• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
lenki, mne príde to mandarínkové (skoro červené) môžeš si ho potom opáčiť :grinning:
16. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm ked praveze indio sa robi to rubin-mandarin(co budes mat ty), potom rubin - to je take svetlocervene a este cervene a to by malo byt az take bordove
16. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa strasne pacilo to cerveno cierne, co sa uz nevyraba :unamused:
16. říj 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tych indiach viem, som sa hore pomylila rubinové = koralove
to cervene indio je toto
http://www.didymos.de/
tak to sa vola rubinrot (ale na nosime je to ako cervene)
16. říj 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
audrey ved ty si videla to nino cervene co som tu mala, tak taku farbu hladam
inak pekna farba je aj leo cervene, ale to je skratka klasicky cervene a ja by som chcela taku krvavuuuu :grinning:
16. říj 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, leni, ja neviem po nemecky ani "fň" :confounded: inak aj ja som na červenú, tiež ju musím mať všade :grinning: to by bolo, keby si si ešte aj farbu mohla namiešať, čo?! :grinning:
inak, neskúšali ste niektorá batiku na šatku? :confused:
16. říj 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, hovori vam nieco arteterapia?
ak ste na cervenu, potrebujete dobijat energiu a ta cervena vam ju dodava...odkedy som bola tehotna, tiez na nu frcim....do vtedy som bola na modru a ciernu :slight_smile:
16. říj 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
val ja si myslim ze na mna viacej posobi satkoterapia a uplne najuucinejsia by bola novosatkoterapia :slight_smile:
16. říj 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, ja som kedysi bola na modrú strašne!!! potom som mala zelené obdobie a teraz ma už riadne dlho drží tá červená :grinning:
16. říj 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebude to tou chybajucou energiou? :grinning:
16. říj 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som uz hrooozne dlho na zelenu. ze by som bola stabilizovana? alebo sa potrebujem ukludnit a furt ne a ne? :confused: :grinning:
16. říj 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac baby, ja skor rozmyslam, ako tie farby posobia na decka... ci uz satka alebo minule som rozmyslala, ci kupit zelenu alebo oranzovu prenosnu postielku (nakoniec ziadnu :grinning: ), ale strasne sa mi ta oranz. pacila, len si hovorim, ze ak chcem, aby v tom to dieta spalo, zelena by asi viac vyhovovala. zas na hru a inspiraciu by bola lepsia oranzova. sibe mi, lebo zrovva vcera som prevliekala obliecky na perinach a som sa tak zamyslela, ci ta cervena farba nebude nejak nekludne posobit na maleho a veruze sa mi budil kazdu chvilu :grinning: :confused:
16. říj 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi, ja mam zltu postielku :grinning:
lenki, mala by som dostat novy model suses..modru :wink: to je farba moja :dizzy_face:
16. říj 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tými farbami to môže byť :confounded: som veru nejaká vyflusaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak som prišla na to, že v čiernej som ako vrana, v modrej mi je zima, biela sa sviní (no čo by som chcela pri dvoch deckách), v ružovej sa cítim ako z cukru :sweat_smile: a v žltej ako kura :sweat_smile: no zostáva mi tá červená :dizzy_face: ale žeby ma nejako nabíjala :confused: asi si jej musím nakúpiť viac :slight_smile:
16. říj 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, co sa oblecenia tyka, mne sa hodi modra, zelena, hneda, cervena a biela, prip.bordova. v zltej a oranzovej vyzeram vyslovene blbo, v bezovej som nevyrazna.
16. říj 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka oblecenia, tak milujem ciernu, bielu a ruzovu :slight_smile: mam za sebou aj dllllhe obdobie ciernociernej ale to uz je davno za mnou :grinning: ale na ciernu aj tak nedam dopustit
16. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, baby, ja mam doma metalistu, takze cierna je nasa :grinning: ale ja mam srdcovo tu modru, potom bielu a ciernu. Cervene mam len kratke saty :grinning: snad ich este niekedy obleciem :grinning:
mojm krpcom sa brutal hodi modra a ronovi aj hneda- na toto si musim zvyknut, tu farbu som predtym vobec nemala
16. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, keby si mala bieleho kocúra, asi by tá čierna nebola taká in :grinning:
16. říj 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka ja som arteterapiu studovala :wink:
16. říj 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, máme tru odborníka :dizzy_face: pouč nás trošku :wink:
16. říj 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni ja som tiez pisala a aj myslela, ze sa vykloni zo satky akoby z balkona a kuka do zeme(u nas kuka vzdy len do lavej strany). Myslim, ze to tam tak bolo napisane
A dnes uz vyklananie nebolo, uviazala som ksk vnutri tak ho tie pruhy pekne fixovali a spinkal tak 2x po 2 hodiny :slight_smile:
16. říj 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
o arteterapi pridam neskor lebo uz synator vola ze chce masaz a kupel :slight_smile:
16. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
indy ok tak potom mame rovnaky problem :grinning: nuz co asi sa s tym neda moc spravit...

my sme inac prave prisli zvonku boli sme v satke v restike s kamoskou :grinning: a potom na dlllllllllhej prechadzke a mala sa zobudila az ked som ju doma na postel rozviazala zo satky, teraz sa dojci ale tak ze mi len cmula prso a odfukuje si tu neviem ci sa dnes neplanuje kupat ci co :grinning: zradielko moje zratucke...

baby ja vas pekne prosim prestante o tych satkach :grinning: vy nakazite fakt hocikoho :grinning: tato baba vas tu nahodou nestudovala? :grinning:
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://i62.photobucket.com/albums/h113/kyancer/IMG_2002.jpg&imgrefurl=http://kyancer.blogspot.com/&h=480&w=360&sz=75&hl=sk&start=2&um=1&usg=__cDtKysxaHTNwLDIOrzz9WD7I5R0=&tbnid=5sZjIOfhHYB-hM:&tbnh=129&tbnw=97&prev=/images%3Fq%3Ddidymos%2Bolaf%26um%3D1%26hl%3Dsk%26sa%3DG

jaj sorrac tusim ste raz pisali ako skopcit iba skrateny link ako sa to robilo? :confused:
16. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, dobre si to natiahla :grinning: inak pekná plejáda šatiek!!!
16. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, tak na tu nemame :grinning: ale cista imidzerka je to, polovica uvezov - ach jaj :confounded:
16. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru bambusko mas pravdu, hlavne tam kde ma maleho uviazaneho jak v klokanke...
ale nemala som citat tie jej referencie na jednotlive satky lebo zo storchov moc nie je nadsena, ja neviem neviem ci v blizkej buducnosti nevyskusam nejaky didymos :grinning: :zipper_mouth:
17. říj 2008 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek