• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
fibi..ja am tiez deti, ktore su total po nas..prilis zive, prlis aktivnea nepotrebuje spat :grinning:
7. lis 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja? ako med, len som jesť nechcela :unamused:
my sme tie najlepšie :grinning: len ja som bola vždy tá buchta a fibi cverna :rolling_eyes: a vracia sa nám to na deťoch :unamused: kurnik, zase nič nezdedíme :angry:
vy ste segry?
7. lis 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmmm, si nevedela? :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fibi, malá nechce jesť? preto je taká malá? lebo naši jedia ale aj tak nepriberajú
7. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
audrey, nemala som ani potuchy :grinning: to je skvele :dizzy_face:
7. lis 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vážne? mňa to tiež napadlo po prečítaní toho príspevku, ale potom som si povedala, že to je asi myslené inak
7. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja že čo ohováraš fibinu lujzu, to máš vlastne právo :grinning:
7. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej, sme sestričky kozičky, tak nás volá mamina, mééééééé :grinning:
ale vážne, sme sestry :slight_smile:
7. lis 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, a ja som si to cim zasluzila? ako dieta som bola taka pazrava a tucna, ze mamin najmladsi brat plakal, ked som prisla k babke a hovoril: "berce ju het, bo mi sicko pozere" :grinning: ale vraj drahy bol taky slaby jedak a teraz je to neprehliadnutelne teleso.

audrey, este mas nejaku inu rodinu na mk?
7. lis 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
že ohováram! ja len konštatujem :slight_smile: a strašne ju ľúbim, piliňáčik môj ukričaný :slight_smile: *cmuk*
7. lis 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, až mi slzy vyleteli :grinning:
nie, už nemám... teda dúfam :confused:
7. lis 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
audreyd, a ste len dve? či je vás viac?
7. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dve nestačia? :confused: sme len dve... vám sa tu nepohybujú súrodenci?

inak, keĎ tak porovnám, tak lujza zje toho oooveľa viac ako adeli, tá má minihippku na tri dni!!!! a nič viac :fearful: lujza je mobilnejšia, adeli sa len plazí a celé dni prespí ako taký macko! ste videli aby 8,5 mesačné dieťa spalo 3x denne po cca 2 hodiny?!?!??!!?!?!? :astonished: a v noci od siedmej do siedmej (s prestávkami na kojenie)... sa nedivím, že sa jej to tak naväzuje :slight_smile:

zajtra skúšam ten kubánsky pomaranč a hádam hodím nejaké foto, no musím najprv pred zrkadlom upratať trošku :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
audery, kasli na upratovanie, chodte sa odfotit vonku :dizzy_face:
7. lis 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
audrey, stačia, len sa pýtam :slight_smile:
ja mám brata, ten je buď gay, alebo nevie čo, divný alebo akoby som to nazvala. má 30r a nevieme, že by mal niekedy babu. a pritom nevyzerá zle, fakt nechápem, čo s ním je, my spolu moc nekomunikujeme.
7. lis 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevlastný brat, tak to je kapitola sama o sebe, ten vlastné deti mať asi nebude, vždy len vyžení :grinning:
a potom nevlastná sestra, tá sem možno aj chodí, fakt netuším, som ju videla len párkrát a spoznala som ju tak, že nás predstavoval jej manžel :grinning:
7. lis 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kili vy ste rodinka :grinning:
7. lis 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko..ja len ciham na fotky- audrey, sonu :grinning:
8. lis 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
vidim, ze rozoberate rod. vztahy a vahy :grinning:
ja som bola dobre ditko a mam o 10 rokov starsiu segru (nevlastnu) a ta uz ma dvoch chalanov, ze: 18 a 15r. :astonished:
ludia, rano sme vazili toho nasho velkotonazneho krpca a ma 11,7 kg. zase sa nejak rozbehol s vahou, ma picne. a ja ze co sa mi zda nejaky tazky v tom ergu :sweat_smile:
8. lis 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili brata este nehadz do vreca. moj brat bol tiez taky "divny" ako tvoj a teraz ma za posledne 3 roky 2 deti - v decembri bude oslavovat 40. Podotykam deti su vlastne :grinning: Takze aj u toho tvojho mozno motyka vystreli.
8. lis 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečne foto!
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2064708&vReferer=%2Fphotos%2Faudreyd

teda, mám nejaké krátke ruky alebo čo, nedalo sa mi to odfotiť z väčšej diaľky... časom možno spravím lepšiu foto... a na ten úväz radšej nekukajte, fakt to bolo tenkrát poprvé, teda vo vlastnej réžii :sweat_smile:
8. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ešte otázka!!! kde majú vaše deti ruky, keď máte na sebe pončo? :confused: tá moja drnda musí mať aspoň jednu vonku, normálne prepchá tým otvorom na hlavu! inak ide z kože vyskočiť :confounded:
8. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
audrey super!!! vyzera krasne :slight_smile: uz sa tesim ked ju uvidim na zivo, ale na foto vyzera super, uvaz nie je moc vidno ale vyzera ok :wink:
len adeli nejako nema naladu, ze by sa jej chcelo spat :grinning:
8. lis 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, už je tuhá ako štolverka :grinning:
dík :wink: ozaj, do rána som na nej spala a adamko sa ma ráno spýtal, či mi bola v noci zima :sweat_smile:
8. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som moje indio zanasala asi mesiac :unamused: ale ja mam s lanom, tak hadam to u vas bude kratsie, inak ako sa ti s nou viaze??? Ozaj a aka je dlzka po oprani???
8. lis 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, musím odmerať! inak spravila som iba obyč uzol a drží jak fras! podľa mňa sa dobre viaže, až som prekvapená :fearful:
8. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, 405 cm!!! :confused: :fearful: :astonished: ale neožehlená a keby ju trošku ponaťahujem, tak má viac...
8. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
audrey :astonished: neverim ze ked ju ozehlis tak bude o 30cm dlhsia, alebo aspon 20, no dufam ze to moje indio nebude kratke aj ked kym pride, mam toooolko casu, ze mozem zacat chudnut :grinning: nebudem chudnut do plaviek ale do satky
8. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek