žádný prkno.

elvis12
19. led 2013

@dandelion krasny fotky!!!
@cervena_vila krasny! Doty se vetsinou pri sundani vzbudi 😒
@jannicka85 ja peru hned... ale susim jen pres noc, rano to mam suchy... potrebovala jsem zanosit skoro novy satek s konopim, tak jsem se po nem ruzne valela, smotavala ho, prala, zehlila a ted ho casto vazu a uz je ok...
Ja mam zase uchylku, ze ty vsechny satky porad zehlim. 😀 mam rada jak ten vyzehleny satek vypada 😅

dandelion
20. led 2013

@elvis12 přemýšlím o Indiu.. v 7če.. kůli DH... Myslíš že by k nám šel ten smaragd? 🙂 jako on je na některých fotkách víc do modra a jinde víc do zelena :D 🙂 tak nevím.. bych si ho potřebovala prohlídnout 🙂

elvis12
20. led 2013

@dandelion ja myslim, ze by sel! videla jsem jen vzorek v brane k detem, ale byl moc hezky!!! aky jsem nad nim uvazovala... ty se 6 DH neuvazes?

elvis12
20. led 2013

@dandelion nabidnul ti nekdo nejakou 7cku?

dandelion
20. led 2013

@elvis12 ne :/

dandelion
20. led 2013

@elvis12 a ne :D

elvis12
20. led 2013

@dandelion jsem zvedava, jestli se 6 uvazu HD ja... obavam se, ze to taky nedam

janistr
20. led 2013

@elvis12
@dandelion A KsK normálně se 6 navážete? Mně to přijde na "materiál" +- stejné.

dandelion
20. led 2013

@janistr jj KsK uvážu se 6tkou ale na DH mi chybí kousíček.. :/

elvis12
20. led 2013

@janistr
@dandelion ja ksk se 6 navazu v pohode, tak to by mi melo dat.

katyxq
20. led 2013

uff, až do dnešního večera jsem netušila, jak moc prasácky se dá uvázat šátek 😒, tohle prozření jsem k životu opravdu nepotřebovala a nechtěla.