V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

verulka
18. srp 2008

listi, no aj mne tak doniesla kamoska..je to najjednoduchsie 😉
weroni, dnes som bola na e-bay.de a nasla som tak rubinove indio velkost 6 v drazbe 😅 som aj na teba myslela, ale ze nebudem ta pokusat 😀 anna je krasna, ale ja na take farby moc nie som- na inych sa mi pacia, ale na mne nie 😀 jo a to ani nevravim, kam by ma s tym poslal muz 😀 uz sa tesim na fotky esterky v anne 😉
my sme boli vcera na hodoch na dedine na zahori, bola som za velku atrakciu 😀 ale moja babka( 87r) hned povedala, ako to oni volalai, ked do latky deti viazali a povedala, ze je to dobre, ale ona viac nosila na chrbte 😉

kili
18. srp 2008

verulka, na dovolenku beriete aj kočík? alebo len šatku?

listicka77
18. srp 2008

Tak rubínové indio 6 jsem dražila v sobotu, ale prodalo se dráž. Asi bych ho měla radši než korálové. Ale ani jedno jsem neviděla naživo, to jen podle fotek.

verulka
18. srp 2008

jasne, listi, treba ma taj stastie..mne sa viac paci koralove 😉
kili, berieme aj kocik..vsak na veci sa hodi 😀 a snad tam aj pospi, ked ho prelozim...no uvidime, potom poreferujem 😉

bambusko
18. srp 2008

verul, aj ja beriem kocik, ale my uz budeme v golfaci 🙂 v restike sa to podla mna zidei, aj to daco odvezie 😅

weroni
18. srp 2008

bambusko 😀

verulka neboj sa - aj indio rubinove raz budem mat 😀 ja som zase na cervenu a muz tiez 🙂 preto somaj povodne chcela didymos jakoba ale kedze bol poskodeny...
To indio inac co teraz lietam po nete tak vsade po celom svete si ho nevedia vynachvalit - neviem ci ste pozerali ten link ktorym som tak rozbila predchadzajucu stranu - aj ta baba pisala ze ho hrozne miluje a ma ich tusim tri tie India 😀

Ja chcem este jednu viacmenej jednofarebnu satku - rozmyslala som este nad Storchom Leo cervenym ale manzel ked mi povedal ze Anna sa mu paci tak ma presvedcil 😀 hlavne ked mi uz dnes povedal ze este raz poviem slovo "satka" tak ma zakiluje 😀 uz mu s tym leziem na nervy ale vzdy ked vidi Ester ako si spokojne hajinka v tom vaku tak ho to prejde 😉

bambusko
18. srp 2008

no kilman, chcem vidiet ako by kojil 😀

eriqe
18. srp 2008

Tak ja si indio tiez nejdem vynachvalit, ked nosim s niecim inym a potom zase v indiu, tak ma stale prekvapi ake je super a ako keby som mala na pleciach vankuse a teda na nosenie na chrbte asi iba indio 😀

weroni
18. srp 2008

bambusko to by som si aj ja pozrela 😀 velmi rychlo by ma prisiel ozivit 🙂

baby a to je nejaky rozdiel medzi indiom a inymi didymosmi? ze si ho tak vsetci vychvaluju? 🙂
No ja dufam a verim ze Annu neolutujem 🙂

bambusko
18. srp 2008

weroni, potom zacneme menit 😝

weroni
18. srp 2008

bambusko veru asi hej - tak nejak to aj ja vidim 🙂 no co uz - je to riadna namotavka to nosenie 🙂 ked ja som taka stastne ze Ester sa tak rada nosi 🙂 akoze nehovorim ze sa nemoze stat ze sa jej to zrazu pacit prestane - mozno ked bude vacsia ale zatial to vyzera ze to bude riadny nosenec 🙂 - juj kiezby - niekedy neviem ci to nosenie milujem viac ja alebo ona 😀

bambusko
18. srp 2008

aby si ju neniesla aj s taskou prvy den do skoly 😀

weroni
18. srp 2008

bambusko 😀 😀 😀 no keby toto precital moj manzel tak by povedal "u mojej zeny nic nerealne" 😝 😀

bambusko
18. srp 2008

len dovtedy budes mat mozno dalsich nosencov 😵 co by povedal manzel? tiez nic nerealne?

eriqe
18. srp 2008

no je to proste uplne ina vazba. Je take nadychane na pohlad ako keby hrubsie ale realne nie.

listicka77
18. srp 2008

weroni, didymosy jsou různé. pruhy jsou keprová vazba jako většina ostatních šátků, superjemné žakáry (třeba vlny nebo listy) jsou jemňounké, tenounké, lehounké, ale třeba asi ne moc vhodné na delší nošení těžších dětí... no a indio je prostě indio, hehe.
z anny snad zklamaná nebudeš, storchy jsou dobré šátky. kdyby se ti zdál tvrdý, tak na něm spi a uzluj ho, rychleji změkne.

weroni
18. srp 2008

no to urcite ze nie je nerealne lebo my planujeme styri deti 😀 manzela som inac mala co robit aby som ho presvedcila ze minimalne 9 mesiacov musime pockat kym znova otehotniem 😀 😉
ale Esterku si chcem poriadne uzit a tak isto aj tie dalsie takze dalsie "nosenciatko" bude tak najskor za dva - tri rocky 🙂 ked uz Esterka bude plne chapat ze bude mat surodenca a bude sa moc zapojit do starostlivosti on 🙂
Inac ked uz sa bavime o viacerych detoch kuk sem: ale asi si to uz videla 🙂
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://we...

Hehe a toto tiez nema chybu 😀
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://we...

kurnik.... co take dlhe linky to ma 😠
baby sorrac ....

weroni
18. srp 2008

listicka s tym spanim by nemal byt problem 😀
vdaka inac za radu 🙂

bambusko
18. srp 2008

weroni, dobreee, len nech to nevidia dievcata, lebo chuda moja satka. pozeram, ze k tej anne ti bud este chybat motorka 😕

weroni
18. srp 2008

bambusko ani nie - sesternicin muz je motorkar 😀
no jo, ja utekam papat, odsat mliecko a sups zehlit nech to sthinem do druhej kym sa Ester zobudi na dojcenie 🙂
Tak bru nocku zatial 🙂

verulka
19. srp 2008

weroni, ako pisala, lsticka, ja mam nino a je emnucke a vzdusne a kraaasne 😵 aj sa krasne viaze ( nebolo uz nove) ale to je moja 2.satka...indio vedia 😎 fakt posobi hrubsim dojmom, ale nie je, krasne sa viaze a podla mna aj strasne rychlo zmakne 😉 a to ani nehovorim, ze podla mna su to najkrajsie sakty 😵 indio je len moje, muz si viaze krpca len v nine..inak on sa zaprisahaval, ze nebude robit indiansku babicku ,ale doma krpca vela nosi 😵 myslim, ze ked vidi, aka som nadsena, ma pocit, ze mu nieco unika 😉
Weroni, super vek. rozdiel su 2r 😀

weroni
19. srp 2008

verul no dik s tymi dvoma rokmi ma nenahovois 😀

blumka
19. srp 2008

ahojky baby, neviete niekto aky je rozdiel medzi becom a ergom? ergo mam odskusane malej sa v nom pacilo, len ja by som radsej kupila beco...len neviem ci sa jej v tom bude pacit...myslite ze je tam velky rozdiel?

weroni
19. srp 2008

baby este som tu zazrela ze ste pisali ze na satky sa nema pouzivat avivaz? A v com ich oprat? V normalnom Arieli co periem vsetko pradlo? Alebo taky tekuty prasok? Lenze my mame dost blbu vodu - hrozne zelezitu a ked neperieme v Arieli tak zostavaju hnede flaky na pradle...
A este tusim lenka ty si spominala nejaky sliz? To je co a kde sa to da zohnat?

kili
19. srp 2008

weroni, tu na MK je téma vo voľnej diskusii sliz na pranie, tam hneď na úvode je návod, ako si ho pripravíš. 10l ťa víde asi 20,- 🙂

lefika
19. srp 2008

weroni, technicka poznamka: ak nechces rozbijat stranu dlhymi linkami, daj si zobrazit len ten velky frame: pravym tlacitkom a tam mas polozku show only this frame. potom sa ten google bordel z linky strati je kratucka, napr.: http://www.storchenwiege.com/afterbabyuses.htm

bambusko
19. srp 2008

lefika, super technicka poznamka, to som ani ja nevedela 🙂

kili
19. srp 2008

alebo hore je záložka, v ktorej dole je napísaná org. nástránka, na ktorej sa nachádza.

weroni
19. srp 2008

lefika dik a este raz sa ospravedlnujem za ten bordel co som tu narobila 😅 🤐
kili dik idem prestudovat ten sliz - aj ty v nom peries?

weroni
19. srp 2008

kili vdaka tak ja som ten sliz kukla a vyskusam to 🙂
Inac Annu mam zarezervovanu na sklade ale na pozicanie maju teraz v dlzke 4,6 m lea tyrkysoveho tak toho mi poslu na skusku a ak bude ok tak poslu annu 🙂