• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
podla mna u poncha kg nerozhoduju :wink:
14. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak sa pridam...:slight_smile: ja som si kocikovanie uzivala prvy mesiac - mala v nom spala aj 4 hodiny,tak som aspon okukla mesto...teraz uz mi to spacirovanie nesedi, tak kocik uz 3 mesiace stoji v kute a snad ho predam - dnes alebo zajtra jedna buduca mamicka ho chce prist pozriet...
ja sa tiez stretam len s pozitivnym vnimanim (vynimkou je moja mama :unamused: fakt, ze aj sused sa vyjadril, ze jeho priatelka bude musiet nieco take zohnat (teda satku alebo manducu :slight_smile: )
jedina nevyhoda je, ze v meste je malo miest, kde mozem v pohode malu zlozit a dat vycikat alebo aspon prebalit...na toto je kocik fajn...teraz chodim na prechadzky s kamoskou, co ma kocik, tak ho v pripade nutnosti vyuzivam :grinning: a este nevyhoda je, ze z nakupov idem ako oslik :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile:
mám dotaz:grinning: rozhoduju se mezi ergem a manducou....jsem prcek...sedí ergo carrier i na menší postavy?(u manduca píšou, že jo, u erga jsem to nenašla).
Děkuju moc :dizzy_face:
14. srp 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evca, ergo má popruhy dosť ďaleko od seba, takže ak máš úzke ramená, tak ti môžu padať, ale neviem, či ich má manduca bližšie... :wink:
14. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mracik dík:slight_smile: stejně asi využiju nějakýho půjčení :wink:
14. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evco, jak moc jsi prcek? Ja mam 161 cm, ale zase jsem tlusta, tak se to vyrovna :slight_smile: S ergem nemam problem.
14. srp 2008 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haluska, 158 :wink: když se pořádně narovnám tak i 159 :grinning: , hubená nejsem,ale tlustá taky ne :sunglasses:
14. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je myslim v pohode, jeslti nejsi extremne hubena.
14. srp 2008 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evca čo je to menšia postava ja mám 162. Neviem ako su popruhy u erga ale na manduci keby som nemala sponu čo mi ich prichytí dokopy tak by mi tiež padali. Bez tej spony to nemôžem mať. :wink:
Inak my sme už v manduci aj kojili a to za jazdy. :dizzy_face: Proste sa mala zobudila vytiahla som cicík a ona šťastne tahala. A bolo jej uplne jedno čo sa deje na okolo. Ked kojím doma tak musím byť sama v izbe lebo každy ju ruší.
A začali sme ju používať aj na uspávanie. Boli sme u svokrovcov a Eliška bola dosť mimo. Nedala sa nijak uspať. Šupla som ju do manduci a išla sa prejsť na záhradu. Prešla som 1x na koniec a spať a už spala :slight_smile:
14. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
haluska, to teda nejsem :grinning: děkuju
alex, děkuju :dizzy_face: koukám, že Eliška je o den mladší než Vašík :dizzy_face:
takže se asi rozhodnu podle vzhledu :grinning:
14. srp 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak bez spony bych ho taky nemohla mit, ale to jsem myslela, ze ani jinak nejde :slight_smile:
14. srp 2008 ve 14:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee evco, jsem si ani nevsimla, ze mas taky Vasika :slight_smile:
14. srp 2008 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Ty taky :grinning: :grinning: kdyby byl holka, tak je Kačka :wink:
14. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2008 v 15:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte, tak prave sa mi pere indio modro biele- je prenaaadherne :dizzy_face: som z neho uplne mimo, som zvedava ako zajtra budeme viazat :grinning:
Rut je super horolezkyna :grinning:
ponco je uplne v pohode aj na baculate babtka, vobec to nerozhoduje :wink:
ja som na dlhsie nosenia v manduce nosila tiepopruhy prekrizene, bolo to ovela pohodlnejsie- teda mne :wink:
14. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka, ja som sa do toho ponča doslova zamilovala, máme rodinu v Nemecku tak ich skúsim poprosiť, či by mi ho neposlali.
