Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

dandelion
11. led 2013

@mvkoty vázala jsem batoh... předevčírem při náhozu přes rameno se skříženýma rukama jí pak čouhal zadek a to jsem se vždycky snažila tam tu látku vecpat.. 🙂 včera při náhozu přes hlavu no problem.. teď jen vychytat jak vést popruhy.. a chci zkusit dvojitej hammock ;)

dandelion
11. led 2013

@janistr Chtěla, je krásnej, ale už budu číhat jen po Erbě.. 🙂 na léto jak dělanej 🙂

mvkoty
11. led 2013

@dandelion tak batoh se mě nikdo nepovedl pořádně, ale dvojitý hamock je luxus hlavně nebolí záda, váha se krásně rozloží. Mě vyhovoval nejvíce

janistr
11. led 2013

Včera dorazila Scilla a je úžasná 🙂.

dandelion
11. led 2013

@janistr slintám!!! Barva přímo pro vás! 🙂)

dandelion
11. led 2013

Jee na ND budou objednávat Néobulle...

elvis12
12. led 2013

@janistr ovsem tohle je nadhera!!!!!! Moc vam slusi!! 😵

janistr
12. led 2013

@elvis12 Děkuju 🙂.

elvis12
12. led 2013

@janistr jak je to barevne? vinovy s modrou nitkou, nebo to vidim spatne?

janistr
12. led 2013

@elvis12 Jsem to musela jít prozkoumat 🙂. Je to vínová s takovou spíš fialovou. Ale ten šátek je děsně měňavej 🙂.

mvkoty
13. led 2013

A já mám obrovskou radost, Vika před hodinou přišla a hlásá "maminko ci šáju" Nechápala jsem co je šája no a nakonec z toho byl šátek. Vika chtěla do šátku :_D po takové pauze v nošení mi udělala obrovskou radost a tak jsem hned letěla pro šátek a během chvilky jsem jí měla na zádech a vařily jsme spolu večeři 😀 teď baští druhý knedlík s omáčkou a pakpomaže spinkat 🙂

mahafi
13. led 2013

@mvkoty jééé, to je krásný 😵

Jinak jsem si jí včera snažila dát si jí na záda (nahazování už nám jde dobře), ale než jsem na ní uvázala batoh, tak se málem vztekla, že na zádech nebude, takže se zase nosila ve dvojitým kříži 🙂. Asi jsem byla moc nejistá a vycítila to.., asi to budu muset pořádně nacvičit napřed s plyšákem.

mvkoty
13. led 2013

@mahafi zkus dát malé třeba piškotku nebo něco co jí dáváš. Mě se malá soustředila na žužlání piškotu a pak držela v klidu a já mohla navázat

mvkoty
13. led 2013

Takhle jsme dneska vařily večeři 🙂

mvkoty
13. led 2013

Když se na té fotce tak pozoruji tak vypadám jako když jsem byla s Vikou v 5.měsíci to je hnus velebnosti asi bych se sebou měla něco udělat

gabulka10
13. led 2013

Námse osvědčilo vázaní do koléby,ale jen tam maximálně do 4 měsíců,pak už v tom být nechtěla...ale doporučuji 🙂

mvkoty
14. led 2013

pro pobavení z dnešního rána

mahafi
14. led 2013

@mvkoty vidíš 🙂, tak máš zpátky nošenečka 🙂.. asi si pčřečetla, že se ti po nošení stýská 😵

mvkoty
14. led 2013

@mahafi vypadá to tak, potvůrka jedna. A já pomalu rozprodala sbírku a máme už jen letní clematis ☹

mvkoty
14. led 2013

te\´d jen řeším jak to udělám odpoledne až půjdu pro malého do školy. Jestli kočár nebo šátek. A když šátek tak co dát malé na sebe protože nemám nosící bundu ☹ Jak oblékáte prcky v tomhle počasí do šátku?

janakkk
14. led 2013

Holky, tak jsem tak dlouho vybírala šátek, až jsem objednala nosítko. Zítra dorazí Kibi. A šátek nechám viset v inzerci a uvidíme, jestli se prodá.
@mvkoty ale jak vidím tvoje poslední fotky, tak váhám, jestli jsem se s prodejem neunáhlila 😉

dandelion
14. led 2013

@janakkk trochu mě zamrzelo že jsme koupili manducu a ne KiBi 🙂

janakkk
14. led 2013

@dandelion manduca se mi víc líbí designově, kibi nemá žádnej použitelnej vzor 😀 , ale připadá mi praktičtější 🙂

mvkoty
14. led 2013

@janakkk
@dandelion kamarádka má manducu i kibi a kibi poslala do světa protože není tak vystužené jako manduca...ale asi je to věc názoru, já jsem kibi neměla možnost vyzkoušet tak nemůžu soudit.
Ad šátek tak přemýšlím, že si pořídím ještě nějaká s bambusem nebo bavlněný protože ten len co mám je do zimi nic moc ☹ je ho škoda

mvkoty
14. led 2013

A trochu budu tapetovat, odpoledne jsme šly s vikou pro Míšu do školy takto

mahafi
14. led 2013

@janakkk tak pak dej vědět, jak jsi spokojená. Já právě váhám, jestli pořídit kibi (musím ho někde okouknout) nebo bluebear.. pro kibi zatím mluví ta univerzálnost 🙂.
@mvkoty sluší vám to 🙂. takže poučení, předčasně se nevzdávat šátkové výbavy? 😀

janakkk
14. led 2013

@mahafi já vybírala jen z těch, co jsem si mohla vyzkoušet na živo, což vyřadilo bluebear a tulu toddler a z těch, co zbyly mi sedělo Kibi nejlíp, tak doufám, že nebudu litovat @mvkoty 🙂

mvkoty
14. led 2013

@mahafi přesně tak nezbavovat se teď holt budu muset šetřit a hledat nějaký krásný levnější šátek.
Jinak v Praze v bráně k dětem ti kibi půjčí na ozkoušení, ale chtí složit celou cenu jako zálohu.Ještě jsem zapomněla poděkovat za chválu

mahafi
14. led 2013

@janakkk taky bych nešla do žádnýho bez vyzkoušení, třeba se mi líbila manduca, ale madla mi v ní nevydržela ani 5 minut, to samý v ergu.. jedině vydržela v becu, posloužilo, ale je jí už malý (už není od kolínka ke kolínku).
@mvkoty to je vcelku drsný 🙂 (ale chápu, by se jim taky nemuselo vrátit 😀 a asi to bude fungovat tak, že když se ti líbí, že si ho rovnou necháš?) (blue bear půjčuje za menší poplatek, ale je to nosítko, který půjčují na vyzkoušení, takže už leccos pamatuje a šance zcizení je minimální), ale budu muset to kibi vyzkoušet.. chtěla jsem si ho tam zkusit, ale zrovna ho neměli (ač podle webu jedno skladem mít měli).
A levnější šátek, který je fajn na zimu a je mi hodně pohodlný je girasol (já ho sehala na bazaru za 600 😅 )

mvkoty
14. led 2013

@mahafi jojo je to přesně tak když ti bude vyhovovat tak tam jen sjedeš oznámíš že si ho necháš a oni ti vystaví záručák.
No musím se po nějakém šátku kouknout protože nechci tahat tek clamatis protože byl dost drahý a je super na teplé jaro a léto. na Girasol se kouknu. díky za tip