V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

eriqe
30. říj 2008

ja som prave dosila bundu, ale model uz nastastie spi, takze fotka az zajtra a bezim het, nech este nieco urobim

bambusko
30. říj 2008

eriqe, ja som nepochopila ☹ 😨

a tie bundy, joj, zase ma nakazite 😀

sonulah
30. říj 2008

aha....se z toho picnu 😀 díky!

lenki33
30. říj 2008

ved ale Eri, ja batoh s trojkovym zakarom uviazem akurat, a bojim sa ze trojkove indio mi bude kratke 😔 rozhodujem medzi trojkovym a stvorkovym

venonna
30. říj 2008

mimik, bunda sa Ti vydarila, vyzerate paraaadne!!! 😵
hm, ja som uvazovala nad indiom, ale na nosenideti.cz som nasla, ze dobry je aj hopp, len neviem preco... zeby len to, ze je sirsie, ako pisala erika? 😕 hm, hm, hm... 😅

lenki33
30. říj 2008

venon jedneho hoppa mam doma,tak si ho mozes vyskusat 😉 presnejsie Antigua

venonna
30. říj 2008

leni, dik, mas IP 🙂

bihan
31. říj 2008

Kočky, ešte som sa chcela opýtať...nemáte niektorá turistický nosič na chrbát? My sme ho dostali do daru, je to značka Deuter, takže žiadny lacný šmejd, ale malá mala po dvojhodinovej túre vyšuchané dva pásy medzi nôžkami, tak mi napadlo, či to nie je nejaké zlé nastavenie nosiča alebo čo...

sjuzocka
31. říj 2008

no konecne sa drobcovi zacina v satke pacit 🙂 len je trochu zima vonku a neviem ako to poriesim, ako ho mam naobliekat na von do satky? uvazjem aj o kupe nejakej bundy ale neviem aku... tatina mame stihlejsieho nez som ja takze nejake bundy od neho ze by som to zapla cez maleho a seba to nehrozi :D
ozaj, este neviem, ci je ok, ako som ho mala - dala som kriz s kapsou vnutri a maly spinkal taky zaboreny do mna ze som kazdu chvilu kontrolovala ci sa nedusi, nechcel dat tu hlavicku nabok, je to ok ked spi dieta zaborene do vas? :-/ fakt som sa bala aby sa v spanku neudusil... :(

eriqe
31. říj 2008

Sjuzocka neboj sa, deticky zvyknu spavat aj takto zaborene do maminky. Je to v pohode 😉 Ja som minulu zimu nosila normalne moju bundu, co som nosila ako tehu.
Bihan myslim ze Datelenka ma presne ten nosic a boli s nim spokojni, skus jej napisat, alebo aj Jabrunko ma nejaky turisticky nosic, aj ked neviem presne aky. Ale tento deuter patri medzi najlepsie

eriqe
31. říj 2008

tak baby tu su slubene fotky, este treba nasit golier, ale ten potrebujem vyskusat s Ruty, takze bude zase az vecer. Zatial sme neboli vonku, ale dnes urcite vybehneme.

valka
31. říj 2008

super bunda 🙂 krasna...
som si najprv myslela, ze to chces na chrbat...

eriqe
31. říj 2008

ja na chrbte vonku nenosim, tak preto takto. A na chrbte uz snad budem nosit v tej peekaru

bambusko
31. říj 2008

eriqe, ty si riadna sikulka, perfis si to urobila. a mala aka je vytesena 😀

valka
31. říj 2008

fuu, tak to musis mat riadnu kondicku...ja uz iba na chrbte ...a to nema mala ani 8 kg...

eriqe
31. říj 2008

no neviem kondicka mi nic moc nepripada, ked sme boli minule s Jabrunkovcami na Sitne, tak som mala jazyk az po kolena, tak som Rut potom prehodila dozadu, ale to nas bolo viac, do obchodu a tak si este netrufam s Rut na chrbte 😒

certica
31. říj 2008

erqe, no super bunda. vy ste tu nejake moc sikovne 😀 😎
inac mna dnes prvykrat boleli krize v ergu a to prakticky hned, jak som tam maleho dala, tak neviem, ci som len zle spala, resp. cim to je. zas je pravda, ze ma 11kg, ale to uz ma davno...

eriqe
31. říj 2008

nedala si si ho Certi nejako inak? Lebo ja som si predvcerom uviazala malu do satky hrozne vysoko a tesila som sa ako jej mozem stale ovoniavat vlasky a tak, ale vecer som si myslela, ze zdochnem 😅

certica
31. říj 2008

eriqe, no rozmyslala som nad tym, ze ked som sa zvykla opasat nizsie - na bedrach, tak to bolo bez problemov, teraz som ho mala vyssie v pase, takze aj to moze byt

valka
31. říj 2008
lenki33
31. říj 2008

eriqe, prosim ta ked si skusala viazat ten batoh s tym 2kovym indiom, kolko cm ti asi chybalo aby si to uviazala okolo pasa??? 😅

sjuzocka
31. říj 2008

eriqe, ta bunda sa mi fakt paci, ako sa ti to podarilo urobit? ja bych si taku tiez usila 🙂

eriqe
31. říj 2008

fu to si uz presne nepamatam ale dost, nedal sa urobit uzol ani uplne na koncoch ako viaze Peto
Sjuzocka, bunda je uplne jednoducha, len vystrihnut stvorec a vsit vacsi obldznik a riasis. Ja som to robila len tak odoka a myslmi, ze nam bude stacit, teda nateraz do velkej zimy to urcite nieje, lebo je to obycajny flis, taky tenky

eriqe
31. říj 2008

Lenka, mozem sa spytat tej kamosky, ona s nim viaze batoh, ale s uzlom na zadocku, teda dvojitym uzlom, ze jej sa to dokonca viac paci, lebo na tom uzle ako keby sedel

lenki33
31. říj 2008

erika a nemas niekoho kto ma trojkove indio?? 😅
asi nemas, ani ja 😒 takze ked uz konecne viem vzor, tak zas neviem dlzku 😠 a 4kove satky su mi do pol stehien 😝

eriqe
31. říj 2008

Leni, trojkove indio ti musi byt na batoh urcite, ta kamoska si skusala moje vlny a podla nich kupovala indio, ona chcela aby nemala nic plandajuce sa a kedze so zakarom viazala na cipoch, tak si myslela, ze aj s indiom a stym to nevyslo. Ja si myslim ze s trojkovym to zaviazes vpohode, ved ja chcem tiez este satku na batoh a urcite to bude trojka 😉 len este neviem aky vzor aaaach

eriqe
31. říj 2008

prepac, ze som ta doplietla, len ja som myslela, ze ak viazes niekde na konci zakaru, tak nemusis tak isto uviazat s indiom, lebo viem ako s dlzkami stale spekuluje Martinka 46 😀

bambusko
31. říj 2008

lenki, vsak vyskusaj s dlhsou satkou. vyznac si kde by mala asi koncit a zaviaz podla toho. som neskusala, len tak vymyslam 😝

mam dnes radost 😅 kupila som si na mimibazari sveter a on je akoby original na nosenie 🙂 nie je hruby, ale na telo, takze hreje aj vojde pod ponco. a najdoleziejsie je, ze dlzka je pod zadok a vpredu v-vystrih az skoro po pupok. teda ruky, chrbat aj brucho zakryte a tam, kde mam maleho sa nebudem potit 🙂

venonna
31. říj 2008

erika, bunda je fantasticka!!! Skoda, ze uz nemam take male drobca, ale pri dalsom urcite sijem aj ja taku 😉
a zda sa mi to, ale mas na tej bunde zapisanie naboku? to si sila alebo uz bolo? a nadsivala si aj spodok, vsak? 😕 😅