Verulka, teším sa, že sa tak tešíš.
14. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
verul, no parada :grinning: , som kukala fotky, ty si normalne profik uz ako zaciatocnik, teda skor si tu prvotnu fazu preskocila a to ponco je fakt super. mas fajn kamosky :wink:
14. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verulka, ja som si najprv myslela, že drobec je v ponče, či v ponči tak, že je tam nejako ako vo vačku uzavretom, ale vlastne na ňom je tá látka len prehodená a vlastne nožičky má len pod tou látkou, tá látka ho prikrýva ako deka, že? Pozerala som Tvoje fotky. Ja som minulú zimu nosila tak, že som mala malú v šatke a na šatke bundu fleesovú zazipsovanú, alebo vetrovku zazipsovanú, aj Ty tam máš malého zazipsovaného. teda to pončo je skoro ako keby som ho mala v tej bunde, len esteticky je to miliónkrát lepšie, alebo má ešte iné výhody ako to moje minuloročné nosenie. nehnevaj sa, že ťa toľko otravujem.
14. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze ak stretnete niekoho v ponci mamabutterfly, je z konika :grinning: dalsi najcastejsi komentar na nosenie u nas je "aky je kludny :slight_smile: "
14. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusko, to bolo pekné.
14. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verulka dakujeme :grinning: ved vy tiez s detskami kade tade chodite :wink:
14. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
duska, tam je len otvor na hlavku, ten sa da na okraji zapnut=zuzit a inak je to len akoby viac latky na bruchu..tak ako si pisala :wink:
potom si dame ponco stretko :grinning:
14. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, pridavam svoju trosku do mlyna - na nosenie som si sila bundu podla navodu z nosenideti.cz, je z obycajnej flisky od cinancov. Ale ma to obmedzenie, da sa nosit len ak mate babo na chrbte (teda teoreticky by sa to dalo obliect aj naopak :unamused: , ale to by bola asi zlozitejsia manipulacia a uz nehovorim o vzhlade :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
Usitie je brutal jednoduche :wink: mam to v albume.
Ozaj a sila som aj kapsu na nosenie, tiez podla navodu z tej stranky (davala tu nedavno link lenka), len som povodny strih zvacsila a dole rozsirila, kedze mam uz rocne dieta... V albume je len na kociku, kedze je zateplena, pocka si na vyuzitie najneskor na jesen...
15. srp 2008 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vennona, si sikulka...ja asi poprosim mamu, nech usije :grinning:
dnes sma sa doma hrali so satkou, skusala som vsetky uvazy- cast na ronovi, cast na starsich :grinning: ti sa rehotali ako kone..inak tato dlzka je lepsia( indio 4,7m)mam vacsiu istotu :wink:
15. srp 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vennona, nadhera :slight_smile:
15. srp 2008 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka, krááásne fotky ste porobili, zas super uviazané :wink:
keď dávaš väčšie, už hovoriace deti do šatky, tak čo hoviria? je to pohodlné? Lebo často býva kritika, ako je tam to chúďa skrčené...
a táto fotka je nárherná http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=1732349#navigator
nemôžeš ju spraviť čiernobielu? vyzerala by ako stará.
15. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, no im sa tam super lubilo, ale vlacit by som to uz nezvladla..nejde len okg ale aj o tom, ze im uz vsade trcali nohy a ruky :grinning:
15. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka ronušik je aký velku chlap. Eliška je o 3 mesiace staršia ale v manduci je stratená :wink:
15. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, no je, ale vsak tak to ma byt- chlap ako hora a baba tak akurat :grinning:
15. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vennona si ty sikovnica :wink:
verul indio je paradne, normalne aj ja by som to modrobiele brala,no ale manzela by kleplo, takze nic
a definitivne som sa rozhodla predat ten kram - kociar, ktory len vlacim v kufri auta a zabera tam miesto, vsetky vylety absolvujeme bez neho lebo je to absolutne neprakticke :angry: takze ked pridem domov hned davam inzerat, tak keby ste niekto mali zaujem o kociar tak nosickam, predam samozrejme so zlavou :grinning:
15. srp 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek