• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
eriqe, jéj, paráda. škoda, že neviem štrikovať :unamused:
ako sa štrikuje taká čiapka? je to ťažké? pochopila by som vysvetlenie cez net?
23. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vali mne galeria aj link funguje neviem kde je problem, ale dala som link len na nahlady
Kili to mam navod z netu a je to hackovane, ak vies hociaky stlpik, tak to vpohode zvladnes :wink:
http://www.hackovanecepicky.wgz.cz/navody/hackovana-zimni-cepicka.html
a ten rolak som robila tak ako si vymyslala ty, na 4 ihliciach s hrubou vlnou to islo hrozne rychlo
23. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
eriqe, no ale ja háčkovať neviem vôbec, ešte som to nerobila
23. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna je hackovanie jednoduchsie ako strikovanie, nemusis sa bat, ze ti ujde ocko, pockaj niekde som mala ulozenu stranku s navodmi, take jednoduche
23. říj 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=242101
tu ma ta baba navod pekne nafoteny podla ktoreho som sa ucila hackovat ciapky
23. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz sa to nacitalo :slight_smile:
krasne...juj, kedy budem vediet ja take robit :pensive:
23. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, že by som to vyskúšala :confused:
už si spomínam, že ako detsko som háčkovala, ale vydržalo mi to tuším len na tú šnúrku :grinning:
a môžem háčkovať z čohokoľvek? aj z obyč. vlny?
23. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, ty si uháčkovala aj tie botičky? sú fantastické :dizzy_face:
23. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili tie som najskor hackovala ako tieto
http://picasaweb.google.com/italianka2002/cIYICB#5119698701064062722
a dalej som strikovala zase na 4 ihliciach
hackovat mozes z hocicoho, aj z obyc vlny. Mne kamoska v ba zohnala merino vlnu a je taka jemnucka :dizzy_face:
23. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, no tak na botičky sa nechytám :grinning: , ale sú krásne :dizzy_face:
no neviem, či to zvládnem, mám z toho chaos a myslím, že to celkom nechápem, teda otázky asi prídu až praxou, teraz neviem, čo presne neviem.
a ako dlho trvá taká čiapočka? ide to rýchlo? lebo... aby ma to neprestalo bavyť skôr ako skončím :sweat_smile:
23. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
len na topanocky musim nieco vymysliet aby sa v nich nesmikalo
23. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
z tej hrubej vlny mi to islo riadne rychlo, asi za dve hodiny som ju mala hotovu
23. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, ja som tiez teraz kupila merino...na čiapočku, čo robila bambusko :sweat_smile: fakt je uzasne prijemna a dobre sa s nou strikuje...
23. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to skúsim, len musím kúpiť háčik. v galantérii už ma pozná :sweat_smile:
23. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosím, poraďte. Došlo mi Patapum baby a nějak mi to nesedí. ten malý řemínek, co drží ramenní popruhy u sebe a měl by být pod lopatkama mám za krkem :frowning2: :angry: fakt si to někdo zapnete na zádech? Nakonec to nejlíp sedí, když ty popruhy k sobe nespínám. Jsem z toho magor :grinning: Dík za každou radu.
23. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
augh, ten ramienok by mal byť posúvatelný. ale keď ho máš za krkom, tak sa ľahšie zapína, lebo keď je nižšie, tak ho moc nedočiahneš. ale ak ho máš pri krku moc, tak si ho daj proste nižšie.
23. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, stiahla som foto z nedelneho vyletu - v albume mam tu kapsu, co som sila. Je dost velka :sweat_smile: ale hadam cez zimu trocha do nej dorastie...
23. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoncila oberacka, zavaracka, lisovacka, ... tak pre zvedavcov sme nafotili upraveny mei-tai zo zasevkami.
http://picasaweb.google.sk/katka.carska/MeiTai?authkey=gTJ44zpeamk#
Predcil aj moje ocakavania...
23. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
wenonna, tak máte riadnu rezervu :slight_smile:
23. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikli, mala som velke oci :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
si mala šiť oblečená
hmm, no asi to sedí len na jedlo :confused: :grinning:
23. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkka, chapem to spravne? - tymi zasevkami sa z plocheho mei tai spravi take trocha vytvarovane? na chrbatich a zadocek? :confused:
23. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ough, da sa to posuvat ale ja to tiez nosim niekde pod krkom inak na to nedociahnem, mne sa prave zda ze to dost pomoze inak by mi tie popruhy padali pri pohybe, hlavne pri vselijakych predklonoch a uklonoch :slight_smile:
23. říj 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
erique moc krasne se Ti to povedlo uhackovat! dam si odkaz do oblibenych az budu neco potrebovat, zkusim vyrobit podle toho:slight_smile:
23. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som sa nevyjadrila k vytvorom, ani sa nebudem, ticha zavist :rolling_eyes: :grinning:
23. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, sak pre to iste som sa nevyjadrila k erikinmu veldielu :rolling_eyes:
23. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
som tu jediná, kto závidí nahlas? sa hambím, pôjdem do pekla :pensive: :sweat_smile:
23. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ako si obliekate pončo? :confused: máte na to nejaký špeci postup? móje dieťa sa mece ako červíček na háčiku, keď to ťahám cez hlavy :confounded: je možné, žeby trpelo klaustrofóbiou? :astonished: a ako vyzliekate? no som z toho nejako mimo... inak, keď nie som naobliekaná, tak je mi akurát!!! :slight_smile:
23. říj 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kili, kdeze by si chodila!!! pojdeme asi vsetci na kurz hackovania k eriqe, pedagogicke vzdelanie ma, tak hadam by nas to vedela naucit a to ma este pedag. pre zakladky prvy stupen, tak to by som ten jej vyklad zvladla aj ja :grinning:
23. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek