Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

janakkk
9. led 2013

@dandelion hm, tak v tom odkazu mě nejvíc zaujala anketní otázka vpravo 😀 😀

ladik1
9. led 2013

Můžu se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost se šátky s kroužky? Přijde mi to jednodušší 🙂 S prvním dítkem jsem zkoušela pevný Storchenwiege, ale asi jsem měla moc dlouhý... nebo jsem prostě střevo 😀 Nešlo mi to, ale druhý dítko určitě nosit chci!

dandelion
9. led 2013

@ladik1 tam je nevýhoda že se váha moc nerozloží.
@janakkk nojo :D :D :D

Jinak Gold nebude :( za 3200,- ať si ho paní nechá.. bohužel a mě je smutno moc :(

janakkk
9. led 2013

@dandelion já našla inzerát na didymos iris http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d... , ten se mi hrozně líbí, ale paní píše, že není 3,7, ale jen 3,4 a to už se mi zdá málo.....
jinak nejvíc já toužím po vlnách vody http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d... 🙂

janakkk
9. led 2013

@dandelion škoda, to je fakt moc 😒

dandelion
9. led 2013

@janakkk třeba jednou ho mít budu :D 🙂 třeba v létě.. 🙂 tak já budu číhat dál 🙂 .. vlny jsou nádherný.. mě se děsně líbí smaragdové indio 🙂

janakkk
9. led 2013

@dandelion jojo, podobný odstín 🙂 já bych tolik peněz za šátek teda nedala ani teď ani v létě 😀 😀

dandelion
9. led 2013

@janakkk :D 🙂 to by mě musel někdo zadotovat :D 🙂

janakkk
9. led 2013

@maly_prcek taky mě napadlo střihnout ten můj, ale on se mi špatně nosí, je takovej hrubej a špatně se mi to už s tou váhou dotahuje, tak koukám po jiným 🙂 máš tipy, na "tluťocha", co se dobře váže? 🙂 a nebo...zvažuju nosítko, dneska jsem v Bráně zkusila Manducu a je fakt moc pohodný....a bylo by po problému s délkou šátku

janistr
9. led 2013

@ladik1 RS (šátky s kroužkem) jsou podle mě praktické na doma na kratší nošení, takže záleží na tom, na co ho chceš a co od něj čekáš 🙂.

dandelion
9. led 2013

@aknapets pojď k nám :P :D

aknapets
9. led 2013

@dandelion Tak jo, jsem tady! 🙂

elvis12
9. led 2013

@mochenkaa tak dik! asi ho budu muset koupit 😀 Hledam totiz zluty satek! Puvodne jsem myslela, ze koupit zaru sun, ale toto!!! Se z toho pos... 😀

elvis12
9. led 2013

@dandelion smaragdove indio je pecka! Videla jsem "kus" ve vzorniku a aaaachhhh 🙂

dandelion
9. led 2013

@elvis12 Mě se teda víc líbí to žluté Indio než Sun 🙂) že bych uvažovala o smaragdu?

elvis12
9. led 2013

@dandelion fakt? no tak ze bych zacala uvazovat o indiu? 😎

dandelion
9. led 2013

@elvis12 neuvažuj.. jednej :D 🙂

dandelion
9. led 2013

@elvis12 já chci toho GR, ale 3 litry prostě nedám :/

elvis12
9. led 2013

@dandelion no to se lehce rekne 😀

dandelion
9. led 2013

@elvis12 to mi povídej :D 🙂

mahafi
9. led 2013

Jejda, vy toho nakecáte 😀. Jsem tu měla odpoledne ségru, tak to dočítat najednou je hustý 😀. A taky jsem pilovala úvazy, na záda se chystám nahazovat zítra 🙂. Ten úvaz na bok jsem dělala s lexi twistem (jak sem dávala odkaz katka) a nekinklá se, šátek si nemusím motat dvacetkrát kolem pasu 😀, ale mám dojem, že by mi tím asi odešla má záda ☹, ale jako doplněk a pro změnu je to fajn 🙂.

dandelion
9. led 2013

@mahafi jj je to jen taková rychlovka.. když dítě kňučí a já musím dovařit kaši :D 🙂 dneska jsem nahodila 4x.. zítra budem pilovat zase... jediný co, tak se mi špatně zakládá spodní lem Štěpče pod prdelku.. Budu muset zkusit hammock... já jsem tupá a lexi twist neumím :D

dandelion
9. led 2013

Jo a víte co mě štve!!! Že jsem dřív nevázala houpačku!!!! máme jí navázanou na konferenčáku a malá je v ní strašně spokojená 🙂 aspoň máme využití pro pastelku :D 🙂

dandelion
9. led 2013

@cervena_vila ty k nám taky 🙂) ;)

cervena_vila
9. led 2013

@dandelion Díky!
Neobulle je moje značka, takže jsi mi s tím Malým Princem udělala těžkou hlavu 😅
A propos - jaká houpačka?

dandelion
9. led 2013

@cervena_vila ale houpačka ze šátku 🙂 jen prověšenej šátek.. to určo znáš 🙂 no jo.. myslíš že ti Mayu nezávidím? 🙂 To jsou nádherný barvičky 🙂

cervena_vila
9. led 2013

@dandelion Já bych nevěděla, kam houpačku pověsit. Děsně jsem chtěla hacku, ale už mám druhé dítě a hacku ještě ne 😀
Ta Maya je taková pavučinka. Věděla jsem, že jejich bio šátky jsou tenké, ale nejsem si jistá, jestli zrovna tahle je bio, ale je fakt tenoučká. Ale oni je umí dělat, takže na batoh se nese moc dobře. Dopředu jsem tím vázala jen klokana. Klokan je úvaz, co se mi vyloženě líbil, ale realita je jiná. Neumím ho pořádně utáhnout a dítko Maya se vrtí, až se úplně vyviklá. Váhu nesou hlavně ramena, takže z toho po delší době pěkně bolí záda. Možná s tlustším šátkem by to bylo jiné, ale s tím zas nemám důvod vázat klokana, radši KsK...

mahafi
9. led 2013

@dandelion podle toho videa od vonzino mi ten lexi twist přišel lehkej, ale třeba to vážu blbě 😀. Hmm, tak houpačku ze šátku by asi slečna ocenila.. ale kam to navázat.. 😀, pod jídelní stůl a mít ze šátku rovnou ubrus.. 😀
Tož hezky diskutujte, ať mám ráno zase co dočítat 😀, dobrou 😀

elvis12
9. led 2013

@dandelion na houpacku uz mesic hledam misto, kam ji uvazat! 😀

katyxq
9. led 2013

@dandelion koukám, že tady se čile váže na záda, joj, budu to muset taky natrénovat, Šárka je už moc dlouhá a zavazí mi ve výhledu 😀.