V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

mimik9911
22. říj 2008

inak to sa s klokankou neda ani nahodou porovnat a vahu dietata som na sebe takmer vobec necitila, moje pocity su z toho super, sa tesim 🙂

bihan
22. říj 2008

Kočky, ako ste písali, že na Mei Tai je 2,5m mimčo ešte maličké, tak som si uvedomila, že si už asi ani nepamätám, aké veľké je 2,5m mimčo 😅 Sári bola vždy veľké bábo, v 2,5m mala asi 6,5kg, tak by sme to asi s Taiom zvládli.

Erika, nechceš ho ušiť aj pre mňa 😀 😀 😀

na Beco sa pýtam kvôli tomu, že sa mi stále viac páči ak pre druhé mimi - je od narodenia do 20kg, ale Amíci mi ho nechcú poslať a vo FR stojí zase celkom dosť peňazí.

eriqe
22. říj 2008

myslim, ze do tedy sa bude dat kupit aj tu 😉
Lucka mozem skusit, tak si vyber latku 😀 vyberiem co mam v almare a pofotim nech si vyberies, ja to chcem sit zo starkej tkanej vybavy, ktoru nestihla minut a skombinovat s nejakou bavlnou pasikavou, len tak pre oko, ja som posadnuta pasikami 😀

bambusko
22. říj 2008

bihan, tak kukni 🙂

http://www.babynositka.cz/modely.html

v tom mei tai asi nejde ani tak o vahu ako skor o drzanie hlavicky a chrbta

eriqe
22. říj 2008

ja som cela happy, lebo som vcera dostrikovala a dohackovala nasu nosicsku zimnu vybavu z merina. Len mi modelka spi na chrbte, takze nemozem pofotit, ale potom sa urcite pochvalim 😅

bambusko
22. říj 2008

mimik, nic nevysvetluj, vezmi adelku na vylet, kym je este pekne a je to 🙂

eriqe
22. říj 2008

Mimik, mozno si sa malo pohybovala. Naloz ju do erga a hybaaaaj na prechadzku 😉 tam si ho urcite zamiluje

bambusko
22. říj 2008

eriqe, som straaasne zvedava 😉

bihan
22. říj 2008

hm... tak som si to znovu prešla a si som to mala nejako zle zafixované v hlave, lebo tam zase až taký rozdiel v cene nie je.. takže Beco až na druhé mimi.. toto rozhodne lacná alternatíva nie je 😀

Erikaaa.. ty si šikulka, ja už ani neviem, ako sa držia ihlice 😅

eriqe
22. říj 2008

Lucka do toho by si sa urcite hned dostala, ja som tiez uz davno nestrikovala, ale dotlacila som sa. Vies dlhe zimne vecery 😀

kubinkov
22. říj 2008

Konja: Já mám právě od Medley nosítko Alpino a jsem maximálně spokojená. A stojí pod 2000,-. Je k němu v ceně i teplá vložka na menší mimi a do zimy a sáček na nosítko. Snadno se s ním manipuluje a malému se v něm líbí.

eriqe
22. říj 2008

k noseniu v mei tai nerozhoduje len vaha baba, ale aj ta sirka, ako ma rozkrocit nozicky a to, ze sa myslim neda az tak podsadit zadocek, preto by malo babo uz sediet, ale to teraz neviem uplne isto 😅

kubinkov
22. říj 2008

eriq: Alpino mám i na fotce v portrétu. uvázané na bok

kkaattkkaa
22. říj 2008

mei-tai........osobne by som donho dala az dietko po 9mesiaci. Nielenze sa neda dobre podsadit zadocek, ale ani chrbatik nie je ktovieako podoprety.podla mna je to len na take poponasanie.
Inak rozparala som nas mei-tai a nasila zasevky- je to 100krat lepsie.

venonna
22. říj 2008

kkati, nafot, som zvedava, ake zasevky??? 😕

lubii
22. říj 2008

Katka,aj ja chcem vidieť záševky, už aspoň mesiac sa chystám ušiť ho, takže každá rada drahá. Prosím. 😉

konja
22. říj 2008

kubikov: A jak velké mimi jsi v Alpinu začala nosit?

konja
22. říj 2008

Tak jsem pokukovala po šátkách a mám jedeen dotaz.Jaký je rozdíl mezi pevným a elastickým šátkem a co si myslíte,že je do začátku lepší?Už mě z toho všeho jde docela hlava kolem 😨

kubinkov
22. říj 2008

Nosit jsme začali cca ve čtyřech měsících. 😉

verulka
22. říj 2008

kocky, teraz letim prec, len kuk sem..poradte mi ktoru farbu- mimo fialovej 😉 diky
http://www.suseskinder.com/deluxe.htm

lenki33
22. říj 2008

no tak este sa aj ja vyjadrim k mei tai, klasicke mei tai , ak je este aj s kapuckou je pouzitelne aj pre male mimi, zadocek sa podla mna da podsadit. Ja mam mei tai ktore je take vystrihnute, t.z ze ta opora je minimalna. Moje skusenosti su take ze v podstate vsetky ergonomicke nosice sa daju pouzit aj pre mensie deti, pokial su hore a divaju sa okolo, problem je ked zaspia ,vtedy ich najlepsie obopne a podoprie satka. Ja mam mei tai rada lebo je skladne a je v nom asi najmenej teplo, predpokladam ze buduce leto budem nosit hlavne v nom. A na kratke vychadzky do obchodu a podobne som ho pouzivala cca od 4m. Ale ked niekto uvazuje o jednom nosici pre male mimi tak mei tai asi nie je uplne najvhodnejsie 😉

martina46
22. říj 2008

Dievčatá, tak vás tu čítam, že mi napadlo napísať sem, že predávam doma šitý mei tai a katju didymos 3.5m. Ja som ju používala na batoh a klokana. Ak by ste mali záujem, píšte prosím IP 🙂

certica
22. říj 2008

verul, modra alebo zelena 😎 . v piatok vas cakame 😉

kili
22. říj 2008

verul, mne sa páči modrá

audreyd
22. říj 2008

verul, mne ktorákoľvek okrem fialovej a žltej 🙂

certica
22. říj 2008

audreyd, povodne som chcela napisat to iste 😀

bihan
22. říj 2008

Mne sa fialová páči najviac 😅.. modrá sa mi nepáči a to som na modrú zaťažená 😝 a ešte červená je fajn.

certica
22. říj 2008

v podstate cervena a hneda su uplne ok, nic sa tym nepokazi. ja som zase na zelenu, ale tento odtien je taky nie uplne podla mojho vkusu, modra sa mi paci. len este otazka, ci aj nazivio tie farby budu tak vyzerat, lebo na fotke je to casto klam

certica
22. říj 2008

a verulka si aj tak vyberie tu modru, takze je to jedno 😀

bambusko
22. říj 2008

verulka, hneda 😉 nech ladite s ronom v koale 🙂