• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
Venon :grinning: vsak kde by som ho ja dala :grinning: ceckosa jedneho...
12. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
verul :grinning:
12. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, a čože budeš porábať v našich končinách? :confused:
12. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj tato robi v TN, a skoro denne dochadza, tak som sa s nim dohodla, ze pojdeme na vylet :wink: iank my behame po SR vcelku dost na vylety :wink: ale len po "okoli"..napr v kosiciach som nidky nebola :pensive: ale raz pojdem :grinning:
12. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verulka, tak keď budeš v tých našich končinách, v Košiciach, tak Vás pozývame k nám - do Košíc.
12. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tu sa ale kuju pikle :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, ja uz sa tesim na nejake stretnutie ako bolo v stiavnici...ze sa tam vsetky uvidime, dufam :slight_smile: a hlavne, ze o nom budem vediet skor, ako sa uskutocni :grinning:
12. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a take celo-SR sa chysta??? :astonished: :dizzy_face:
12. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nie, ale bolo by to super, keby sa chystalo, nie? :wink: v juni bolo v stiavnici, len som o nom nevedela... :frowning2:
12. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, take bolo? To mohlo byt zaujimave :dizzy_face:
duska, dakujem :dizzy_face:
12. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, mozno by Andrea chcela nadviazat... a urobit z toho tradiciu...? :sweat_smile:
12. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohla by, nie? :wink:
12. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechodis diskutovat aj na nosime.sk? Skus jej navrhnut :wink:
12. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som sa tam parkrat ukazala, lebo planuju stretko vo stvrtok pri nas v horarni...tak sa chystam tam... :wink:
12. říj 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
potom dajte niekto na web fotky, dobre?
12. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, snad to vyjde :wink: posledne sme to tusim vsetci zrusili...
inak kde je weroni? sa mi zda ze dlho neprispela :grinning:
12. říj 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka jeden den neprispejem a uz sa ti to zda dlho? ajajaj to svedci o mojej zavislosti :grinning: :grinning: :grinning:
baby take velke stretko by bolo jake super :dizzy_face:
erique tak ta BS vyzera fakt super to muselo byt paradne stretko a hlavne - turisti z vas museli mat riadnu atrakciu ked sa taky dav satkami a detmi oviazanych ludi premlel cez mesto :grinning: turisti asi rozmyslali ci dosli na SK alebo do Afriky :sweat_smile:

mne malicka hajka v koliske inac zienky ja som tak rada ze Esterka ma rada kolisky lebo mne by tento uväz asi chybal velmi, predsa je to take carovne ked sa mi opiera o prsicko, asi kazdy uväz ma svoje caro vsak :dizzy_face:
13. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, no vidis, sa mi zdalo ze dlhsie :grinning: Ronko je zasopleny, tak teraz je 1x v postely- od noci bol len na mne, aby sa mu lahsie dychalo..snad to rychlo predje :confounded:
13. říj 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka ach jaj drzim palce nech tie sople zmizno co najskor, my ideme zajtra na kontrolu - dnes je tyzden teda zaroven poseldny den co malej davam ten pamycon a tiez ju skoro furt mam v KsK aby sa jej dobre dychalo no teraz posledne dva dni uz aj v koliske - ako aj teraz, stale mi hajka na prsicku v koliske uviazana :dizzy_face:
verul este odporucam ten sterimar morsku vodu do nosteka
13. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, mame a ficime na nej :wink: to je jedna zo zakladnych veci nasej lekarnicke :grinning:
13. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, vam ten sterimar ide v pohode striekat? lebo mne sa to malej nedalo do nosteka...tak som musela do salky a potom davat kvapatkom...
13. říj 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, mne to ide...ale ja mam velky trening na velkacoch :wink: ale videla som v lekarni aj priamo take s kvapkatkom
13. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka mne to tiez ide v pohode ale ja som jej tym od babätka tak vytierala nostek ze som si nastriekala na vatovu tycinku a tym jej ho povytierala ale teraz ked uz mala taketo sopliky som jej to priamo strekla. Ono musis najst ten spravny uhol lebo je to take trocha divoke striekanie...
13. říj 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, ja som malemu sterimar striekala v pohode, jemu to tusim aj robilo dobre :grinning: , zato starsi ani za svet, ze to ma silny strek. ale teraz naposledy som kupila vincentku (tiez v takom aplikatori) a je tam nasadka aj na striekanie do hrdla aj do nosa, ten vstrek je ovela jemnejsi a da sa to dolievat, staci dokupit 0,7l vincentku a capovat podla potreby. vyjde to aj lacnejsie potom a pouzivanie je vlastne neobmedzene

verul, tak aj vy soplite? martin uz v pohode, s vikim idem teraz na kontrolu, stale vykasliava vo velkom. uz ma slahne z toho
13. říj 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte baby, velke stretko sa urcite bude opakovat :wink: myslim, ze ked budu zaujemci a najdeme vhodny priestor a termin, tak by nemal byt problem. Len neviem ako je teraz Ada na tom s casom. Myslim, ze ma toho vela
13. říj 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi, no my sme zacali, ale davm mu cas do stredy :grinning: potpom uz budem ok, som sa rozhodla :grinning:
eri, adka musi mat toho straaasne vela :sweat_smile: aj ja ju kazdu chvilku otravujem :sweat_smile:
13. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som bola obzerat babysatky a nosice. Samozrejme, ze vsetko potrebujem. Takze: Stormwitch Leo cerveny 4,6 m a neviem sa rozhodnut medzi manducou a ergom. Co vy na to? Ergo ci Manduca? Ergo som videla, ma taku kapucku prakticku, ma ju aj manduca? Diky.
13. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
wandi, my máme manducu a sme spokojní :slight_smile: aj manduca má kapucku :slight_smile: kuk na www.nosime.sk
13. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsetkych, ktori by sa chceli stretnut s podobne zmyslajucimi ludni. Premyslame nad stretnutim rodin, ktore nosia svoje deticky a chcu stretnut svojich virtualnych aj realnych priatelov a stravit s nimi niekolko dn.
Trochu sa obavame pocasia - v oktobri to z viacerych dovodov nestihneme. Ak by ste mali zaujem, skuste sa dohodnut v tejto teme:
http://nosime.sk/forum_list.php?forum_id=179
Spolu nieco zorganizujeme :slight_smile:
Pekny vecer. J+A z nosime.sk
13. říj 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek